Pomeczowa wypowiedź Gattinga

Pomeczowa wypowiedź Gattinga 06.01.2015, 18:51, Michał Korżak 2 komentarzy

Trener drużyny Arsenalu U21 - Steve Gatting - wziął udział w konferencji prasowej po ostatnim spotkaniu jego drużyny z Wolverhampton Wanderers, które zakończyło się remisem 2-2.

O remisie...

Jestem rozczarowany wynikiem. Prowadziliśmy dwoma bramkami, a potem to zaprzepaściliśmy.

O zbieraniu doświadczenia...

Chłopcy z każdym spotkaniem uczą się nowych rzeczy. Zdobyliśmy bramkę dwie minuty przed przerwą. Gdybyśmy strzelili zaraz po przerwie, rywalom podcięłoby to skrzydła. Tak się jednak nie stało i to oni zdobyli bramkę kontaktową. Potem grając w dobrych nastrojach, udało im się wyrównać. Mieliśmy wiele sytuacji na strzelenie bramki. Tak naprawdę powinniśmy zdobyć tej nocy sześć lub siedem goli. Nie byliśmy wystarczająco skuteczni i musimy nad tym popracować.

O pozytywach...

Zagraliśmy bardzo dobry, ofensywny futbol. Mieliśmy dużo szans na strzelenie gol, jednak - tak jak już mówiłem - nie byliśmy wystarczająco skuteczni.

O bramce Dana Crowleya...

To była piękna bramka. Niedawno strzelił podobną, z podobnej odległości na Emirates Stadium przeciwko WBA. Jest w tym świetny. Często ćwiczy strzały z rzutów wolnych i dzisiaj to wykorzystał.

Arsenal U21Dan CrowleySteve Gatting autor: Michał Korżak źrodło: Arsenal.com
Paniu76 komentarzy: 1246407.01.2015, 14:26

Crowley to super zawodnik, będziemy mieli z niego pociechę.

Ziebka komentarzy: 265906.01.2015, 21:26

jak koledzy z pierwszej druzyny daja taki przyklad to tak jest 3:0 - 3:3 2:0 - 2:2 :D takich przykladow jest mnostwo ! :D