Raport kadrowy przed meczem z Watfordem

Raport kadrowy przed meczem z Watfordem 12.04.2019, 20:46, Adam Cygański 19 komentarzy

Już w poniedziałek Kanonierzy zmierzą się na wyjeździe z ekipą Watfordu. Sztab medyczny Arsenalu poprzez oficjalną stronę przedstawił raport zdrowotny przed tym spotkaniem.

Sokratis
Grek pauzuje pierwszy z dwóch meczów zawieszenia za obejrzenie 10 żółtej kartki w sezonie.

Granit Xhaka
Lewa pachwina. Zostanie poddany badaniom przed meczem z Watfordem.

Hector Bellerin
Kontuzja lewego kolana. Powraca do zdrowia po operacji.

Rob Holding

Danny Welbeck
Kontuzja prawej kostki. Powraca do zdrowia po operacji.

Raport zdrowotnyWatford autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
Armata500 komentarzy: 4359 newsów: 13015.04.2019, 07:18

Xhaka i Torreira w formie to duża szansa na dominację w środku pola. Mam nadzieję, że Szwajcar dzisiaj wystąpi.

GROMALL komentarzy: 509014.04.2019, 12:42

o fuck..mustafi w podstawie;//

Arsenal2004 komentarzy: 369213.04.2019, 18:04

Papa troche za dłużo żółtych kartek łapie.

pumeks komentarzy: 2080813.04.2019, 16:59

@anolis:

Nie będzie tak źle.
Kościelny, Monreal, Niles, Kolasinac, Mustafi

anolis komentarzy: 107313.04.2019, 16:44

Obrona będzie mieć co robić. Gorzej że z Mustafim w składzie. Ale żeby wygrać to trzeba strzelać gole, a nasi napastnicy ostatnio grają tragicznie.

_marecki komentarzy: 30413.04.2019, 14:03

@Womanizer napisał: "Ale pierdzielisz gostek, żadne akcje nie idą stroną Ainsleya? W 1 połowie kapitalna asysta i obrót z obrońca na plecach, do tego Koulibaly zablokował jego strzał, w końcówce jeszcze klepka z Aubą i Gabon wali w bramkarza.

2 połowa - Meret paruje jego strzał na poprzeczke + patelnia Ramseya z 6 metrów, to była akcja Nilesa i Mikiego na skrzydle.

Następnym razem oglądaj mecz w tv a nie na flashcore."

Przestań wymieniłeś trzy akcje z całego meczu. Hmm... mega dużo. Na lewej flance w porównaniu do prawej to było tornado.
Gdybym śledził mecze na flashscore to właśnie bym się jarał ja Ty o asysta AMN pewnie dobrze gra, ale crack.
Ja to bym w nim widział środkowego pomocnika.
Na bok obrony on jest za bardzo zamulony.
W przeciągu całego sezonu jedyne co robi to irytuje swoją mową ciała i błędnymi wyborami.
Jeden niezły mecz z Napoli tego nie zmieni.
Zobaczymy w poniedziałek jaki z niego kot.

Womanizer komentarzy: 991213.04.2019, 13:25

@_marecki: p

Następnym razem oglądaj mecz w tv a nie na flashcore.

_marecki komentarzy: 30413.04.2019, 12:07

@Ashmadia napisał: "Czy Bellerin będzie wzmocnieniem faktycznym dla nas po powrocie, przy obecnej formie i tempie rozwoju Niles'a?"
Piszesz to dla ironii mam nadzieję.
Rozwoju kogo?
Gdyby AMN nie był HG to by był do ostrzału. On zagrał jedną dobrą połowę z MU. Z Neapolem miał asystę to fakt ale prawie żadne akcje nie idą jego stroną. Jest zamulony jakby przed meczem przesiedział z 10h w coffeshopie.
Dajta spokój, Hector mimio swoich wad w defensywie zjada go bez mydła. Jest dynamiczny, aktywny, wychodzi do podań, nie boi się grać do przodu. A Anglik stanie przy linii i stoi, zero ruchu.
Nasze wahadła Kolasinac-Bellerin do momentu kontuzji Hiszpana wyglądały na serio przyzwoicie.

Topek komentarzy: 13940 newsów: 12613.04.2019, 11:50

Kurde, zapomniałem o tym zawieszeniu Sokratisa. Mustafi? mecz od razu robi się cholernie ciężki.

fabregas1987 komentarzy: 2579313.04.2019, 11:07

Ciężki wyjazd i presja, bo będą już znali wyniki rywali. Zobaczymy czy pokażą te sławetne Deeney'owskie cojones

Traitor komentarzy: 10305 newsów: 2413.04.2019, 10:44

@Ashmadia

No ostatni mecz ligowy mial kosmiczny, ze Jenkinson w najgorszej formie sie chowal

Ashmadia komentarzy: 173813.04.2019, 09:08

Traitor komentarzy: 10305 newsów: 2412.04.2019, 22:02

Sokratis pauzuje. Dobrze, ze mamy Mustafiego.

cyniek1994 komentarzy: 56112.04.2019, 21:09

W pierwszym zdaniu błąd bo jest "kanonierzy na zmierza się na wyjeździe" szkoda Sokratisa że już 10 kartek ale trudno trzeba dać radę bez niego.

Furgunn komentarzy: 922412.04.2019, 20:54

Dopiero w poniedziałek... Oby wyciągnęli wnioski po meczu z Evertonem.