Malcom: Latem zmienię klub

Malcom: Latem zmienię klub 16.02.2018, 16:55, Dawid Wieczorek 16 komentarzy

Skrzydłowy Bordeaux - Malcom - przyznał w jednym z wywiadów, iż po Mistrzostwach Świata w Rosji opuści obecną drużynę.

20-latek był mocno łączony z ekipą Arsenalu, po tym, jak okazało się, że Emirates opuści Alexis Sanchez. Do transferu ostatecznie jednak nie doszło i do końca okienka Brazylijczyk łączony był także z innymi angielskimi ekipami - Manchesterem United oraz Tottenhamem. Zwłaszcza ten drugi zespół był podobno bliski zakontraktowania tego piłkarza.

- Tak jak mówiłem już wcześniej, zimą chciałem odejść z Bordeaux w poszukiwaniu nowych wyzwań. Pamiętam jednak, jak wiele zawdzięczam Girondins i dałem im słowo, że zostanę tutaj do lata, co da mi też więcej czasu nad rozmyślaniem, gdzie chcę grać.

- Te trzy czy cztery miesiące zrobią kolosalną różnicę. Tak, Bordeaux dało mi słowo, że latem będę mógł zmienić pracodawcę. Ja wybiorę swój następny klub, a Bordeaux mnie tam sprzeda - zakończył Brazylijczyk.

20-latek w obecnych rozgrywkach wystąpił w 27 spotkaniach, w których zdobył 8 bramek oraz zaliczył 7 asyst.

MalcomTransfery autor: Dawid Wieczorek źrodło: espn.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 605019.02.2018, 09:18

Hipotetycznie taki Malcom byłby tylko fajnym dodatkiem do letnich transferów - teraz priorytetem w pierwszej kolejności są obrońcy oraz jakieś porządne zastępstwo za Cecha.

zly_kanonier komentarzy: 503718.02.2018, 14:24

Już nie jestem przekonany do jego osoby. Poza oczywistymi priorytetami w obronie przydałoby się kogoś sprowadzić na skrzydło, ale sądzę, że można będzie kogoś pewniejszego ściągnąć.
Pavon robi lepsze wrażenie.

Forever_gunner komentarzy: 250317.02.2018, 21:46

Wymienić go za Welbecka, może Bordeaux się nie kapnie. :P

Armata500 (redaktor) komentarzy: 3499 newsów: 7317.02.2018, 17:41

Wzmocnić obronę i środek pola i dopiero myśleć o Malcomach.

stahustaszku komentarzy: 57217.02.2018, 12:23

@lordoftheboard: i GK :)

depu komentarzy: 16817.02.2018, 01:11

Nam potrzeba obrony... Boże święty

Woof komentarzy: 18116.02.2018, 19:19

Potencjał jest, ale mam obawy, że nawet gdyby przyszedł to po 2-3 sezonach zjawiłaby się Farsa z genetykiem Xavi na czele krzycząc o DNA Farsy. Przy takich cyrkach jakie się wyprawiały z Coutinho i Dembele wolałbym oszczędzić sobie nerwów.

Chrisho38 komentarzy: 40316.02.2018, 18:35

@lordoftheboard: Dokładnie, jak będziemy dziki na tych pozycjach, to wtedy można wzmacniać ofensywę.

lordoftheboard komentarzy: 431416.02.2018, 18:11

Priorytet to SO i SPD

Nomad (zawieszony) komentarzy: 232316.02.2018, 18:10

Dla mnie ten koleś już jest przegrany. On już odpuścił nawet nie będąc jeszcze w tej angielskiej elicie napchanych kieszenii...

W ogóle nie widzę w nim potencjalnego gracza na Lige Mistrzów. Kolejny do listy z Mahrez'em na czele.

Dużo zawdzięcza klubowi, któremu już w podcina nogi (a przede wszystkim jego kibicom).

To, że istnieje piramida płac i famy w piłce nie znaczy, że ambicje mają się kończyć transferem do Anglii bądź czołowych marek europejskich.
Każdy jeden leszcz odpuszcza.... Odpuszczą i kibice..

Wyścig szczurów! Toksyczny raj piłkarzy lekkich obyczajów

Marioht komentarzy: 597916.02.2018, 17:57

Jak dla mnie to za dużo szumu w mediach, za mało pokory.
Chce odejść, potem leci do mediów i wszystkim mówi publicznie, że dostał obietnice transferu.
Kolejny najemnik.
Dzisiejszy futbol.

arsenallord (redaktor) komentarzy: 18898 newsów: 11716.02.2018, 17:46

Zapraszamy na Emiraty.

Sobieski14 komentarzy: 465916.02.2018, 17:13

100 razy lepsza postawa niż tego Pavona z Boca który wolał zostać w argentynie bo dzięki temu pojedzie na mundial..

Jacek1s komentarzy: 294916.02.2018, 17:12

Nam jest nie za bardzo potrzebny, Welbza się rzuci na skrzydło i będzie jak ta lala :v

dominrr komentarzy: 52516.02.2018, 17:06

Ja słyszałem już plotki że rzekomo jest już z kimś dogadany . Ciekawe z kim.?

ZielonyLisc komentarzy: 1339616.02.2018, 16:59

Dużo osób nim się tu jara ale statystyk nie ma jakiś powalających co nie zmienia faktu, że potencjał jakiś w nim drzemie. Warto spróbować o ile cena nie będzie wygórowana.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Southampton 23.11.2019 - godzina 16:00
? : ?
Leicester - Arsenal 9.11.2019 - godzina 18:30
2 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool12111034
2. Leicester1282226
3. Chelsea1282226
4. Man City1281325
5. Sheffield United1245317
6. Arsenal1245317
7. Man United1244416
8. Wolves1237216
9. Bournemouth1244416
10. Burnley1243515
11. Brighton1243515
12. Crystal Palace1243515
13. Newcastle1243515
14. Tottenham1235414
15. Everton1242614
16. West Ham1234513
17. Aston Villa1232711
18. Watford121568
19. Southampton122288
20. Norwich122197
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy112
Tammy Abraham102
Sergio Agüero92
Pierre-Emerick Aubameyang80
Sadio Mané72
Raheem Sterling71
Mohamed Salah63
Marcus Rashford63
Teemu Pukki62
Harry Kane61
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.67
Gracz października wybór redaktorów Matteo Guendouzi
Matteo Guendouzi
6.5
Gracz października wybór użytkowników Matteo Guendouzi
Matteo Guendouzi
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna