Edu wraca do domu!

Edu wraca do domu! 09.07.2019, 16:43, Kamil Garczorz 1930 komentarzy

Oficjalna strona Arsenalu poinformowała o tym, że Edu został dyrektorem technicznym klubu.

Edu, który poprzednio pracował w Brazylijskiej Konfederacji Piłki Nożnej, po zwycięstwie Brazylii w Copa America, będzie pierwszą osobą piastującą to stanowisko w Arsenalu. Poleci wraz z Kanonierami do Stanów Zjednoczonych, gdzie w czwartek rozpoczną przygotowania do sezonu.

Jako dyrektor techniczny, były piłkarz Arsenalu będzie koordynował pracę zespołu trenerskiego, akademii, scoutingu oraz transferów w celu nadzorowania rozwoju i wzmacniania klubu.

W klubie przywitał go Raul Sanllehi, który cieszy się możliwości współpracy z Brazylijczykiem.

- Jesteśmy zadowoleni, że możemy powitać go w zespole. Ma duże doświadczenie oraz wiedzę, ale najważniejsze jest to, że to prawdziwy człowiek Arsenalu. Rozumie klub i to, co chcemy reprezentować.

- Jego przybycie jest ostatnim i bardzo ważnym elementem układanki w naszym rozwoju infrastruktury. Będzie blisko współpracować z Unaiem Emerym oraz trenerami pierwszego zespołu i odgrywać istotną rolę w prowadzeniu naszej filozofii w piłkarskich działaniach.

Swojej radości nie ukrywa również Edu.

- Arsenal ma zawsze szczególne miejsce w moim sercu i jestem zachwycony z możliwości powrotu w nowej roli. Mamy silny skład i bardzo utalentowanych młodych piłkarzy. Z przyjemnością patrzę naprzód.

Edu był piłkarzem Arsenalu od 2001 roku, a ponadto członkiem składu "Niezwyciężonych". Rozegrał dla klubu 127 meczów. W 2005 roku zamienił Londyn na Valencię, gdzie trenerem był Emery.

Edu autor: Kamil Garczorz źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
grzegorz1211 komentarzy: 569613.07.2019, 08:38

Powoli zaczynam się przekonywać o tym, że Wenger to był jedyny człowiek który trzymał ten burdel. Przez wiele lat trzymał to dzielnie ale i on nie dał rady. Już dawno straciliśmy wiarę w walkę o mistrzostwo, a teraz powoli tracimy wiarę że możemy zająć 4 miejsce i grać w LM . 3 rok bez LM to jakieś 300 mln w plecy, a właściciel miliarder ani myśli dołożyć coś z własnej kasy

grzegorz1211 komentarzy: 569613.07.2019, 08:28

@danielosik: To nie że jesteśmy łbami tylko brak kasy, portfel pusty a oczekiwania duże

Matelko komentarzy: 90813.07.2019, 08:25

Polacy w Lidze Narodów zmierzą się w półfinale z Rosją.
Gospodarze - USA zagrają z Brazylią.

bizonkrk17 komentarzy: 19613.07.2019, 08:18

Tak przyglądam się co się zaczęło dziać od odejścia łysego i papcia w tym klubie i zamiast być lepiej (jak to wielu tu wróżyło) jest coraz gorzej. Wygląda to tak jak by nikt nie miał pomysłu na tą drużynę.
Po zatrudnieniu Edu liczę po cichu, że dzięki jego znajomością może uda mi się wyciągnąć jakieś perełki z Ameryki południowej bo to chyba już tylko ostania szansa żebyśmy się jakoś odkuli

danielosik komentarzy: 1059913.07.2019, 08:04

Ktoś mi powie dlaczego my jesteśmy takimi łbami? Znów każdy się wzmacnia tylko nie my..ja już chyba kibicuje tylko z sentymentu, człowiek już nie ma siły się na to wszystko wkurzać już..bo i tak co to da?

filo94 komentarzy: 5452 newsów: 213.07.2019, 07:25

Bang bang!

Gunner18AFC komentarzy: 190613.07.2019, 06:53

Mamy prawie połowę lipca a wzmocnień po beznadziejnym sezonie nadal brak.

Catalonczyk komentarzy: 243213.07.2019, 06:10

@Sobieski14:

. No to zacznijmy od poczatku... burzysz sie jak male dziecko ze Barca zla bo zrobili teraz w ciula Atleti, nie majac pojecia o tym jak Atleti wybujalo z transferami np. Vitolo czy Rodri ( gdzie tez byly wplacane klauzule). Czy czy ja sie czegokolwiek wypieram? Bo widze ze pozna pora pozwala Ci na halucynacje, no chyba ze wypiles o dwa zuberki za duzo. Czy Barcelona leci w ciula negocjujac z zawodnikami przed rozmowa z klubem? Oczywiscie ze tak ale drugie pytanie brzmi ktory klub tego nie robi? Teraz pilka nozna to czysty biznes i nie zmieni tego nic ani nikt. Moj komentarz dotyczyl wielkiego oburzenia Atleti podczas gdy ono samo swiete nie jest, a teraz po prostu peka im dupsko, bo Griezz poszedl za 120mlm gdzie 25 w zebach musza wyslac do Realu Sociedad. Nie mam zamiaru odpowiadac na jakies Twoje zaczepki z farsa czy farseloniarzem bo w domu nie mam piwnicy, a tylko tam musialbym zejsc zeby osiagnac Twoj poziom. poluznij gume w gaciach, bo przenoszenie zyciowych niepowodzen w poziom wypowiedzi niczego dobrego Ci nie przyniesie.

gnabry_ komentarzy: 318713.07.2019, 01:59

@Gerwciu: To-ten-ham Mike Dean = kompletna obojętność, a P.Rudzki to naprawdę rzetelny i sympatyczny facet.

ChatCrapGetBanged (zawieszony) komentarzy: 362813.07.2019, 01:52

@NineBiteWolf

Ja nie uważam w ogóle, żeby Liga Mistrzów odpowiadała na pytanie która drużyna jest najlepsza w Europie. Turnieje rządzą się swoimi prawami. Nie można jednak odbierać sukcesu drużynom, które zdołały daleko zajść, bo przypadkiem się w finałach LM nie bywa.

Podejrzewam Cię o zwyczajną, kibicowską nieobiektywność. Gdyby to Arsenal miał taką historię to Emery byłby taktycznym geniuszem za wyeliminowanie mocniejszego kadrowo Manchesteru City i nikt by o okolicznościach nie mówił, bo z takim potworem na wymiany ciosów się nie chodzi. A jakby Miki czy inny Iwobi walnął hat tricka w półfinale... nie no, to jest przecież niewyobrażalne nawet.

Co do Kane'a - nie, nie grają lepiej bez niego. Bez niego byli skuteczni i nadzwyczaj dobrze sobie radzili, później forsowali jego szybki powrót i nie w pełni sprawny wypadał fatalnie. Pospieszali go jednak nie bez przyczyny - Kane w optymalnej formie to największa gwiazda tej drużyny.

slayerek komentarzy: 9513.07.2019, 01:27

A tak poza tym to lekko sie dzis uebałem ;)

slayerek komentarzy: 9513.07.2019, 01:25

@NineBiteWolf: Obecny tottenham to taki Arsenal sprzed 10 lat.. chlopaki graja ale nie dopinaja ostatniego guzika. Co do nas.. to klub sie zagubil i nie wiem czy tak szybko wrocimy na wlasciwe tory. Jest mi przykro ogladajac to wszystko. Siedze tu dzien w dzien od 2004 roku po kilka godzin i czytajac Wasze komentarze i newsy (tak wiem wczesniej bylo gunners i inne nazwy których juz nie pamietam itd) i boje sie ze nie staniemy na nogi tak szybko przy obecnej filozofii futbolu.

NineBiteWolf komentarzy: 10061 newsów: 4713.07.2019, 01:10

@ChatCrapGetBanged: Rozumiem, że przy rozmowach o Tottenhamie podejrzewasz mnie o uprzedzenia, ale pisałem tylko o niecodziennych okolicznościach, nikt chyba nie uważa, że Tottenham jest drugą najlepszą drużyną w Europie. Co do kontuzji Kane'a, oni zwyczajnie grają lepiej bez niego. Dużo bardziej dotkliwy byłby brak Sona, który jest ich zdecydowanie najlepszym zawodnikiem.

michal192837465 komentarzy: 680313.07.2019, 00:38

Arsenal kolejny dzień bez transferów, a Piotrek Lisek kolejny dzień z rekordem Polski. Dzisiaj 6.02- dziesiąty wynik w historii. Niby lisek, a jednak kot.

ZielonyLisc komentarzy: 1091413.07.2019, 00:09

@AlexVanPersie: Piję ale z umiarem. Zgadzam się z Tobą w wielu kwestiach tylko wnerwia mnie to, -e od pół roku piszesz to samo w sarkastyczno-podpuszczający sposób.

PrzeArs komentarzy: 130212.07.2019, 23:53

Tragikomiczne jest to WSZYSTKO !!! Bielik - to powinien być podstawowy obrońca.
Plus ta sytuacja z koscielnym .
Plus śmiech na sali z zyjehem !! To jeden z najlepszych skrzydłowych świata który już tu u nas dawno powinien być zwalszcza za te śmieszne pieniądze .
Plus saliba - ile można gotowy transfer dopinać .!!!!
Plus barkuje pomocnika box2box .
Na co oni czekają . Van den bek z ajaxu równiez tak jak zyjeh za śmieszne pieniądze do wyjęcia . .......
Szok to co się dzieje
......

ChatCrapGetBanged (zawieszony) komentarzy: 362812.07.2019, 23:49

Jakby Aubameyang wypadł to przecież byłaby wymówka idealna, bo regularnie jakiś kluczowy zawodnik wypadał i luzik, może za rok. Do tej pory są westchnienia "ehh, gdyby nie ta kontuzja Eduardo wtedy to byłoby mistrzostwo". Teraz się pojawiały wpisy, że gdyby nie kontuzje Bellerina i Holdinga to pewnie byłoby top 4.

Tottenham bez Kane'a? Walczą dalej na ile mogą. Ale oczywiście beka, bo trofeum dalej nie zdobyli, ostatni argument ludzi którzy nie chcą widzieć o ile ten klub zdążył już Arsenal wyprzedzić.

entap komentarzy: 126812.07.2019, 23:48

@AlexVanPersie: ja to wlasciwie jak czytam Twoje wpisy to praktycznie prawie zawsze bym przytaknął. Z poniższym niestety też. Mam nadzieje jednak, że co do ostatniego akapitu jednak się mylisz.

Mam ostatnio w pracy mnóstwo czasu na nicnierobienie i strasznie demotywujace jest czytanie o naszej bezradności na rynku transferowym. Czekam na moment że wchodzę na k.com i tam news że w końcu jakiś transfer playera z quality :)

FabsFAN komentarzy: 1781412.07.2019, 23:47

https://www.youtube.com/watch?v=nd5--EqzLPY

Polecam wszystkim fanom Rogera;D

FabsFAN komentarzy: 1781412.07.2019, 23:44

@pLYTEK:
NADmistrzostwo.

Tenisista idealny.

pLYTEK komentarzy: 170112.07.2019, 23:31

@AlexVanPersie:
Serio wierzysz w wydanie 30 mln funtów, tylko po to żeby utrzeć nosa rywalowi :DDDDD ?
Przecież to jakiś absurd

Gerwciu komentarzy: 343912.07.2019, 23:30

Tutaj na stronie to największym wrogiem jest Tottenham, Mike Dean oraz Przemek Rudzki i ciekawe kiedy ludzie zrozumieją, że najgorszym wrogiem Arsenalu jest nieudolny zarząd Arsenalu na czele z Kowbojem i innymi Raualami (wypożyczę wszystkich leszczy z Barcy ) i Edu Goframi.

pumeks komentarzy: 1948712.07.2019, 23:28

@KapitanJack10:

Celowo wyciągnąłem część wypowiedzi, która właśnie nie jest merytoryczna.
Upokarzanie, ośmieszanie, kopanie leżącego rywala (klubu) to z pewnością nie są metody każdego, profesjonalnego klubu Premierleague.
Ot twarde prawo rynku transferowego. Gracz z agentem wybierają klub, który daje im perspektywy ;)

PS.
Arsenal jeszcze nie leży. Zaczyna się chwiać i być może za moment będzie na kolanach. Do leżenia jeszcze bardzo daleko :)

ChatCrapGetBanged (zawieszony) komentarzy: 362812.07.2019, 23:24

@NineBiteWolf

Szczerze, robi mi się niedobrze jak słucham o "okolicznościach" i "farcie" innych drużyn. Wszystkim się udaje, tylko Arsenal wiecznie pechowy i pokrzywdzony. Kanonierzy tyle lat odpadali w 1/8, nawet z Monaco, nigdy okoliczności nie sprzyjały żeby troszkę dalej zajść. Ale Totty to oczywiście na farciku, bo przecież nie na zaangażowaniu czy charakterze, w Arsenalu tego nie znamy xd

Ten jeden punkt przewagi w lidze też troszkę naciągany mi się wydaje, to nie była rywalizacja łeb w łeb, Spurs mieli znaczną przewagę którą wypuszczali z rąk walcząc o LM. Mnie się wydaje, że gdyby byli mocniej naciskani to i więcej punktów by zdobyli, a tak, chcieli po prostu top 4 i je mają.

AlexVanPersie komentarzy: 748812.07.2019, 23:23

@pelek:
Dzięki, również pozdro

@ChatCrapGetBanged:
Mylisz dwa fakty.
Jeden to podkupić zawodnika dla złości. Drugi to podkupić zawodnika na którym ci ZALEŻY i utrzeć nosa odwiecznemu wrogowi, który kiedyś na przykład podkradł ci kapitana..

@KapitanJack10:
Dzięki.
Niektórzy twierdzą, że piszę w koło to samo, ale chyba nie do końca kumają bazę.
Piszę o tym co się OBECNIE wydarza jako EFEKCIE tego co się stało pół roku temu i jak JEDEN błąd Raula będzie nas wiele kosztował. I każdy kolejny fakt i dzień to potwierdza.
Wielu to denerwuje, bo odbiera im nadzieję, a wiadomo z nadzieją żyje się słodziej...
Ja niestety jestem z tych, co mając do wyboru nadzieję i prawdę, zawsze wybiorą tę drugą.
Dlatego jestem tak wkurffiony od pół roku, bo widzę, że Arsenal jest jak ten rozpędzony, ślepy koń który pędzi wprost na ścianę.

@ZielonyLisc:
Pamiętaj o żelaznej zasadzie k.com: Pijesz? Nie komentuj, bo warn jest kwestią czasu. :)

Sobieski14 komentarzy: 430712.07.2019, 23:23

Btw. uwielbiam Federera, tenis oglądam tylko dla niego ;D

Sobieski14 komentarzy: 430712.07.2019, 23:20

@thide napisał: "kiedy w końcu powstanie jakaś nowa federacja, która zbojkotuje UEFA i FIFA?"

Nigdy, musiałyby się kluby zgadać żeby zbojkotować ich wytyczne i coś samemu założyć ale czy wtedy nie powstałoby coś jeszcze gorszego?
Czy jest aż tylu uczciwych żeby coś takiego zrobić?
Yhh wątpliwe

Barney komentarzy: 1236812.07.2019, 23:07

@ZielonyLisc:

Właśnie pije, ale wciąż mam Arsenal przed oczami :) coś tu nie działa może za mało :p

DzejCoop komentarzy: 233212.07.2019, 23:03

@ZielonyLisc:
Da się ją pić?

KapitanJack10 komentarzy: 135712.07.2019, 22:57

@pumeks: wyciągnąłeś jedną część wypowiedzi, oceniłeś ją negatywnie bez podania argumentów i oceniasz na tej podstawie cały komentarz.
Potem pokazałeś, że nie czytasz ze zrozumieniem przytaczając część o Salibie w Totkach. Nie chodzi o to, że muszą nas upokarzać, żeby pokazać swoją wyższość, tu masz rację, na ten moment są lepsi. Tu chodzi o możliwość splunięcia w twarz leżącemu przeciwnikowi. Chcą Salibe, bo to obiecujący gość, a kupując go ośmieszyli by drużynę, która ich ośmieszała wiele lat. Dla nich dodatkowy smaczek, dla nas upokorzenie.

ZielonyLisc komentarzy: 1091412.07.2019, 22:43

Napijcie się wódki i zapomnijcie o tym Arsenalu

MadMax14 komentarzy: 86312.07.2019, 22:42

@Ranczomen:
Czy zainteresowana to nie wiem xD
Ale nie olała mnie na starcie, nie wyśmiała, że były kumpeli pisze, czy coś.
Jest do zrobienia to wszystko :D

Marcinafc93 komentarzy: 1907112.07.2019, 22:42

@thide: Na wakacjach

thide (redaktor) komentarzy: 28962 newsów: 72012.07.2019, 22:41

gdzie ten Carrasco...?

Ranczomen komentarzy: 736812.07.2019, 22:39

@MadMax14: Cieszę się, że jest zainteresowana :D

Sandbead komentarzy: 146112.07.2019, 22:39

Minęło pol roku od odejścia Svena, może byś w końcu przestał męczyć bułę i serio znalazł sobie inny temat do walkowania. 8 komentarzy dziennie na temat jego osoby albo zgrabne lawirowanie wokol tematu, na prawdę nie masz już dość? Bo ja na przykład już rzygam tymi laurkami na jego temat i komentarzami podzielony i na milion akapitów o talentach po 4 miliony, Dembelach co pół roku i tego typu biadoleniem. Weź sobie odpocznij od Arsenalu bo ewidentnie kibicowania kanonierom Ci ostatnio nie służy. Ile można.

thide (redaktor) komentarzy: 28962 newsów: 72012.07.2019, 22:39

informacje o tym, że Tottenham interesuje się Salibą, towarzyszyły od początku wieści o zakusach Arsenalu.

NineBiteWolf komentarzy: 10061 newsów: 4712.07.2019, 22:35

@ChatCrapGetBanged napisał: "Gdybym grał w finale Ligi Mistrzów a mój rywal w finale Ligi Europy to miałbym świadomość różnicy poziomów i nie czułbym potrzeby udowadniania czegokolwiek, uważam to za dziecinadę."
Różnica poziomów jest tak wielka, że w zeszłym sezonie Tottenham skończył ligę jeden punkt nad Arsenalem, a do finału Ligi Mistrzów dotarł w takich okolicznościach, że chyba nikt nie wierzy w powtórzenie tego sukcesu. Oni mogą odskoczyć właśnie teraz, jeśli dokonają dobrych wzmocnień, bo pieniędzy do wydania mają o wiele więcej od nas, a sprowadzenie Saliby byłoby krokiem w dobrym kierunku.

pumeks komentarzy: 1948712.07.2019, 22:34

@KapitanJack10:

Akurat pisanie, że podkupienie gracza swojemu odwiecznemu rywalowi aby tylko pokazać siłę, nie jest za bardzo merytoryczne.

Kuraki nie muszą nic udowadniać Arsenalowi. W poprzednim sezonie mieli w miarę równe mecze z PL i LM. Mieli również trochę szczęścia w LM (patrz mecz z City i błędy sędziów oraz eksplozja formy Sona)

Jeżeli przebijają ofertę niezdecydowanego Arsenalu to znaczy, że ten gracz pasuje do ich drużyny i tyle. Nie doszukiwałbym się tutaj drugiego dna.

Na razie kuraki zbierają więcej kasy od nas i idą do przodu. My stoimy w miejscu.

pLYTEK komentarzy: 170112.07.2019, 22:33

@FabsFAN:

Jeśli jego backhand to mistrzostwo to co dopiero powiedzieć o forehandzie ?

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 47773 newsów: 34812.07.2019, 22:32

"Abonenci platformy Cyfrowego Polsatu, przez co najmniej dwa najbliższe sezony, będą mieli możliwość oglądania wszystkich spotkań PKO Ekstraklasy.

Wszystkie mecze PKO Ekstraklasy (część w formule programu Multiliga+) sezonów 2019/2020 oraz 2020/2021 będą dostępne w Cyfrowym Polsacie poprzez dwa kanały: CANAL+ SPORT 3 oraz CANAL+ SPORT 4, które dołączą do oferty platformy.

Szczegóły oferty dla abonentów platformy Cyfrowego Polsatu zostaną przedstawione w ciągu najbliższych kilku dni."

Xanthi komentarzy: 54412.07.2019, 22:31

@ChatCrapGetBanged: @fcescf:
Zeby taki klub nie byl w stanie wydac 120 mln euro na okienko... gdzie przychody sa na poziomie top10. Najbogatszych klubow swiata

KapitanJack10 komentarzy: 135712.07.2019, 22:15

@AlexVanPersie: Szacun dla Ciebie, że pomimo tych wszystkich przytyków i wyśmiewania Twojej osoby, Ty ciągle piszesz merytoryczne komentarze, które trafiają w punkt.

Każdy tu krytykuje wszystko. Chyba każdy aspekt tego klubu został zjechany, ale nie można krytykować klubu za pozwolenie na odejście głównego scouta, bo nie.

FabsFAN komentarzy: 1781412.07.2019, 22:14

Ja pierdacze, te backhendy Federera to jest mistrzostwo. Nigdy nie widzialem u nikogo takiej perfekcyjnej techniki uderzenia. #GOAT

ChatCrapGetBanged (zawieszony) komentarzy: 362812.07.2019, 22:06

@AlexVanPersie napisał: "A czy wy na ich miejscu nie dalibyście 3 mln więcej i dzięki temu upokorzyli odwiecznych rywali?"

Nie, nie dałbym. Gdybym grał w finale Ligi Mistrzów a mój rywal w finale Ligi Europy to miałbym świadomość różnicy poziomów i nie czułbym potrzeby udowadniania czegokolwiek, uważam to za dziecinadę.

Tottki wcale wielkiego hajsu do wydania nie mają, więc jeśli wezmą Salibę to pewnie wiążą z nim wielkie plany i też go monitorowali, bo wyrzucenie takiego hajsu specjalnie na złość Arsenalowi to zwyczajna głupota.

pelek komentarzy: 198712.07.2019, 22:04

@AlexVanPersie: świetny post, pozdrawiam

AlexVanPersie komentarzy: 748812.07.2019, 21:59

Wszystko o czym piszę od pół roku właśnie się wypełnia.

Było dla mnie JASNE jak słońce, że przy 40mln budżetu, tylko drogą turbo-skautingu i zakupu wielkich młodych talentów za 4-8mln, możemy dogonić czołówkę.

Dlatego po decyzji durnego Raula o zwolnieniu Tego, Który Miał Skillla To Dokonać moja wściekłość była tak wielka i do dziś jest.

Ile liczą się w futbolu "znajomości" to widać po naszych negocjacjach z Celtikiem i SE. Zero litości dla nas i zero promocji.

Tam gdzie chodzi o kasę, tam nie ma miejsca na sentymenty i znajomości.

Jedyne co mnie denerwuje, to że nie mogę życzyć Raulowi jak najgorzej, bo wtedy życzyłbym tego samego Arsenalowi...

Wszystko co wydarza się w tym okienku jest parodią i codziennie mamy wrażenie, iż niżej upaść się nie da.
A jednak każdy kolejny dzień pokazuje, że wczorajsze dno jest dzisiejszym sufitem.

Czy Tottki wykupią Salibę?
A czy wy na ich miejscu nie dalibyście 3 mln więcej i dzięki temu upokorzyli odwiecznych rywali? Wspaniała okazja rzucenia rywali na kolana i grzechem byłoby jej nie wykorzystać.

Wydaje się jednak, że najgorsze jeszcze przed nami.
Jeśli okaże się, że nasze transfery będą nietrafione( a jest spora szansa na to), to czeka nas odejście naszych gwiazd i upadek do Top10.

Argudo komentarzy: 9570 newsów: 612.07.2019, 21:54

Oficjalnie: Martinelli z numerem 35

MDKanonier11 komentarzy: 2412.07.2019, 21:51

Działaj po efektach ich poznacie.... Edu licze na Ciebie

bocian18 komentarzy: 101612.07.2019, 21:46

@adamkanonier: Książki typowe o elektryce niestety nie pamiętam ale wiem ze mój nauczyciel miał książkę która miała około 20 lat najlepsza książka o tym zawodzę jaka mogłaby być ale niestety nie pamiętam nazwy polecam stronę https://www.elektroda.pl/ oraz tą https://bezel.com.pl/
Z czasem sam się nauczysz jak czegoś nie pamiętasz ale wiadomo warto pogłębiać swoja wiedzę nawet dla swojej satysfakcji ze stajesz sie mądrzejszy

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz czerwca wybór redaktorów
7.67
Gracz czerwca wybór użytkowników Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna