Iwobi: Nikogo się nie boimy

Iwobi: Nikogo się nie boimy 07.10.2018, 19:56, Maciej Szymkowiak 16 komentarzy Dobra forma Iwobiego została podtrzymana w wygranym 5-1 meczu na Craven Cottage. Po meczu, Nigeryjczyk poszedł porozmawiać z mediami o występie, swojej grze oraz pewności siebie składu. Oto co powiedział:

O spotkaniu...
Mieliśmy trudny początek. Fulham dobrze zaczęło, ale później stracili bramkę. Menadżer nas zmotywował w przerwie.

O tym, skąd pochodzi dobra forma...
Duch zespołu jest dobry. Nasza pewność siebie jest zdecydowanie lepsza. Bardziej analizujemy mecze i udowadniamy sobie oraz naszym fanom, że walczymy o tytuł mistrzowski.

O pierwszej połowie i jego grze na lewej flance...
Menadżer zapewnił mi pewność siebie, mówiąc mi, że kiedy jestem przy piłce, muszę być pozytywnie nastawiony. Kiedy tylko dostaję szansę, zawsze daję z siebie wszystko i upewniam się, że mogę wpłynąć na mecz.

O tym, które trafienie było najlepsze...
Oh, nie wiem! Było wiele zespołowych trafień, ale sądzę, że trzecia bramka, kiedy Hector zgrał piętką, a Aaron wykończył. Nie ma znaczenia kto strzela, ważne, że zespół zdobywa bramkę.

O tym, czy wynik i pozytywna atmosfera jest wiadomością dla fanów...
Oczywiście, że tak. Nikogo się nie boimy. Gramy bez strachu, chcemy być konsekwentni i iść naprzód.

O miejscu w TOP4 oraz walce o mistrzostwo...
Cóż, pewnie! Natomiast przed nami długa droga. To maraton, więc musimy być konsekwentni.

Alex Iwobi autor: Maciej Szymkowiak źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Kowal96 komentarzy: 950909.10.2018, 17:34

"udowadniamy sobie oraz naszym fanom, że walczymy o tytuł mistrzowski."

Podoba mi się takie myślenie, zupełnie inaczej niż za Wengera :P

VeniVidiVifi komentarzy: 208.10.2018, 15:10

Ostatnie wyniki - a w szczególnoście stabilność formy - oczywiście cieszą, ale eksplozaja optymizmu po gładkiej wygranej z beniaminkiem jest chyba trochę na wyrost. Dobrze, że Arsenal zdobywa punkty i że widać jakościowy przeskok w porównianiu do poprzednich sezonów, ale nie dajmy się zwariować tak, jak Polacy przed Munidalem po wygranej z Litwą.

Forever_gunner komentarzy: 227908.10.2018, 14:56

Muszę przyznać, że Iwobi mi imponuje od początku tego sezonu. Jest wszędzie w ataku i widać w nim głód gry. Popełnia też błędy, czasem piłka zawieruszy mu się między nogami, ale i tak odbieram jego grę bardzo pozytywnie. Myśle, że warto by było dokupić na drugie skrzydło kogoś w rodzaju Fekira lub Lozano i byłoby naprawdę dobrze.

mitmichael komentarzy: 4461908.10.2018, 09:45

Ale w listopadzie z LFC trzeba bedzie grac od poczatku tak jak w drugiej polowie bo oni nie beda na nas czekac.

