Dołącz do redakcji Kanonierzy.com!

Dołącz do redakcji Kanonierzy.com! 02.11.2017, 11:07, Patryk Bielski 306 komentarzy W czerwcu tego roku uruchomiliśmy dla Was nową odsłonę naszego serwisu. Do łask użytkowników wróciły pomeczowe oceny oraz liga typerów, w której - dzięki uprzejmości sponsorów - do zgarnięcia są naprawdę atrakcyjne nagrody. W tym czasie przekroczyliśmy również barierę 30 tysięcy użytkowników naszego serwisu, za co serdecznie dziękujemy! Bowiem to dzięki Wam, naszym czytelnikom, Kanonierzy.com żyje własnym życiem i ciągle się rozwija. Zdajemy sobie jednak sprawę, że przed nami jeszcze wiele do poprawy. Wiemy bowiem, co obiecywaliśmy Wam przy starcie nowej wersji strony. Mamy dla Was przygotowane odświeżone działy, jak choćby obszerną historię Arsenalu, ale również nowe moduły, które czekają na wdrożenie. Na to wszystko brakuje nam jednak czasu, bo każdy z nas, redaktorów, musi zadbać też o własne życie - rodzinę, pracę czy szkołę. Aby nadal móc prężnie rozwijać się w wytyczonym kierunku, potrzebujemy Waszej pomocy, w związku z czym organizujemy kolejny nabór do redakcji Kanonierzy.com!

Obecnie jednym z problemów, z którym się zmagamy, są zapowiedzi i raporty pomeczowe, dlatego w szczególności potrzebujemy osób, które będą w stanie bacznie śledzić mecze Kanonierów i raportować userów o ich przebiegu. Chętnie ujrzymy jednak w naszym zespole również newsmanów i publicystów, dlatego nie ograniczamy zasięgu naszego naboru.

Jesteś fanem Kanonierów i interesujesz się dziennikarstwem sportowym? Język angielski nie sprawa ci problemu i masz sporo zapału do pracy? Uważasz, że możesz wnieść do naszej redakcji nową jakość i wzmocnić nasz prężnie działający zespół? Nie czekaj i zgłoś się - być może czekamy właśnie na Ciebie! Nasz zespół redakcyjny nie jest ograniczony żadnymi limitami, czy to wiekowymi, czy jakimikolwiek innymi. Dla nas najważniejsze są pasja i zaangażowanie. Jeśli czujesz więc, że możesz pomóc w rozwoju naszego serwisu, to odpowiedni moment, by się do nas zgłosić. Wykorzystaj w tym celu naszego maila - konkurs.kanonierzy@gmail.com, wpisując w tytule wiadomości "redakcja".

Aby przyspieszyć i usprawnić proces naboru, przygotowaliśmy krótki tekst do przetłumaczenia, znajdujący się pod tym linkiem. Jest to wstępny sprawdzian umiejętności językowych dla osób, które chcą tłumaczyć aktualności. Szczególną uwagę zwracamy na poprawność językową, składnię i interpunkcję. Nie oczekujemy dosłownego przekładu tekstu z języka angielskiego. Staraj się więc tłumaczyć news swobodnie, pamiętając, aby zachować sens oryginału.

Jeżeli jesteś zainteresowany tworzeniem pomeczowych raportów lub zapowiedzi, wyślij nam próbkę swoich umiejętności w postaci raportu ostatniego meczu Arsenalu, który oglądałeś lub zapowiedź jednego z przyszłych spotkań Kanonierów. Jeżeli natomiast masz inklinacje, by zostać publicystą, podeślij nam próbkę swoich tekstów.

Odpowiemy na każdego maila, do dalszego etapu rekrutacji zaprosimy jednak tylko kilka osób.

Kanonierzy.comSklep z gadżetami Arsenalu autor: Patryk Bielski źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia123456następna
trempa komentarzy: 76 18.11.2017, 13:21

Ma ktos link (moze byv do Sopa) dobrej jakosci z angielskim komentarzem? Nie mam ochoty ogladac tego meczu po rosyjsku :)

Mico17 komentarzy: 6445 newsów: 1 18.11.2017, 10:48

najgorzej to dzisiaj bedzie znalezc takiego streama cichacza zeby spokojnie mecz obejrzec

Kanonier204 komentarzy: 33995 newsów: 3 17.11.2017, 01:25

Tu jak ktos chce link do Pesa 18 na ps4. Oczywiscie wersja Lite.

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0101-CUSA10102_00-PES2018F2P000000

hot995 komentarzy: 3011 17.11.2017, 00:44

Remisując z Francją 2:2 reprezentacja Niemiec pierwszy raz od dwudziestu lat nie doznała ani jednej porażki przez cały rok kalendarzowy.

Mihex komentarzy: 15913 17.11.2017, 00:06

3 razy pobawiłem się symulatorem losowania grup na MŚ. Jako dobry (przyszły) inżynier wykonałem co najmniej 3 próby pomiarowe i mogę wyciągnąć z tego informacje. We wszystkich 3 losowaniach trafiliśmy na Anglię z 2 koszyka. Pozostałe drużyny różniły się za każdym razem (choć chyba Kostaryka się 2 razy trafiła).
To znaczy, że Kane i Alli pożegnają się z turniejem już w fazie grupowej. xD

pietraz komentarzy: 1339 16.11.2017, 23:41

O cholera Mihex, właśnie dzięki Tobie zobaczyłem, że w tamtym meczu też sędziował ten parodysta. Nie powiem, przywróciło mi to trochę nadziei

Mihex komentarzy: 15913 16.11.2017, 22:38

facebook.com/Arsenal/videos/10155497815182713/

pokazywanie takich rzeczy to zbrodnia. Człowiek się nastawia, łapie go nastrój, a potem Arsenal gra tak jak gra od kilku lat :/

Kanonier204 komentarzy: 33995 newsów: 3 16.11.2017, 22:28

@Simpllemann
No bo tak to zostawało konami :P

A tak jest zupełnie inaczej ;)

maciekbe komentarzy: 12229 16.11.2017, 22:21

@Womanizer: hipokryzja poziom legendarny ;)

Gunnerrsaurus komentarzy: 7513 16.11.2017, 21:31

@thide:

PS4 oczywiście

DexteR_000 komentarzy: 3605 16.11.2017, 20:49

@thide: Jak pobierzesz i odpalisz tego darmowego PES'a to daj znac co sadzisz. Nie chce mi sie 15 gb pobierac w ciemno.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 42531 newsów: 244 16.11.2017, 20:47

@Kanonier204
Oczywiście. Zawsze lepiej grać na własnym stadionie, niż jakimkolwiek innym.

Kanonier204 komentarzy: 33995 newsów: 3 16.11.2017, 20:44

@Simpllemann
Od czegoś trzeba zacząć. Mi się tam wszystko podoba, murawa jest jaka być powinna ;p

Pewnie kwestia czasu i dostaniesz to co chciałeś, lub w jakiejś jej części. Grunt że jest :)

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 42531 newsów: 244 16.11.2017, 20:41

@Kanonier204
Jakby powiedział Tomasz Hajto - to są te detale. Widać, że można jeszcze coś poprawić.
Na pewno ten obiekt podoba mi się też z jednego powodu, czego nie dawała strona moderska w swoich projektach: sektor gości jest wreszcie tam, gdzie być powinien.

Kanonier204 komentarzy: 33995 newsów: 3 16.11.2017, 20:39

To zależy jak na to patrzysz.

Ja na to patrze tak, że siedzę kilka minut, i wgrywam. Potem mam wszystko.

Filozofii zero, a pare minut nikogo nie zbawi. No ale jak się nie chce to już inna sprawa.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 42531 newsów: 244 16.11.2017, 20:36

Nie ukrywajmy jednak, że brak licencji nie jest problemem. Jest i to dużym. Jeśli ktoś kupuje grę za 150 - 200 złotych, to chciałby mieć pełny produkt bez dodatkowego wgrywania innych plików.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 42531 newsów: 244 16.11.2017, 20:32

@filo94
To może być na podobnej zasadzie, co w zeszłym roku. W dodatku do gry Anfield było bez swojego tunelu (podobnie jak i drugi stadion wtedy - Signal Iduna Park), ale już w tegorocznej odsłonie wszystko jest w należytym porządku.

A jeśli chodzi o oprawę, to też mi się średnio podoba. Kartoniada jest używana na Emirates niezwykle rzadko. Ostatnią, którą pamiętam, to ta z meczu z Bayernem. I można było w grze z niej zrezygnować.

Kanonier204 komentarzy: 33995 newsów: 3 16.11.2017, 20:29

A ja tam na licencje nie narzekam, licencje na pendrive podpinam do ps4, eksportuje kilka minut i wsio.

@Simpllemann
Mnie ten London jakoś razi w oczy, reszta jest okej. Patrząc na murawę widać to coś. Może rzeczywiście ktoś oczekiwał więcej, ja jednak jestem zadowolony.

