Martinez: Opłaciło się ciężko pracować

Martinez: Opłaciło się ciężko pracować 08.04.2017, 10:49, Diam51 8 komentarzy

Emiliano Martinez zakończył swój pierwszy mecz w tym sezonie w Premier League z czystym kontem, a Arsenal pokonał West Ham 3:0. Kontuzje Petra Cecha i Davida Ospiny umożliwiły Argentyńczykowi grę w tym starciu, który bardzo cieszy się ze swojego występu.

- Kiedy powiedziano mi dwa dni temu, że zagram, cała ciężka praca i dodatkowe godziny spędzone na treningach się opłaciły. Czułem się komfortowo, a cała drużyna pokazała piękną piłkę. Jestem zachwycony, że wygraliśmy i że zachowałem czyste konto - wyjawił Martinez.

- Gra w Pucharze Ligi Angielskiej naprawdę mi pomogła. Oczywiście zawsze trenuję z resztą zespołu, więc znam dobrze ich styl, wiem do kogo podawać piłkę. Kiedy Xhaka lub Elneny pokazywali mi, żebym do nich zagrał, czułem się pewnie, gdyż codziennie mam z nimi kontakt i ufam im.

- Tak jak powiedziałem, cieszę się z tego zwycięstwa. Wydaje mi się, że dobrze wykonałem swoją pracę, a teraz czas zrobić kolejny krok naprzód - zakończył Martinez.

Emiliano Martinez autor: Diam51 źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
mitmichael komentarzy: 4618209.04.2017, 12:40

Martinez daje rade ale musza mu tez pomagac obroncy. Dobrze, ze mamy takiego bramkarza ktory jest w stanie zastapic dwoch pierwszych w kazdej chwili. To tez buduje pewnosc siebie

Rumunia komentarzy: 23008.04.2017, 12:38

Miałem obawy o jego występ, ale pokazał kilka dobrych interwencji i rosnącą pewność siebie. Kto wie, może już nie wpuści Čecha do bramki? ;)

Forever_gunner komentarzy: 241808.04.2017, 11:53

Jak dla mnie to jego występ był pewniejszy od Cecha i Ospiny, ale to tylko 1 mecz i to z rywalem ewidentnie pod formą. Zobaczymy jak zagra z CP.

thide (redaktor) komentarzy: 29027 newsów: 74008.04.2017, 11:51

Martinez to naprawde dobry bramkarz. Dalby rade w bpl w jakims sunderland,ie

fabregas1987 komentarzy: 2011108.04.2017, 11:41

Ciężka praca? Zagrał w porządku, ale przecież to przez kontuzje dwóch bramkarzy, a nie jego progres.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 47793 newsów: 34808.04.2017, 11:17

W Arsenalu rozegrał do tej pory 12 meczów, wpuścił 13 bramek, 6 razy zachował czyste konto.

Adrian12543 komentarzy: 15890 newsów: 208.04.2017, 11:15

Martinez marnuje sobie karierę łudząc się, że będzie kiedyś kluczową postacią w Arsenalu. Facet ma już 25 lat i wciąż robi za 3 bramkarza, a szansę na debiut dał mu wyjątkowy zbieg okoliczności. A myślę, że spokojnie poradziłby sobie w jakimś średniaku ligi francuskiej bądź hiszpańskiej.

AaronRambo komentarzy: 96608.04.2017, 11:13

Wydaje się mieć więcej oleju w głowie od Szczęsnego i liczę że będzie z niego przyzwoity bramkarz.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz czerwca wybór redaktorów
7.67
Gracz czerwca wybór użytkowników Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna