Hughton nie żałuje swojej decyzji

Hughton nie żałuje swojej decyzji 23.03.2009, 20:47, Arek Warpechowski 15 komentarzy

Szkoleniowiec Newcastle United - Chris Hughton - jest zdania, że jego decyzja o posadzeniu Michaela Owena na ławce rezerwowych w sobotnim meczu z Arsenalem była słuszna. Opiekun drużyny ze stadionu St James' Park postanowił nie skorzystać od pierwszych minut z usług reprezentanta Anglii, a jego drużyna zmarnowała kilka okazji w efekcie przegrywając z Kanonierami 3-1.

Dla Evening Chronicle powiedział: "Nie żałuję tej decyzji. Jestem odpowiedzialny za wybieranie składu. Prawdopodobnie w trakcie pierwszej godziny meczu nie było na co narzekać. Nikt w ciągu tego czasu niczego nie oceniał. Głownie dlatego, że do tego momentu spisywaliśmy się bardzo dobrze. To, że Michael grałby od pierwszych minut w cale nie byłoby gwarantem korzystnego wyniku."

Chris HughtonMichael OwenNewcastle United autor: Arek Warpechowski źrodło: Fansfc.com
waldek_89 komentarzy: 573524.03.2009, 21:01

też tak sądzę, że gracze Newcastle na boisku dobrze się spisywali i nie było potrzeby zmiany.

baska_17skc komentarzy: 3161 newsów: 224.03.2009, 14:47

Chyba podjął prawidłową decyzje. Napastnicy Newcastel spisywali się naprawde dobrze.

Davvid komentarzy: 14524.03.2009, 10:29

A własciwei co to jest Owen... Jego sława już dawno mineła :P

krzykus1990 komentarzy: 516723.03.2009, 23:09

Z Owenem czy bez na pewno byśmy tak samo wygrali.

Olimpijczyk komentarzy: 109023.03.2009, 22:21

ee tam gadanie i tak wygralibyśmy nawet jeśli grał by Owen

Tom komentarzy: 25323.03.2009, 22:13

Nie lubię takiego gdybania "co by było gdyby", ale GDYBY Owen grał to zapewne on byłby egzekutorem 11 i w 95% jestem przekonany że by strzelił ;)

Quake85 komentarzy: 1016 newsów: 123.03.2009, 22:08

buahahahah -->olo18 ciekawe ile ona ma lat ;p

witkowskil komentarzy: 99023.03.2009, 21:13

dobry był owen ale owen martins z nigeri

page komentarzy: 1684 newsów: 423.03.2009, 21:05

kasiaileśtam--> gdyby grał, strzelałby prawdopodobnie karnego - myślisz, że nie wpłynęłoby to na przebieg meczu? Trochę powagi.
Zawiodłem się decyzją asystenta trenera, ale tak jest lepiej dla Arsenalu.

kasiacesc komentarzy: 187823.03.2009, 21:04

niestety ale Owen nic specjalnego nie pokazał a Taylor którego zmienił grał od niego lepiej, stwarzał sytuacje i w defensywie był w pierwsze połowie szczególnie nieoceniony....

Maciekkk10 komentarzy: 258323.03.2009, 21:01

Przecież ich atak grał bardzo dobrze, więc nie rozumiem frustracji i gdybania..

kasia26014 komentarzy: 123123.03.2009, 20:50

myślę, że nawet jakby był na boisku to za wiele by to nie zmieniło..poprostu tego dnia bylismy nie do pokonania ;)

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223723.03.2009, 20:48

I tak wszedl z lawki i nic nie pokazal, jakos nie wydaje mi sie , ze gdyby gral od pierwszych minut zrobilby cos wiecej, poprostu powoli jego kariera dobiega do konca...