Wiadomo, że smaczki jakieś muszą być, ale i tak sporo zrobiono w tym kierunku. Sam fakt, że Arsenal wrócił, a nie jak mu tam było: North London bodajże.

thide komentarzy: 24859 newsów: 57 16.11.2017, 20:29

@Womanizer: ja osobiście potrzebowałem masy lig do gry, bo co to za frajda kupować samych znanych zawodników. wolałem ściągać jakichś kompletnych noł nejmów, by potem sprzedać ich za 80 milionów. chyba mam syndrom Wengera ;/, chociaż on sprzedaje po 30

thide komentarzy: 24859 newsów: 57 16.11.2017, 20:28

@Gunnerrsaurus: chłopie, pes 2018 stał właśnie na cdkeys za 76zł na pc, chyba ze mowa o konsolach :D

Womanizer komentarzy: 2860 16.11.2017, 20:27

Są patche do PESa do wgrania i wszystko wygląda tak samo jak w fifie, stroje, herby klubów, stadiony itd.

Fajnie też że PES ma licencje na Lige Mistrzów i Lige Europy z tymi animacjami, hymnami itd a nie w fifie jakiś Puchar Mistrzów

thide komentarzy: 24859 newsów: 57 16.11.2017, 20:26

ja właśnie ściągam tego darmowego pesa żeby przetestować.

filo94 komentarzy: 1306 16.11.2017, 20:24

Plus ta oprawa meczowa kibiców... do mnie wgl nie przemawia. Moim zdaniem jest po prostu brzydka..

Gunner012 komentarzy: 3152 newsów: 2 16.11.2017, 20:23

Ja nigdy nie kupiłem PES'a ze względu na brak licencji. Nie umiałbym tak grać.

filo94 komentarzy: 1306 16.11.2017, 20:19

@Simpllemann:
Pooglądałem trochę filmików na yt właśnie z rozgrywki pesa na Emirates Stadium.
Tez jestem trochę rozczarowany. Niby ok, ale Anfield np jest zrobione o niebo lepiej!
Byłem niedawno na Emirates i to miejsce, z którego wychodzą piłkarze wyglada zupełnie inaczej.
Może w pes19 będzie lepiej? Oby...

Gunnerrsaurus komentarzy: 7513 16.11.2017, 20:16

To jest chyba na tej samej zasadzie co Xiaomi lepszy, czyli "Tylko ja się znam, a reszta przepłaca"

Gunner012 komentarzy: 3152 newsów: 2 16.11.2017, 20:16

Ja żałuję, że nie produkują już Fify Manager. Grałem w kilka edycji i to było coś co mbie kręciło, zarządzanie wszystkimi aspektami klubu.

Gunner012 komentarzy: 3152 newsów: 2 16.11.2017, 20:14

Może z mistrzem to przesadziłem, ale przynajmniej finał konferencji osiągną.

Womanizer komentarzy: 2860 16.11.2017, 20:09

Z tymi hokejowymi wynikami tylko w fifie to raczej mit :)

Gram już długo w PESa i też nie rzadko zdarzają sie wyniki typu 4-2 czy 3-3
Na poziomie Super Star of course.

Mihex komentarzy: 15913 16.11.2017, 20:05

http://ultra.zone/2018-FIFA-World-Cup-Group-Stage-Draws

Polska, Anglia, Senegal, Japonia.
Nie obraziłbym się na taką grupę :D Na pewno byłoby ciekawie i nie za łatwo.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 42531 newsów: 244 16.11.2017, 20:02

@Kanonier204
Jeśli chodzi o sam obiekt Arsenalu, to miałem właśnie nadzieję na panoramę Londynu (coś jak na wspomnianym przez Ciebie Anfield). Brakuje oryginalnego tunelu (nie zdziwię się jeśli powstanie w przyszłorocznej edycji gry). Na aktywne zegary na trybunach wzdłuż boiska nie liczyłem, ale totalnie niezrozumiałym dla mnie jest brak rzeczy charakterystycznej dla Emirates - dat wygrywanych pucharów widocznych na stadionie.

Kanonier204 komentarzy: 33995 newsów: 3 16.11.2017, 19:56

To jest prosty temat:

Chcesz pograć w piłkę nożną, kupujesz PESA

Jeśli chcesz koszykówkę lub hokej wybierasz FIFĘ

:)

Qarol komentarzy: 12207 16.11.2017, 19:55

FIFA 18 to dno i wodorosty. Pograłem trochę i sprzedałem te grę, pasmo frustracji.

Nie wiem jak można było tak zepsuć grę po dosyć udanej (przynajmniej w moim odczuciu) poprzedniczce. To co się wyprawia w nowej odsłonie to jakaś kpina z gracza. Obrona (i ogółem w sumie piłkarze, ale wiadomo, że w ofensywie jest to mniej odczuwalne) porusza jest wóz z węglem, w ogóle nie czuć kontroli nad przebiegiem meczu. Wyniki po 6-5, bo się nie da bronić. DRAMAT.