roni komentarzy: 90508.10.2018, 09:23

Warto też zaznaczyć jaka jest różnica w pewności siebie, nie pękają przed żadnym rywalem i to widać na boisku. U schyłku Wengera zbroja często była obsrana zanim jeszcze wyszli w szranki

fabregas1987 komentarzy: 1877308.10.2018, 06:18

Po trudnym początku drużyna jest zjednoczona i ciśnie do 90 minuty, podoba mi się to nastawienie. Iwobi pod Emerym już zdążył się mocno rozwinąć, oby tak dalej

zly_kanonier komentarzy: 408208.10.2018, 02:45

Ale zdjęcie mistrzowskie xDDD

MaciekGoooner komentarzy: 26452 newsów: 507.10.2018, 23:42

Iwobi dalej popełnia błędy i miewa niechlujne zagrania, ale tak jak powiedział stara się zawsze grać do przodu i ostatnio częściej mu to wychodzi niż nie. Bardzo dobrze, że złapał formę, bo na chwilę obecną to jedyny nominalny skrzydłowy na poziomie w naszym składzie. Gdy jest na boisku robi różnicę.

kuzguwu komentarzy: 54007.10.2018, 23:39

W końcu zaczyna grać na miarę swojego potencjału. To chyba największy wygrany po przyjściu Emery'ego patrząc na progres jaki ten zawodnik uczynił pod okiem nowego trenera. Oby tak dalej.

LunaticLama komentarzy: 56707.10.2018, 21:58

Cieszy zwyzka formy Iwobiego. Mam nadzieję, że to dopiero początek jego dobrej gry, a jego umiejętności wystrzelą w górę

metjuAFC komentarzy: 200407.10.2018, 21:21

Iwobi, Holding, Mustafi, Welbeck i Cech. Wszyscy grają lepiej pod wodzą Emeryego. Oby tak dalej. Nie ma co popadać w samozachwyt ale prawda jest taka, że nasza gra wygląda lepiej z meczu na mecz.

ProroK komentarzy: 40507.10.2018, 20:23

Iwobi więcej takich meczów .

The088 komentarzy: 10507.10.2018, 20:14

Iwobi ma świetny drybling i technikę, to po prostu widać. Jeśli poprawi się pod względem taktycznym, pod kątem podejmowanych decyzji, to mamy skrzydłowego na lata. Jest progres i oby tak dalej.

Sandbead komentarzy: 69607.10.2018, 20:13

Nic tylko się cieszyć, że w koncu zaczyna grać na miarę swojego niemałego przecież potencjału. Jakby notował dalej taki progress jak od początku sezonu to przynajmniej narazie kwestie jednegi skrzydła mamy załatwioną. Iwobi to wychowanek, ma status HG, lojalny wobec klubu w dodatku wciąż bardzo młody. Nic tylko się cieszyć z jego dobrej gry. Jakby jeszcze tylko poprawił te niechlujne czasem podania i apatyczne strzały to mamy zawodnika na lata.

losnumeros komentarzy: 267907.10.2018, 20:04

Widać, większy progres niż u Wengera, ale niektórzy i tak będą uważać go za słabego zawodnika. Mam nadzieję, że do końca sezonu jeszcze się poprawi i będzie znacznie lepszy niż dotychczas.

Kiepomen komentarzy: 154507.10.2018, 20:01

We are on top of the legue, so we are on top of the league! Nie moge doczekac sie kiedy bedziemy mogli to zaspiewac :D

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Leicester 22.10.2018 - godzina 21:00
? : ?
Fulham - Arsenal 7.10.2018 - godzina 13:00
1 : 5
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City862020
2. Chelsea862020
3. Liverpool862020
4. Arsenal860218
5. Tottenham860218
6. Bournemouth851216
7. Wolves843115
8. Man United841313
9. Watford841313
10. Leicester840412
11. Everton833212
12. Burnley82248
13. Brighton82248
14. Crystal Palace82157
15. West Ham82157
16. Southampton81255
17. Fulham81255
18. Huddersfield Town80353
19. Newcastle80262
20. Cardiff80262
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard73
Sergio Agüero52
Harry Kane51
Glenn Murray50
Aleksandar Mitrovic50
Alexandre Lacazette42
Raheem Sterling42
Marko Arnautovic41
Pierre-Emerick Aubameyang41
Gylfi Sigurdsson41
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
9.13
Gracz października wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
9.05
Gracz października wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna