Kolasinac: Podziwiałem Roberto Carlosa

Kolasinac: Podziwiałem Roberto Carlosa 07.10.2017, 10:03, Kamil Garczorz 9 komentarzy Piłkarzami, których podziwiał Sead Kolasinac byli Roberto Carlos oraz Zinedine Zidane, Bośniak przyznał nawet, że próbował strzelić z rzutu wolnego w stylu legendarnego Brazylijczyka.

Kolasinac po transferze do Arsenalu z miejsca stał się ulubieńcem kibiców, a w tym sezonie zapisał już na swoim koncie dwie bramki oraz dwie asysty

- Roberto Carlos i Zinedine Zidane to dwaj piłkarze, którzy mieli na mnie duży wpływ, nie trzeba wiele o nich mówić, ponieważ każdy ich zna.

- Próbowałem kiedyś uderzyć z rzutu wolnego jak Carlos w meczu przeciwko Francji w 1997 roku. Częściej jednak ćwiczyłem zwód Zidane'a, ruletkę wykonałem nawet w spotkaniu z Leicesterem.

- Wciąż często rozmawiam z przyjaciółmi o dzieciństwie. Wychodziliśmy na lokalne boisko i graliśmy dopóki nasze matki nie wołały nas do domów późnym wieczorem

Sead KolasinacSklep kibica Arsenalu autor: Kamil Garczorz źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
EpidemicKraX komentarzy: 32910.10.2017, 11:10

Mam nadzieję, że będzie jedną z sił napędowych w tym sezonie i kolejnych latach.

PiotrekAfc komentarzy: 6908.10.2017, 13:04

Świetny zawodnik oby kontuzje go omijały. Już nie mogę się doczekać powrotu Premier League!

gbn komentarzy: 2408.10.2017, 08:08

@Camillo144: No chyba że. W finale 98 też pokazał jak się wali wolne więc tym się kierowałem :)

Marioht komentarzy: 530807.10.2017, 20:46

"Wciąż często rozmawiam z przyjaciółmi o dzieciństwie. Wychodziliśmy na lokalne boisko i graliśmy dopóki nasze matki nie wołały nas do domów późnym wieczorem."

99% zawodowych piłkarzy z topu może tak powiedzieć o swoim dzieciństwie.
Ale dobry wzór do naśladowania sobie obrał.
Roberto Carlos... cóż to był za obrońca.
Biegał od bramki do bramki.

Bednar komentarzy: 42507.10.2017, 19:08

@mitmichael: Spoko w lato 2018 też spotkasz takiego, więc spoko nie tylko Schalke to frajerzy.

mitmichael komentarzy: 4447707.10.2017, 13:38

Takiego transferu i to za darmo wielu nam zazdrosci bo spotkac takiego pilkarza za rowne 0 to jest sztuka. Sead "czolg" Kolasinac :)

Camillo144 (redaktor) komentarzy: 3347 newsów: 39607.10.2017, 11:22

@gbn: Nie, w '97 na turnieju towarzyskim Tournoi de France.

matikanonier komentarzy: 84607.10.2017, 11:02

Jeszcze żaden piłkarz, który przyszedł do Klubu, tak szybko nie skradł mojego serca jak Sead. Gość jest niesamowity, a wydaje mi się, że jeszcze nie pokazał pełni swoich możliwości.

gbn komentarzy: 2407.10.2017, 10:57

A nie 98 roku ? :>

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Watford 29.09.2018 - godzina 16:00
? : ?
Arsenal - Everton 23.09.2018 - godzina 17:00
2 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool660018
2. Man City651016
3. Chelsea651016
4. Watford641113
5. Tottenham640212
6. Arsenal640212
7. Man United631210
8. Bournemouth631210
9. Leicester63039
10. Wolves62319
11. Crystal Palace62137
12. Everton61326
13. Brighton61235
14. Southampton61235
15. Fulham61235
16. Burnley61144
17. West Ham61144
18. Newcastle60242
19. Cardiff60242
20. Huddersfield Town60242
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard52
Aleksandar Mitrovic50
Sergio Agüero42
Romelu Lukaku40
Sadio Mané40
Glenn Murray40
Ryan Fraser32
Marko Arnautovic31
Raheem Sterling31
James Maddison31
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.62
Gracz września wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
7.72
Gracz września wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna