Arsenal rozważa zakontraktowanie Antonio Valencii

Arsenal rozważa zakontraktowanie Antonio Valencii 16.03.2019, 13:26, Patryk Bielski 35 komentarzy

Wszystko wskazuje na to, że Antonio Valencia w kolejnym okienku transferowym opuści Manchester United. Ekwadorczyk, którego kontrakt wygasa latem, jak na razie nie potrafi przekonać do siebie nowego menadżera Ole Gunnara Solskjaera i niedługo pożegna się z Old Trafford.

Ojciec piłkarza, Luis Valencia, przyznał, że kilka klubów jest zainteresowanych usługami jego syna, a wśród nich wymienił Arsenal.

- Z pewnością nie będzie kontynuował kariery w Manchesterze. Antonio chce zmienić otoczenie, a sam klub również nie zamierza przedłużać z nim umowy - powiedział ojciec gracza w wywiadzie dla El Universal.

- Wszystko w życiu dobiega kiedyś końca. Arsenal, West Ham, Inter i jeden klub z Chin - to nasze opcje. Wszystko w piłce ulega zmianom. Antonio chce wybrać najlepiej, ale przede wszystkim oczekuje dwuletniego kontraktu. Nie chodzi o pieniądze, ale o spokój. Ma też nadzieję, że zostanie zatrudniony przez klub, który walczy o ważne cele.

Antonio ValenciaManchester UnitedTransfery autor: Patryk Bielski źrodło: football.london
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
8grzechu8 komentarzy: 7418.03.2019, 22:56

Trzeba również pamiętać, że póki co Emery potrafi wykrzesać z zawodników to co najlepsze, dlatego jeżeli miałbym przyjść za darmo to żadnej straty dla nas by nie bylo, a zawsze po sezonie można odsprzedać za co zwrócą się chociaż jego tygodniowki.

8grzechu8 komentarzy: 7418.03.2019, 22:52

@Armata500: ja w żadnym wypadku Valencii nie porównałem do Ramsey'a ( proponuję sprawdzić moje komenty), ale porównałem go z Ormianinem. Również zauważyłem jak kawa07, że byłby dobrym uzupełnieniem składu na puchary czy nawet w razie kontuzji Hektora lub AMN. Chyba, że wolisz na PO oglądać Lichego, to jestem pełen podziwu dla Twojej wiary w tego piłkarza.

Armata500 (redaktor) komentarzy: 3381 newsów: 7218.03.2019, 07:17

@Elastico07: @glock9mm: @8grzechu8:

Ale co Wy porównujecie odejście Ramseya, gracza w bardzo dobrym wieku, do gościa, któremu bliżej do emerytury? Brakowało tylko tego byście podali za przykład Ozila i Sancheza, że ich Real i Barca też "wypychały" niby. Ale gdzie Ramsey u nas, a gdzie Valencia w United, zupełnie inna sytuacja obu piłkarzy.

A Miki to też co innego i koniec końców dużo lepiej na tym wyszliśmy niż United z Sanchezem. W tym przypadku od początku byłem za taką wymianą i jako jeden z nielicznych na tej stronie nie wątpiłem w to, że Ormianin może u nas odpalić.

Ale Valencia to jest troszkę coś innego, oczywiście moim zdaniem. Jeśli by do nas dołączył i przez 2 lata grał dobrze, to bardzo chętnie odszczekam moje wątpliwości ;)

kawa07 komentarzy: 43318.03.2019, 00:48

Co za marudy, Valencia na te 2 lata to bedzie duzo lepsza opcja od kazdego z naszych prawych obroncow. Gosc moze grac i na wahadle i na boku obronu, do tego wciaz jest mega szybki i ma łape wielkosci uda Bellerina. Nikt nie rozważa go w kontekscie 50 meczu w sezonie w pierwszej 11 tylko jako poszerzenie składu. Hector po tej kontuzji bedzie szukał swojej gry przynajmniej do konca tego roku. Lichy to padaczka, na ktorego gre patrzac zbiera sie spawa. Maitland-Niles to pomocnik a nie obronca, na obronie gra tylko z koniecznosci. Jak dla mnie taki transfer za free + pewnie niewygorowane oczekiwania finansowe na poziomie 100k/tydzien to najlepsza opcja na rynku. Piszecie jakby bocznych obroncow bylo przynajmniej 20 do wziecia w tym okienku.

zly_kanonier komentarzy: 485117.03.2019, 23:37

Nie róbmy sobie jaj nawet

Patriko komentarzy: 130217.03.2019, 17:09

Gorszy od Lichego chyba nie był, chociaż nie śledzę meczów United to pamiętam, że kiedyś był strasznym kotem :D

Gryzek komentarzy: 280316.03.2019, 22:00

To jakiś żart chyba.

ArsenPL komentarzy: 1316.03.2019, 21:38

To nie dom spokojnej starości

kuzguwu komentarzy: 130916.03.2019, 21:33

Jeszcze sezon temu powiedziałbym, że bardzo dobre uzupełnienie składu. Teraz mam mieszane odczucia.

8grzechu8 komentarzy: 7416.03.2019, 19:03

Z resztą... Jak już niejednokrotnie historia pokazała- mistrzostwo wygrywa się nie tylko pierwszym składem, ale szeroka kadrą, w której są JAKOSCIOWI zmiennicy. A że Arsenal dopóki nie zakwalifikuje się do LM to na lepsze nazwiska nie ma co się nastawiac, bo każdy chce grać o najwyższe cele. Do nas póki co niestety albo przyjdą młodzi żądni gry w PL, albo "emeryci" szukający odbudowy formy.

8grzechu8 komentarzy: 7416.03.2019, 18:58

Jak już napisałem... Prawda... Mamy Hektora i AMN, ale... Jak któremuś przytrafi się taka kontuzja jak Bellerin-owi, to co, chcecie zajechać tego drugiego, czy mamy nadal męczyć się z Lichym?

MaciekGoooner komentarzy: 27096 newsów: 516.03.2019, 17:20

Po cholerę, mamy Bellerina i AMN, obaj w sumie bardziej wahadłowi niż boczni, ale i tak dużo lepsi od tego emeryta.

losnumeros komentarzy: 345216.03.2019, 16:41

AMN wyrobił się w ostatnich 2 meczach na PO, chociaż był krytykowany bo grał słabo, Bellerin niech wyleczy kontuzję i mamy 2 PO. To po co trzeci?

RamboAFC komentarzy: 3116.03.2019, 16:08

Mikiego też wypychali i wolałbym o wiele bardziej Valencie niż Lichego, ale jeden i drugi to jak kanapka z masłem i solą na kolacje

Nomad (zawieszony) komentarzy: 232316.03.2019, 15:49

Dżizas uchowaj!!!

glock9mm komentarzy: 16316.03.2019, 15:48

@Armata500: my tak.samo wypychamy ramzeja!

mitmichael komentarzy: 4614216.03.2019, 15:45

Bez przesady z takimi transferami, trzeba szukac młodych tak jak na pozycje Monreala

radzio_TRN komentarzy: 1899 newsów: 1316.03.2019, 15:43

Godny następca dla Lichtseinera, ale skoro mamy tę pozycję obstawiać emerytowanymi parodystami, to może już lepiej sięgnąć po Kubę Wawrzyniaka.

Elastico07 komentarzy: 539016.03.2019, 15:39

@Armata500 napisał: "Może nie jest jeszcze jakiś najgorszy, ale jestem na nie. Średnio widzi mi się ściąganie gracza, którego wypycha, zaznaczam- WYPYCHA, Manchester United"
Ramsey też jest poniekąd zawodnikiem którego wypchał Arsenal,a 80% ludzi będzie w jakimś stopniu żałowała jego odejścia.

8grzechu8 komentarzy: 7416.03.2019, 15:35

@Armata500: pomijając fakt że ManU "wypychal" również Mikiego, a chłopak potrafi swoje wnieść... Nie mowie, że jestem że sprowadzeniem Valencii, ale ktoś do rotacji by się przydał za lichego, bo na jenkinsona już raczej nie liczę, a broń nas Panie Boże żeby hektorowi odnowiła się kontuzja na początku sezonu i samym AMN nie pociągniemy pół sezonu do zimowego okienka.

Armata500 (redaktor) komentarzy: 3381 newsów: 7216.03.2019, 15:24

Może nie jest jeszcze jakiś najgorszy, ale jestem na nie. Średnio widzi mi się ściąganie gracza, którego wypycha, zaznaczam- WYPYCHA, Manchester United.

SemperFidelis47 komentarzy: 17916.03.2019, 15:19

Nie dla szrotu z United

NineBiteWolf komentarzy: 9839 newsów: 4716.03.2019, 15:15

To ja już wolę dać szansę Nilesowi czy nawet przedłużyć kontrakt z Jenkinsonem, mam nadzieję, że w tej plotce nie ma nawet odrobiny prawdy.

Dreamer38 komentarzy: 5416.03.2019, 14:52

@Traitor: You made my day xD

schnor25 komentarzy: 1651616.03.2019, 14:50

@FabsFAN: dokładnie, albo traktujemy Nilesa poważnie, albo się z Nim rozstajemy latem

FabsFAN komentarzy: 1767616.03.2019, 14:40

Jest Baleron i AMN xD Po co tu kolejny emeryt, ktory i tak by nie gral:D

Traitor komentarzy: 6779 newsów: 2216.03.2019, 14:39

Valencia jest czarny, on zawsze bedzie w miare szybki i za darmo - jako gosc do rotacji jestem na Tak

schnor25 komentarzy: 1651616.03.2019, 14:31

Dajmy sobie już spokój z emerytami, Lichy już pokazał jaki zjazd można zaliczyć w mgnieniu oka. W Juve coś tam pogrywał na względnym poziomie, a u Nas przeistoczył się w gościa z Serie C/League One.

Wolę, żebyśmy wyławiali gości 17-19 lat za te 5-10-15 mln euro i dawali szanse jak Guendo.

banioo komentarzy: 216.03.2019, 14:25

jak za darmo z malym kontraktem na rok zamiast lichego okej, ale w innym wypadku nie ma opcji..

Ech0z komentarzy: 183716.03.2019, 14:11

Największy koks na boiskach premier league przecież on ma z 40 w łapie i prawie wgle tkanki tluszczowej

Adi17 komentarzy: 98116.03.2019, 13:50

Gorszy od Lichtsteinera nie będzie raczej, ale nie jestem fanem następnego wiekowego zawodnika i do tego w ogóle nie grającego przez ostatni okres.

mar12301 komentarzy: 2093516.03.2019, 13:40

https://www.youtube.com/watch?v=1TDA6IiXWbE

Marcinafc93 komentarzy: 1886516.03.2019, 13:35

@pierre_afc: Lichy po sezonie odejdzie

pierre_afc komentarzy: 978916.03.2019, 13:35

@Marcinafc93: Z drugiej strony jeśli mamy wybór między Lichym a Valencią to lepiej mieć tego drugiego.

Marcinafc93 komentarzy: 1886516.03.2019, 13:27

Bez jaj, precz z emerytami

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 12.05.2019 - godzina 16:00
1 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City38322498
2. Liverpool38307197
3. Chelsea38219872
4. Tottenham382321371
5. Arsenal382171070
6. Man United381991066
7. Wolves381691357
8. Leicester381571652
9. West Ham381571652
10. Everton371491451
11. Watford381481650
12. Crystal Palace381471749
13. Newcastle381291745
14. Bournemouth381361945
15. Burnley371171940
16. Southampton389121739
17. Brighton38992036
18. Cardiff381042434
19. Fulham38752626
20. Huddersfield Town38372816
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.5
Gracz maja wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.5
Gracz maja wybór użytkowników Mohamed Elneny
Mohamed Elneny
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna