Maitland-Niles po meczu z Newcastle

Maitland-Niles po meczu z Newcastle 11.08.2019, 21:31, Dawid Wieczorek 16 komentarzy

Ainsley Maitland-Niles rozegrał kluczową rolę w dzisiejszym wyjazdowym spotkaniu przeciwko Newcastle United. To po podaniu Anglika zwycięską bramkę zdobył Pierre-Emerick Aubameyang.

Oto, co po meczu miał do powiedzenia młody Anglik:

O tym jak przyjemne było wygranie pierwszego spotkania w nowym sezonie...
Newcastle to naprawdę trudny przeciwnik, zwłaszcza na wyjeździe. To drużyna, która potrafi grać w każdy sposób - prezentować kombinacyjną piłkę lub zagrywać długie podania. Mecz ze Srokami to zawsze walka do ostatniego gwizdka.

Czy był zdziwiony, że Aubameyangowi przy sytuacji bramkowej zostawiono tyle miejsca?
To naprawdę ogromne boisko, więc łatwo tutaj o zmęczenie. Podejrzewam, że to było powodem ich ustawienia w defensywie. Otworzyła się przede mną naprawdę duża szansa, by podać Pierre'owi na wolne pole, co też uczyniłem, a on odwdzięczył się zwycięską bramką.

Czy wiedział, że Auba wykorzysta tę sytuację?
Tak, liczyłem na to, że to wykończy. On, Lacazette, Nico Pepe, Mchitarian - mamy w drużynie naprawdę świetnych egzekutorów.

Czy nowi zawodnicy wniosą drużynę na lepszy poziom?
Oczywiście. Byliśmy naprawdę blisko, by zająć miejsce w TOP 4 w ubiegłym sezonie, lecz zabrakło nam do tego jednego punktu. Musimy odbudować wiarę we własne umiejętności i zamierzamy walczyć do ostatniego dnia sezonu.

Ainsley Maitland-NilesNewcastle UnitedPomeczowa wypowiedź autor: Dawid Wieczorek źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
M4RJANO komentarzy: 58213.08.2019, 02:11

metjuAFC
Jest obrońcą i powinien grać na PO lub na wahadle.Nie oglądasz meczy jak on gra w defensywie?A jak ma okazję co pokazuje w ofensywie?No to pewnie dla tego piszesz głupoty

Arsenal2004 komentarzy: 77812.08.2019, 17:52

Zauważyłem że jak wszyscy piszą jaki AMN jest słaby to on nagle gra bardzo dobry mecz a jak już wszyscy widzą że potrafi grać to gra słaby mecz xd

metjuAFC komentarzy: 295812.08.2019, 12:11

Niles bardzo dobry mecz. Krytykowałem go ale przyznam, że wczoraj obok Auby był najlepszym graczem naszej drużyny. Mimo wszystko nie jest on obrońcą i powinien grać na skrzydle ewentualnie na wahadle.

patryksz komentarzy: 257012.08.2019, 11:04

Ostatnie życzenie? Niech strzela Miki XD

jurasmolas44 komentarzy: 67412.08.2019, 10:10

Miki wczoraj bardzo niedokładny , proste straty i błędy. Czasami miałem wrażenie jakby był na jakimś orliku z kolegami

MarkOvermars komentarzy: 564612.08.2019, 09:11

Miki pokazał wczoraj jakim jest egzekutorem

Bednar komentarzy: 98212.08.2019, 07:19

@losnumeros: Przy obecnym bogactwie z przodu, dawanie Monreala na PO tylko po to, żeby AMN mógł zagrać na skrzydle to jakiś absurd. Czy tego chcemy czy nie, AMN prawdopodobnie zagra na prawej obronie cały sezon, więc niech się ogrywa, musimy to przeboleć.

ProroK komentarzy: 48712.08.2019, 05:46

Dobry mecz EMN , w ataku duży potencjał .

Marcinafc93 komentarzy: 1974811.08.2019, 22:41

@anolis: Dziś mu idealnie w obronie wychodziło, moim zdaniem duży potencjał, aby grał na tej pozycji.

losnumeros komentarzy: 355811.08.2019, 22:39

Dla mnie zawodnik na skrzydło w następnym meczu, a na PO Monreal. Chociaż raz dać mu 90 minut na skrzydle i zobaczyć czy nie będzie lepszy od Mikiego lub Nelsona.

anolis komentarzy: 22811.08.2019, 22:37

Już od dawna widać że AMN nie nadaje się na pozycję prawego obrońcy. Obrona zupełnie mu nie wychodzi. Natomiast ma przebłyski na prawym skrzydle z przodu.

kaman17 komentarzy: 340411.08.2019, 22:24

Miki dochodzi do sytuacji, potrafi założyć siatę obrońcy i zrobić przewagę w środku boiska, ale po chwili poda do przeciwnika albo spudłuje z kilku metrów. Ma to coś, ale jest zablokowany.. gdyby udało się go odblokować. Nie wiem czy jest to jeszcze możliwe, bo jest tak od transferu do United.

michalal komentarzy: 1034911.08.2019, 22:02

@mar12301:

Może na treningach strzela jak szalony? Techniki i umiejętności odmówić mu nie można. Niestety w meczach jest jakaś blokada, a widać że koleś się stara.

f4bregas komentarzy: 87511.08.2019, 22:00

@mar12301: On go widzi na treningu, może tam jest takim egzekutorem ;)

mar12301 komentarzy: 2129111.08.2019, 21:48

"On, Lacazette, Nico Pepe, Mchitarian"

Miki chyba średnio pasuje xD

Marcinafc93 komentarzy: 1974811.08.2019, 21:35

Oby tal dalej Niles, a będzie pięknie :)

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Liverpool - Arsenal 24.08.2019 - godzina 18:30
? : ?
Arsenal - Burnley 17.08.2019 - godzina 13:30
2 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool22006
2. Arsenal22006
3. Man City21104
4. Man United21104
5. Brighton21104
6. Tottenham21104
7. Bournemouth21104
8. Sheffield United21104
9. Everton21104
10. Burnley21013
11. Norwich21013
12. Leicester20202
13. Wolves20202
14. Crystal Palace20111
15. Chelsea20111
16. West Ham20111
17. Aston Villa20020
18. Newcastle20020
19. Southampton20020
20. Watford20020
ZawodnikBramkiAsysty
Teemu Pukki40
Raheem Sterling40
Ashley Barnes30
Marcus Rashford21
Sergio Agüero20
Pierre-Emerick Aubameyang20
Harry Kane20
Anthony Martial20
Sadio Mané11
Lucas Moura11
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz lipca wybór redaktorów
0
Gracz lipca wybór użytkowników
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna