Eboue: Chcę tylko grać w piłkę

Eboue: Chcę tylko grać w piłkę 05.02.2018, 20:04, Tomasz Kochański 22 komentarzy

Emmanuel Eboue stracił cały swój majątek, był bezdomny oraz bliski samobójstwa. Były gracz Arsenalu po raz kolejny wypowiedział się w mediach na temat swojej trudnej sytuacji życiowej.

Galatasaray oraz Arsenal zaproponowały wsparcie dla Iworyjczyka, turecka drużyna zaoferowała mu posadę w strukturach juniorskich swojego klubu, jednak Eboue wciąż liczy na to, że będzie mógł wrócić do aktywnej gry:

- Najbardziej pragnę powrotu do gry. Wciąż mam umiejętności. Mógłbym grać nawet w Bagdadzie czy Pakistanie, chcę tylko grać, nieważne gdzie.

- Kiedyś miałem dobry kontakt z dziećmi i rodziną, a teraz jestem całkowicie samotny. Świat futbolu jest niewdzięczny. Nikt nie dba o talent, teraz chodzi o pieniądze i biznes.

- Nie włączam już telewizora, gdy jestem w domu. Cieszyłem się szczęściem kolegów, których oglądałem w telewizji, ale w głębi duszy zalewałem się łzami.

Po dramatycznym apelu 34-latka, swoją pomoc zaoferowało kilka klubów oraz koledzy z reprezentacji. Eboue był zawodnikiem Arsenalu przez 6 lat, zaś jego ostatnim klubem był Sunderland. Wystąpił również w koszulce Kanonierów w finale Ligi Mistrzów w 2006 roku.

Emmanuel Eboue autor: Tomasz Kochański źrodło: Canal+
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Rowerinho komentarzy: 103606.02.2018, 15:10

Sunderland czeka!:)

dudekns komentarzy: 605006.02.2018, 07:48

Czasami nie opłaca się być dobry w tym jakże popranym świecie...

imprecis komentarzy: 18050 newsów: 2105.02.2018, 23:50

Szkoda gościa. Obwinianie go za to, że zaufał żonie nie jest na miejscu. Przecież nie każdy musi być inteligentny i zaradny. Osiągnął duży sukces, którego 90% osób nie osiągnie, pozostając przy tym (prawdopdoobnie) dobrym człowiekiem. Szkoda, że nie miał obok siebie kogoś inteligentniejszego kto dbałby o jego finanse. Oby się chłopak pozbierał. Natomiast takie pustaki jak jego żona to powinny kończyć na krześle elektrycznym. Ciągle się pisze o równouprawnieniu, a to ZAWSZE kobieta dostaje dzieci, jakkolwiek by nie była zepsuta.

drewniane_krzeslo komentarzy: 154405.02.2018, 22:42

Nie wierz nigdy kobiecie dobrą radę Ci dam,
Nic gorszego na świecie nie przytrafia się nam,
Nie wierz nigdy kobiecie, nie ustępuj na krok,
bo przepadłeś z kretesem nim zrozumiesz swój błąd;

Marioht komentarzy: 598705.02.2018, 22:02

"Świat futbolu jest niewdzięczny"

Świat w ogóle jest niewdzięczny, nie tylko ten futbolu.

PS. Nie ufa się bezgranicznie kobiecie. Żadnej.

RIVALDO700 komentarzy: 3140105.02.2018, 21:52

Ale ten conte jest ułomny, wychodzić hazardem i Pedro, to już ten żiru jest tam lepszy. Być trenerem , brać taka kasę i nie wiedzieć że taki hazard z gry to ma 12 goli w sezonie to gdzie on na atak.

mikros7 komentarzy: 114605.02.2018, 21:39

Jak facet był głupi i przelewał kasę na konto, do którego żona miała pełny dostęp to ma za swoje. Pewnie myślał, że go bezgranicznie kocha i będą żyli długo i szczęśliwie... przeliczył się, żoneczka wyczyściła konto i poszła w pi*du.

Gunnerrsaurus komentarzy: 1072805.02.2018, 21:30

Zobaczcie jak wszystko szybko się potrafi zmienić.

Gryzek komentarzy: 302005.02.2018, 21:14

Szkoda go, bardzo pozytywny facet. Aż nie chce się wierzyć, że ktoś kto zarabia takie pieniądze może jeszcze kiedykolwiek się o nie martwić.

thide (redaktor) komentarzy: 30408 newsów: 115205.02.2018, 20:56

@gnabry_: jak żona wzięła dzieci to ile ma przelewać?

rafal1709 komentarzy: 20505.02.2018, 20:56

Myślę ze Wenger powinien pozwolić mu na udział w kilku treningach zespołu i zobaczyć czy nadaje sie jeszcze na bycie rezerwowym, bo jedno jest pewne ze moglby swoja duza wiedze i wskazówki przekazywać naszym młodym bocznym obrońca. A tyg. To on sam by raczej wygorowanej nie wymagal 10-20 tyś. To max, i tak jest to przecież gigantyczna kasa.

Radek97 komentarzy: 134305.02.2018, 20:54

Żona przy rozwodzie mówi biorę wszystko a sąd na to ok. Prawda byłem tam.

gnabry_ komentarzy: 4047 newsów: 105.02.2018, 20:48

@thide: Myślałem, że przy rozwodzie jest podział majątku.

Elastico07 komentarzy: 622305.02.2018, 20:47

Dziwie mu sie ze wszystko przelewał żonie,zarabiał tyle ze mozna było sobie pozwolic na drugie konto ''zaskurniak'' na ktore tez oprocz tego co zonie i dzieciakowi przelewałby sobie,napewno utrzymanie ich nie kosztowało całą jego pensje...

thide (redaktor) komentarzy: 30408 newsów: 115205.02.2018, 20:46

@gnabry_: wziął rozwód i wszystko wzięła

gnabry_ komentarzy: 4047 newsów: 105.02.2018, 20:43

Jak to zabrała?

thide (redaktor) komentarzy: 30408 newsów: 115205.02.2018, 20:40

@gnabry_: żona zabrała wszystko, a nie on jej dał

gnabry_ komentarzy: 4047 newsów: 105.02.2018, 20:30

Rozumiem, że ktoś chce dbać o rodzinę przelewając pieniądze żonie i dzieciom, ale po co od razu oddawał wszystko co miał?

wenger2345 komentarzy: 55805.02.2018, 20:22

Skoro chce grać gdziekolwiek to ja bym mu dał nie taki niski kontrakt i żeby grał w rezerwach. Chyba najlepsze rozwiązanie dla wszystkich.

ProroK komentarzy: 57405.02.2018, 20:11

Szkoda chłopa , grał u nas był i jest Kanonierem..
Jeżeli jesteś na szczycie to musisz uważać co spada ci z talerza .

Szebson komentarzy: 351005.02.2018, 20:11

Legia nie szuka kolejnego emeryta?

Cesciara komentarzy: 608 newsów: 3005.02.2018, 20:11

Kochany Eboue, nigdy nie zapomnę jego zacieszu i dzikich tańców po golach, golach kolegów też. Taki fajny gość... Mógłby przyjść do polskiej ligi. Taki Piast Gliwice to by było fajne miejsce dla niego :)

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Southampton 23.11.2019 - godzina 16:00
? : ?
Leicester - Arsenal 9.11.2019 - godzina 18:30
2 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool12111034
2. Leicester1282226
3. Chelsea1282226
4. Man City1281325
5. Sheffield United1245317
6. Arsenal1245317
7. Man United1244416
8. Wolves1237216
9. Bournemouth1244416
10. Burnley1243515
11. Brighton1243515
12. Crystal Palace1243515
13. Newcastle1243515
14. Tottenham1235414
15. Everton1242614
16. West Ham1234513
17. Aston Villa1232711
18. Watford121568
19. Southampton122288
20. Norwich122197
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy112
Tammy Abraham102
Sergio Agüero92
Pierre-Emerick Aubameyang80
Sadio Mané72
Raheem Sterling71
Mohamed Salah63
Marcus Rashford63
Teemu Pukki62
Harry Kane61
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.67
Gracz października wybór redaktorów Matteo Guendouzi
Matteo Guendouzi
6.52
Gracz października wybór użytkowników Matteo Guendouzi
Matteo Guendouzi
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna