Oficjalnie: Leicester pozyskał Söyüncü

Oficjalnie: Leicester pozyskał Söyüncü 09.08.2018, 19:58, Mateusz Szyller 28 komentarzy Oficjalna strona internetowa Leicester City poinformowała, iż Caglar Söyüncü przeniósł się do ich zespołu w ramach transferu definitywnego.

Wiele mówiło się o Turku w kontekście jego transferu do Arsenalu. Sam zainteresowany wypowiedział się nawet, że schlebia mu zainteresowanie londyńskiego zespołu i z chęcią zagrałby w Premier League.

Media spekulują, że angielski klub zapłacił za utalentowanego Turka 21 milionów euro. 22-latek podpisał 5-letni kontrakt z drużyną Lisów.

Caglar Soyuncu Sklep kibica Arsenalu autor: Mateusz Szyller źrodło: lcfc.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Zachal komentarzy: 9910.08.2018, 19:22

@stahustaszku: jakiego dobrego okienka? Kogo kupiliśmy ? Bo nie wiem

FabsFAN komentarzy: 1365710.08.2018, 11:21

Justin Trudeau w Leicester

stahustaszku komentarzy: 51010.08.2018, 09:24

Mimo dobrego okienka (takiego, którego jakiego za Wengera dawno nie uświadczyliśmy bo każdy z zakupów był naprawdę sensowny) mam pewien niesmak z kilku powodów (kolejność nieprzypadkowa):
1. Brak zakupu klasowego, szybkiego skrzydłowego (!!!!)
2. Wypożyczenie Chambersa, nie Holdinga
3. Niekupienie perspektywicznego środkowego obrońcy pokroju Soyuncu lub jakiegoś Pavarda w momencie odejścia Chambersa.
4. Odejście Wilshera i niezatrudnienie jego następcy np. w postaci wypożyczenia (okazja) takiego Kovacica
5. Brak podpisu pod kontraktem Ramseya a w przypadku ryzyka braku podpisu nie sprowadzenie jego następcy (patrz punkt 5)
6. Opieszałość w sprzedaży graczy pokroju Jenkinsona i Campbella.

Odejścia Welbecka przy równoczesnej sprzedaży Pereza nie chciałem (bo kogoś na ławkę potrzebujemy) choć fakt, że wolałbym, żeby to Hiszpan został a Anglik odszedł (pewnie za trochę większe pieniądze).

Dlatego do końca nie wiem co sądzić o tym okienku. Niby jest dobrze ale czuję, że niedopilnowanie powyższych tematów wyjdzie nam bokiem w trakcie tego ciężkiego sezonu (szczególnie w kwestiach środka obrony oraz skrzydeł).

Forever_gunner komentarzy: 210810.08.2018, 08:22

Trochę szkoda, bo 20 mln euro za perspektywicznego obrońcę, być może na lata, to jest jak promocja w Biedronce. Teraz, jeśli dobrze pokaże się w Leicester, jego cena skoczy do 50 mln. Naprawdę nie rozumiem dlaczego nie ściągnęliśmy jeszcze jednego ŚO. Sokratis niekoniecznie może sobie poradzić, bo ma problemy ze zwrotnością, Pana Kiksa czyli Mustafiego przedstawiać nie trzeba, a oprócz tego mamy Holdinga, który powinien w Arsenalu co najwyżej podawać wodę i Mavropanosa - nowy wynalazek Mislintata, który potrzebuje dużo ogrania w meczach ze słabszymi rywalami. Kościelnego naprawdę już nie liczę do składu, bo po takiej kontuzji jego kariera jest skończona, a na pewno nie wskoczy ot tak do składu w okresie świąteczno-noworocznym. Naprawdę boję się o tę obronę przy takich obciążeniach, jakie mamy w Premier League.

Alatariel komentarzy: 25510.08.2018, 02:40

Kozak obrońca, w lidze niemieckiej wymiatał, ale BPL go zweryfikuje i się okaże czy za rok będą sie o niego bili najlepsi w Anglii czy przepadnie jak wielu innych.

pierre_afc komentarzy: 941410.08.2018, 00:48

Przecież nie od dziś wiadomo, że jak te bogatsze kluby chcą kupić jakiegoś zawodnika to cena idzie o X mln w górę. Po prostu klub jak i zapewne agent Turka chcieli wycisnąć z Nas kasę jak cytrynę, ale Arsenal był tego świadom i uznał że kwota była za wysoka i powiedzieliśmy do widzenia.

illpadrino komentarzy: 7637 newsów: 310.08.2018, 00:39

@pauleta19:

https://www.youtube.com/watch?v=6CsSpCbaGng

Nie trzeba być jasnowidzem, żeby stwierdzić, że koleś ma papiery na dobrego grajka. Na pewno ze dwie klasy lepszy od Holdinga i może z klasę od Chambersa. Już można było się nawet pokusić o sprzedaż Holdinga i kupno tego grajka.

Dla mnie porażka i na pewno będę chciał oglądać mecze lester by zobaczyć jak gra ten kolo.

Argudo komentarzy: 6782 newsów: 610.08.2018, 00:26

Coś musiało stanąć na przeszkodzie, tak po prostu byśmy z niego nie zrezygnowali.

NineBiteWolf komentarzy: 8517 newsów: 4710.08.2018, 00:23

Szkoda, przydałby się młody obrońca.

Gunner012 komentarzy: 4086 newsów: 209.08.2018, 22:39

@jarod77: Soyuncu nie grał w Eintrachcie.

zly_kanonier komentarzy: 378009.08.2018, 22:14

Ehhhh

adamkanonier komentarzy: 68109.08.2018, 22:08

this is f. joke ;)

jarod77 komentarzy: 10209.08.2018, 21:50

Po co chambers zostal wypozyczony???????????????

jarod77 komentarzy: 10209.08.2018, 21:47

Jak kovac stawial na niego i ograli w pucharze b.munich to chiba jakis potencjal ma a my wyporzyczamy a kontuzji na pozycji i ciut ciut

Deiigloo komentarzy: 97909.08.2018, 21:38

...

Sobieski14 komentarzy: 234009.08.2018, 21:32

@pauleta19: No Varana wtedy to na pewno nikt nie widzial. Kto wie moze i będzie na jego poziomie.
Bardziej wszystkich pewnie martwi ze niby chcielismy tego Vide prawie za te same pieniadze jak tego turaska niby od poczatku okna sciagalismy

mitmichael komentarzy: 4420209.08.2018, 21:09

@WindKai: dla nich 21, nam chcieli go sprzedac za wiecej.

Ja tam nie bylem do niego przekonany, zobaczymy co pokaze w Leicester

fabregas1987 komentarzy: 1851909.08.2018, 21:06

Wszyscy tak go chcieli, a tak szczerze kto widział go w akcji?

Thrall komentarzy: 15709.08.2018, 20:58

No kurła tak mało brakło, żeby okienko było idealne. Po wypożyczeniu Chambersa byłem pewien nowego stopera. Szkoda, szczególnie, że przeszedł do naszego rywala. Gdyby został byłaby szansa wyciągnąć go w zimę/ za rok. Wielka szkoda :/

pauleta19 komentarzy: 40058 newsów: 109.08.2018, 20:49

Nikt go nie widział w akcji, a żal jakbyśmy przegapili drugiego Varane'a.

Gunner012 komentarzy: 4086 newsów: 209.08.2018, 20:46

Ehhh...
Szkoda, że nie zawitał do AFC.

illpadrino komentarzy: 7637 newsów: 309.08.2018, 20:27

Niezła szkoda. Będzie im wymiatać w Lester normalnie w pierwszym składzie bez problemu.

Jacek1s komentarzy: 80709.08.2018, 20:21

Turecki Puyol, pewnie jak już to go odkupimy za 40-50 milionów za te 3-4 lata :)

Marcinafc93 komentarzy: 1675309.08.2018, 20:08

Dobra dobra, zobaczymy co pokaże. Wtedy będzie można płakać jak będzie grał dobrze

WindKai komentarzy: 14209.08.2018, 20:06

21 milionów euro :O ale mnie boli,że go nie kupiliśmy :/

KapitanJack10 komentarzy: 64009.08.2018, 20:06

A my mieliśmy dawać 30 xd Chyba te plotki o nieumiejętności prowadzenia rozmów przez Arsenal nie są wyssane z palca..

N4roj komentarzy: 409.08.2018, 20:00

Serio... Okazja przespana :/

WilSHARE komentarzy: 15260 newsów: 709.08.2018, 20:00

ale żal łepek będzie przekotem

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Chelsea - Arsenal 18.08.2018 - godzina 18:30
? : ?
Arsenal - Man City 12.08.2018 - godzina 17:00
0 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool11003
2. Chelsea11003
3. Bournemouth11003
4. Crystal Palace11003
5. Man City11003
6. Watford11003
7. Man United11003
8. Tottenham11003
9. Everton10101
10. Wolves10101
11. Burnley10101
12. Southampton10101
13. Leicester10010
14. Newcastle10010
15. Arsenal10010
16. Brighton10010
17. Cardiff10010
18. Fulham10010
19. Huddersfield Town10010
20. West Ham10010
ZawodnikBramkiAsysty
Sadio Mané20
Richarlison20
Roberto Pereyra20
Callum Wilson11
Rúben Neves11
Daniel Sturridge10
Jamie Vardy10
Joselu10
Dele Alli10
Pedro10
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.6
Gracz sierpnia wybór redaktorów Stephan Lichtsteiner
Stephan Lichtsteiner
6.35
Gracz sierpnia wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna