Arszawin: Gol Walcotta dał nam nadzieję

Arszawin: Gol Walcotta dał nam nadzieję 31.10.2012, 16:21, Marcin Stefaniak 19 komentarzy

Andriej Arszawin przyznał, że dużą rolę w cudownym powrocie do gry we wczorajszym spotkaniu z Reading odegrała bramka Theo Walcotta, strzelona w ostatniej minucie 1. połowy.

Przypomnijmy, że po niesamowitym meczu Kanonierzy pokonali Reading 7-5 mimo że przegrywali już 0-4. Arszawin zaliczył w tym meczu 3 asysty, 2 przy trafieniach Theo Walcotta i jedną przy golu Marouane'a Chamakha.

- Bardzo ważne było to, że udało nam się strzelić gola jeszcze przed przerwą. To dało nam nadzieję i pozwoliło uwierzyć w możliwość powrotu do gry. Na pewno pokazaliśmy wielkiego ducha walki, bo bez niego nie bylibyśmy w stanie odrobić tak poważnej straty.

- Oczywiście mieliśmy również trochę szczęścia, bo sędzia doliczył kilka minut i strzeliliśmy gola w ostatnich sekundach. Nie byłem sfrustrowany, ale nic nie szło po naszej myśli, a wszystko udawało się Reading.

- Szczerze mówiąc nie myślałem o tym, w którym momencie musimy wyrównać. Liczyłem tylko na to, że jeśli nadarzy się taka okazja, Bóg nam pomoże i wyrównamy. Tak też się stało i dlatego strzeliliśmy w ostatniej minucie.

- W mojej karierze dwukrotnie przegrywałem 1-7, raz 3-8, ale wygrywałem również 9-3 i teraz 7-5. Wczorajszy mecz zapamiętam jednak najbardziej, gdyż przegrywaliśmy 0-4 i nikt nie wierzył, że zdołamy coś zrobić. Nam się jednak udało i w pełni zasłużyliśmy na zwycięstwo.

Andriej Arszawin autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125101.11.2012, 13:06

Dokładnie, jakby było 4:0 do przerwy byłoby gorzej, a tak ta jedna bramka dodała skrzydeł :)

fabregas1987 komentarzy: 2579231.10.2012, 21:30

Arszawin zasłuzył sobie tym meczem na pierwszy skład, teraz kiedy Gervinho ma kontuzje Rusek musi dostac szansę ;D
zobaczymy tylko czy fizycznie da radę na United byc gotowym

Stochu komentarzy: 78631.10.2012, 19:26

A Stochu od dawna mówił, że Arshavin powinien więcej grać, bo dalej dobrze się spisuje. Wenger Stocha nie posłuchał i mieliśmy na boku Gervinho, który monotonnymi zagraniami nic nie wnosił do gry. ;)

marcel998 komentarzy: 36031.10.2012, 19:08

A Arsha ciągle pokazuje, że nie zapomniał jak się gra w piłkę :P Według mnie Arshavin jest bardziej wartościowym graczem niż ślepo biegający Gervazy...

michal192837465 komentarzy: 765431.10.2012, 18:18

Przy pierwszej bramce Theo świetne podanie Arshy. ;-)

pamplemousse komentarzy: 186031.10.2012, 17:27

Brawo Arsza, swietny mecz!

mallen komentarzy: 2123931.10.2012, 17:19

@pauleta19

Dobrze to ująłeś :)

mitmichael komentarzy: 4924331.10.2012, 17:16

I zawistni kibice innych klubow od razu snuja teorie, ze to wszystko było ustawione - a jak wygrywalismy z Newcastle 4-0 i zremisowalismy to sie wszyscy zaczeli smiac. Dobrze, ze ta bramka padła bo mielismy tylko 3 do odrobienia a tak mogłoby nie starczyc czasu.

Marcinafc93 komentarzy: 32835 newsów: 131.10.2012, 17:09

Walcott myślę, że wyjdzie w 1 XI, a Arsha też se zagra w 2 połowie, widać że jak się mu chce to jest naprawdę dobry ;)

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 131.10.2012, 17:05

Gdyby ci się chciało Arsha mógłbyś być naszym Matą, naszym Iniestą, ale ci się nie chce. God damn it Andrzej. Zaklinam cię, graj tak jak wczoraj.

Rider komentarzy: 242231.10.2012, 16:56

dzisiaj pewnie każdy jeszcze śpi po takim zmęczeniu :P ktoś się dowie ile km przebiegł Walcott podczas meczu????

molas4 komentarzy: 45831.10.2012, 16:44

a swoja droga to jakby Theo tego nie dobil to Arshawin z ta decyzja o strzale zawalilby sobie tak piekny wystep bo Theo juz machal rekami zeby mu podal a rusek zdecydowal sie na trudniejsze rozwiazanie tym bardziej ze mial pilke na lewce i kotlowalo sie tam od obroncow ale naszczescie dla niego i calego zespolu skonczylo sie git

molas4 komentarzy: 45831.10.2012, 16:40

ale pieknie ogladalo sie ta druga polowe i ten halas jaki wydawali z siebie nasi kibice po bramkach ufff az ciary przechodzily a ten kibic co byl pokazywany jak po 4 bramce wychodzil to chyba pluje sobie w morde bo na takim meczu zeby byc to trzeba miec nielada szczescie

pronik komentarzy: 517931.10.2012, 16:36

predzej obroncy asysta:)

BudziK komentarzy: 103031.10.2012, 16:35

Walcott powinien w sobotę wyjść w pierwszej XI

pronik komentarzy: 517931.10.2012, 16:35

liczy sie ale jak przetniesz ten strzal. w tym wypadku pilke po strzale Arszy wybil obronca z linii wprost pod nogi Theo,jak tu asysta

kjubol komentarzy: 101031.10.2012, 16:26

Właśnie chciałem pisać, że strzał na bramkę też liczy się do asyst.. :)

pronik komentarzy: 517931.10.2012, 16:23