Kanonier204 komentarzy: 33995 newsów: 3 16.11.2017, 19:51

Oho, chyba usiądę :DDDDDD

@Simpllemann
Spodziewałem się czegoś takiego jak na Anfield, i ogólnie jestem zadowolony. Aczkolwiek, jestem już przyzwyczajony do CVSS i trochę dziko.

Ogólnie wszystko na plus.

Gunnerrsaurus komentarzy: 7513 16.11.2017, 19:36

@Moczyknur:

Nie potrzeba tygodniowego. Po jednym dniu Ci się znudzi.

Biorę pod uwagę tylko karierę, bo grać online nawet nie próbowałem.

EA robi wszystkich w balona i okrada swoich graczy, poza tym na legendarnym wygrywam wszystkie mecze w sezonie, a nie lubię czegoś takiego, zależy mi na jakimś realizmie, nawet kosztem tego, że przegram parę spotkań, dlatego im podziękowałem i w tym roku zdecydowałem się na PESa i jestem z tego powodu bardzo zły, najchętniej sprzedałbym tę grę, ale jak kupiłem za 200 to głupio mi po paru tygodniach sprzedać za 140, max 150.

Ludzie będą gadać, że PES lepszy od FIFY, ale wynika to jedynie z tego, że mają już dość EA i chcą im zaszkodzić. Prawda jest taka, że rozgrywka jest o wiele przyjemniejsza w FIFiE (choć też ma sporo błędów)

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 42531 newsów: 244 16.11.2017, 19:33

@Kanonier204
Stadion wygląda bardzo dobrze, ale mimo wszystko delikatne rozczarowanie z mojej strony jednak jest.

@Moczyknur
Na to rodzice chyba zawsze znajdą powód.

Moczyknur komentarzy: 72 16.11.2017, 19:26

@Simpllemann:
Grałem w PESa na szaraku jeszcze. Teraz poruszyliście temat i poleciałem nabyć sztukę na syna ps4 szczególnie ze względu screenów stadionu jakie zapodałeś. Zastanawiam się tylko jaki powód podać żeby młodemu tygodniowy szlaban na granie dać.

Kanonier204 komentarzy: 33995 newsów: 3 16.11.2017, 19:20

No fajnie te Emirates zrobili, japońce się postarały :P

mistiqueAFC komentarzy: 22296 16.11.2017, 19:13

@polandblood: I nawet trzy kupony z pięciu weszły w ostatnią noc.Dzisiaj odpuszczam ale GSW raczej rozjedzie Bosron.Teraz ogólnie nadchodzi dla nich i dla całej ligi ciekawy terminarz.Praktycznie dzień w dzień jakiś hit, a na horyzoncie już widać mecz OKC z GSW właśnie

polandblood komentarzy: 8891 newsów: 1 16.11.2017, 19:05

@mistiqueAFC: Stawiałeś coś?

mistiqueAFC komentarzy: 22296 16.11.2017, 19:02

@polandblood: Pewnie z samego rana jak zawsze.Koło 8-9 lubią wrzucać nowe serialiki.
Szykuje się śliczny weekend:
OKC - Spurs
Arsenal - Spurs
Punisher

Oby tylko Spurs nie wygrało dwa razy, bo koło godziny 15 w sobotę odejdzie mi ochota na sport

thide komentarzy: 24859 newsów: 57 16.11.2017, 19:00

a Twarowski miał coś działać i nie działa. co się z nim dzieje, skąd to zwątpienie?

Qarol komentarzy: 12207 16.11.2017, 19:00

@Gunner012:

Jakoś nie lubię go słuchać, generalnie trochę drażni mnie jak komentator sepleni, dla mnie to absolutnie dyskwalifikujące. No i sam głos ma taki męczący ucho jak dla mnie.

polandblood komentarzy: 8891 newsów: 1 16.11.2017, 18:58

Punisher pojawi się na netflixie po północy czy nie wiadomo?

Kanonier204 komentarzy: 33995 newsów: 3 16.11.2017, 18:56

Bo jako gospodarz :P

polandblood komentarzy: 8891 newsów: 1 16.11.2017, 18:52

Parzę właśnie na buka i na Arsenal jest mniejszy kurs niż na Spurs.
What?

filo94 komentarzy: 1306 16.11.2017, 18:52

W sobotę niestety nie obejrzę naszego meczu na żywo, ponieważ idę na pogrzeb mojego wuja...
Postanowiłem nagrać sobie mecz i obejrzeć jak wrócę. Tylko czy będę w stanie nie sprawdzić wyniku? Oby!

polandblood komentarzy: 8891 newsów: 1 16.11.2017, 18:51

@Gunner012: Mistrzem? NBA? Chyba dywizji.

mistiqueAFC komentarzy: 22296 16.11.2017, 18:51

Timberwolves mają takie same szanse na mistrza NBA jak Arsenal w Premier League