Mchitarian o kulisach transferu do Arsenalu

Mchitarian o kulisach transferu do Arsenalu 12.05.2018, 16:04, Tomasz Kochański 10 komentarzy

Henrich Mchitarian jest zawodnikiem Arsenalu już od kilku miesięcy, jednak dopiero teraz zdecydował się zdradzić coś więcej na temat spraw związanych z jego przejściem na The Emirates. Przekonuje on, że nie był częścią transakcji, która spowodowała, że Alexis Sanchez wylądował w Manchesterze United.

Mchitarian dołączył do Arsenalu podczas zimowego okienka transferowego, a w drugą stronę powędrował właśnie Chilijczyk.

Od dawna spekulowało się o tym, że Ormianin był włączony w tę transakcję, jednak zdementował on te informacje i stwierdził, że jego dołączenie do Arsenalu nie było z nią związane:

- Nie przyszedłem tu, aby kogoś zastąpić. Wszyscy wciąż powtarzają, że byłem włączony do transakcji Alexisa Sancheza, ale to nieprawda, bo jemu kończył się kontrakt. - zdradził dla FourFourTwo.

- Jeśli nie dołączyłby do Manchesteru United, pozostałby w Arsenalu i wypełnił swoją umowę. Wszystko zależało ode mnie. Nie mówię, że nie wpłynęło to na moją decyzję, ale chcę, by wszyscy zrozumieli, że obie transakcje nie były od siebie zależne.

- Jesteśmy innymi typami graczy, mamy inne charaktery, cechy i umiejętności. Kiedy usłyszałem, że jest szansa na dołączenie do Arsenalu, powiedziałem "Tak, chcę to zrobić".

- Nie myślałem o tym zbyt długo i nie chodziło mi po głowie, żeby tu nie dołączyć. Stwierdziłem, że chcę odejść i mieć więcej szans na pokazanie swoich umiejętności. Chcę cieszyć się z ofensywnej gry i futbolu, w którym się gra do przodu. Podjąłem dobrą decyzję.

Alexis SanchezHenrich MchitarianManchester United autor: Tomasz Kochański źrodło: fourfourtwo.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 496613.05.2018, 16:15

Pewnie się z Obamą dogadali i to go przekonało

caliero913 komentarzy: 40113.05.2018, 11:28

@Elastico07: Poprostu Mikiemu dobrze idzie w LE i nie chciał grać w LM ;)

Forever_gunner komentarzy: 248012.05.2018, 19:05

U nas odżyje. Myślę, że w następnym sezonie będzie naszym kluczowym kreatywnym graczem w ofensywie, bo po Ozilu się wiele nie spodziewam po tym co ostatni wyprawia z tymi chorobami.

Elastico07 komentarzy: 571012.05.2018, 17:16

"Chcę cieszyć się z ofensywnej gry i futbolu, w którym się gra do przodu. Podjąłem dobrą decyzję."
Pstryczek w nos Utd i Mou.

schnor25 komentarzy: 1682812.05.2018, 16:38

@Redzik: Niby tak, ale bardziej od Mikiego był zależny Sanchez, niż na odwrót. Generalnie obaj panowie skorzystali na tym ruchu. Jeden i drugi był sfrustrowany grą w byłych zespołach.

gumibet11 komentarzy: 7112.05.2018, 16:25

"Wszystko zależało ode mnie ..... chcę, by wszyscy zrozumieli, że obie transakcje NIE były od siebie zależne."
Czy tylko mi się wydaje że coś tu się kupy nie trzyma?

thide (redaktor) komentarzy: 29546 newsów: 83912.05.2018, 16:16

@Rider: Mchitarian 10 lat temu twierdził ,ze chce grać w Arsenalu, bo to jego marzenie

https://www.uefa.com/memberassociations/news/newsid=832354.html

Jacek1s komentarzy: 248812.05.2018, 16:12

Hmmmm

Rider komentarzy: 235912.05.2018, 16:10

Nie wiem czy mu wierzyć. Zapomniał dodać, że jego marzeniem jest grać w każdym klubie :)

Redzik (redaktor) komentarzy: 14494 newsów: 8712.05.2018, 16:07

Kłamiesz Miki. Obie transakcje były ze sobą związane.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Liverpool - Arsenal 24.08.2019 - godzina 18:30
? : ?
Arsenal - Burnley 17.08.2019 - godzina 13:30
2 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool22006
2. Arsenal22006
3. Man City21104
4. Brighton21104
5. Tottenham21104
6. Bournemouth21104
7. Sheffield United21104
8. Everton21104
9. Man United11003
10. Burnley21013
11. Norwich21013
12. Leicester20202
13. Wolves10101
14. Crystal Palace20111
15. Chelsea20111
16. West Ham20111
17. Aston Villa20020
18. Newcastle20020
19. Southampton20020
20. Watford20020
ZawodnikBramkiAsysty
Teemu Pukki40
Raheem Sterling40
Ashley Barnes30
Marcus Rashford20
Sergio Agüero20
Pierre-Emerick Aubameyang20
Harry Kane20
Sadio Mané11
Lucas Moura11
Mohamed Salah11
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz lipca wybór redaktorów
0
Gracz lipca wybór użytkowników
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna