Martinez: Wypożyczenia wiele mnie nauczyły

Martinez: Wypożyczenia wiele mnie nauczyły 13.04.2017, 10:53, Adam Cygański 2 komentarzy

Emiliano Martinez ma na swym koncie zaledwie pięć meczów w Premier League, jednak na pewno nie można mu zarzucić całkowitego braku doświadczenia.

24-latek bowiem podczas swego pobytu w północnym Londynie kilkukrotnie był wypożyczany – do Oxfordu United, Sheffield Wednesday, Rotherham United oraz Wolverhamptonu Wanderers – i jak sam przyznał, wiele się nauczył podczas tamtych okresów.

- Z pewnością wszystkie te wypożyczania wiele mnie nauczyły. Grając w The Championship rozegrałem około 40 meczów i z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że pomogło mi to w rozwoju.

- Wówczas mierzyłem się z silnymi obrońcami oraz napastnikami, a to wiele różni się od meczów w drużynie U-23 czy U-21.

- To pomogło mi w utrzymywaniu koncentracji w wielkich meczach, na przykład w takich jak z West Hamem – zakończył.

Emiliano Martinez autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
DexteR_000 komentarzy: 602913.04.2017, 11:26

Fabregas1987
Za malo wypozyczen :D

fabregas1987 komentarzy: 2068713.04.2017, 11:21

A CP już się nie skoncentrował ? :/

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Chelsea - Arsenal 21.01.2020 - godzina 21:15
? : ?
Arsenal - Sheffield United 18.01.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool20191058
2. Man City21152447
3. Leicester20133442
4. Chelsea21123639
5. Sheffield United2187631
6. Man United2077628
7. Wolves21610528
8. Arsenal2169627
9. Tottenham2075826
10. Newcastle2075826
11. Crystal Palace2067725
12. Burnley20731024
13. Southampton20731024
14. West Ham1964922
15. Everton20641022
16. Brighton2056921
17. Bournemouth20541119
18. Aston Villa20531218
19. Watford20461018
20. Norwich20341313
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Marcus Rashford144
Danny Ings141
Pierre-Emerick Aubameyang141
Sergio Agüero133
Tammy Abraham133
Sadio Mané116
Harry Kane112
Raheem Sterling111
Mohamed Salah105
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.13
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
6.98
Gracz grudnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl