Craig Pawson sędzią meczu z Burnley

Craig Pawson sędzią meczu z Burnley 30.09.2016, 12:58, Dawid Wieczorek 3 komentarzy

Oficjalna strona Premier League przedstawiła nazwiska sędziów, którzy będą prowadzić mecze 7. kolejki walki o mistrzostwo Anglii.

Spotkanie Burnley - Arsenal będzie sędziował Craig Pawson.

Sędziowie 7. kolejki Premier League:

Everton v Crystal Palace

Mark Clattenburg

Swansea City v Liverpool

Michael Oliver

Hull City v Chelsea

Anthony Taylor

Sunderland v West Bromwich Albion

Stuart Attwell

Watford v AFC Bournemouth

Mike Dean

West Ham United v Middlesbrough

Neil Swarbrick

Manchester United v Stoke City

Bobby Madley

Leicester City v Southampton

Martin Atkinson

Tottenham Hotspur v Manchester City

Andre Marriner

Burnley v Arsenal

Craig Pawson

Mecze Arsenalu prowadzone przez Craiga Pawsona:

Sędziowie autor: Dawid Wieczorek źrodło: premierleague.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 605003.10.2016, 10:22

Ahh pamiętny mecz z Leicester City.

mitmichael komentarzy: 4837030.09.2016, 17:58

To byl inny mecz bo gralismy na Emirates ale z taka forma jaka prezentujemy obecnie calkiem realny jest taki wynik

MarkOvermars komentarzy: 613030.09.2016, 13:16

Nie obrażę się za powtórkę z ostatniego meczu z Burnley kiedy prowadził nam mecz:-)

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Chelsea - Arsenal 21.01.2020 - godzina 21:15
? : ?
Arsenal - Sheffield United 18.01.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool20191058
2. Man City21152447
3. Leicester20133442
4. Chelsea21123639
5. Sheffield United2187631
6. Man United2077628
7. Wolves21610528
8. Arsenal2169627
9. Tottenham2075826
10. Newcastle2075826
11. Crystal Palace2067725
12. Burnley20731024
13. Southampton20731024
14. West Ham1964922
15. Everton20641022
16. Brighton2056921
17. Bournemouth20541119
18. Aston Villa20531218
19. Watford20461018
20. Norwich20341313
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Marcus Rashford144
Danny Ings141
Pierre-Emerick Aubameyang141
Sergio Agüero133
Tammy Abraham133
Sadio Mané116
Harry Kane112
Raheem Sterling111
Mohamed Salah105
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.33
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
7.02
Gracz grudnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl