Raport z wypożyczeń: Kolejna bramka Bendtnera

Raport z wypożyczeń: Kolejna bramka Bendtnera 30.04.2012, 14:12, Adam Cygański 15 komentarzy

Każdego sezonu młodzi Kanonierzy wysyłani są do innych klubów w ramach wypożyczenia, aby zdobyć bezcenne doświadczenie. Obecnie 20 zawodników Arsenalu przebywa w innych klubach.

Oto jak zaprezentowali się podczas weekendu:

Nicklas Bendtner

Sunderland 2-2 Bolton

Nicklas Bendtner zdobył bramkę dla swojego zespołu, w zremisowanym 2-2 meczu z Boltonem. Duńczyk rozegrał cały mecz, a bramka którą zdobył była jego 8. trafieniem w obecnym sezonie Premier League.

Joel Campbell

Lorient 2-1 Olympique Marsylia

Campbell przebywał na boisku do 82. minuty meczu, a jego drużyna pokonała 2-1 Marsylię.

Carlos Vela

Real Sociedad 3-0 Racing Santander

Vela został zmieniony w 69. minucie meczu.

Andriej Arszawin

Zenit St. Petersburg 2-1 Dynamo Moskwa

Arszawin rozegrał 81 minut, a jego drużyna wygrała 2-1 z Dynamem Moskwa.

Henri Lansbury

West Ham 2-1 Hull

Lansbury rozegrał cały mecz, a dzięki temu zwycięstwu Młoty zapewniły sobie udział w barażach o awans do Premier League, w których zmierzą się z Cardiff, a następnie w przypadku ewentualnego zwycięstwa z kimś z pary Birmingham – Blackpool.

Pedro Botelho

Levante 3-1 Granada

Botelho został zmieniony w 85. minucie meczu, a minutę wcześniej asystował przy bramce Valdo. Drużyna Levante znajduję się aktualnie na 4. miejscu w lidze i cały czas liczy się w walce o miejsca premiowane grą w Lidze Mistrzów.

Ryo Miyaichi

Miyaichi pojawił się na boisku w 64. minucie, zmieniając Chrisa Eaglesa. Bolton po tym remisie nadal znajduje się w strefie spadkowej.

Vito Mannone

West Ham 2-1 Hull City

Mannone zagrał w całym spotkaniu.

Denilson

Sao Paulo 1-3 Santos

Denilson rozegrał cały mecz, a jego drużyna przegrała 1-3 ze Santosem w ramach półfinału Mistrzostw stanu Sao Paulo i odpadła z dalszych rozgrywek.

Preston 2-2 Charlton

Aneke pojawił się na boisku w 71. minucie meczu.

Wellington

Gymnastic Tarragona 2-0 Alcoyano

Wellington pojawił się na boisku w 62. minucie meczu.

Sanchez Watt

Crawley 0-3 Hereford

Watt rozegrał12 minut meczu.

Benik Afobe

Birmingham 2-0 Reading

Afobe nie znalazł się w kadrze swego zespołu.

Sead Hajrovic

Barnet 4-0 AFC Wimbledon

Hajrovic nie znalazł się w kadrze swego zespołu.

Samuel Galindo

Gimnastic Tarragona 2-0 Alcoyano

Galindo nie znalazł się w meczowej 18-stce.

Rhys Murphy

Murphy nie znalazł się w meczowej 18-stce.

Wypożyczenia autor: Adam Cygański źrodło: Arsenal.com
Ciastolyna komentarzy: 107703.05.2012, 15:45

Trcohę mnie dziwi sytuacja Afobe, bo przecież Reading zapewniło już sobie zwycięstwo w tej kampanii nPower Championship. Ostatnie spotkanie to szansa właśnie dla młodych graczy. Dziwne postępowanie.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125101.05.2012, 23:16

Większość gra. To dobrze :)

KanonierTH1411 komentarzy: 482801.05.2012, 17:38

Co się dzieje z Afobe!? Czemu on nie gra?

Leehu komentarzy: 1049601.05.2012, 15:03

Widzę że Campbell dobrze sobie radzi w Lorient, zagrać 82 minuty w meczu z OM szkoda że nic nie trafił ale jak widać nie przeszkadzał bo wygrali 2-1 co do Nicklasa to nie chce go w Arsenalu może i jest dobry ale to nie jest poziom Arsenalu, a raczej jego styl. Zwalniałby nam akcje. Puśćmy Chamakha do Stoke też będzie bramki strzelał. ;P W Arsenalu wiemy jak gra Nicklas i nie chce tego jeszcze raz przerabiać.

14DamianAFC komentarzy: 91030.04.2012, 23:56

Coż Benio daję radę, ale nie widzę go u nas, mial swoje sznase.

Oldgunner3 komentarzy: 969830.04.2012, 16:13

Z tej całej armii wypożyczonych póki co najciekawszy wydaje się być Botelho nieźle gra w aktualnie niezłej drużynie co po części musi być też i jego zasługą gdyż zazwyczaj Levante walczyło o utrzymanie i to z różnym skutkiem.Vela i Bendtner - wiadomo na co ich stać - nieźli,ale za słabi na Arsenal chyba,że jako napastnicy nr 4,ale nie sądzę by siedzenie na trybunach czy występy kilka razy w sezonie ich interesowały.Z reszty najciekawszy jest Ryo M.,ale chyba potrzebuje jeszcze z przynajmniej 1 rundy na wypożyczeniu.

piti16 komentarzy: 209930.04.2012, 15:44

botelho i vela powinni zostać w dorosłej drużynie benio out

Dekarz123 komentarzy: 118630.04.2012, 15:29

Botelho to ciekaw zawodnik , regularnie występuje w 4 druzynie La Liga.. może coś z niego będzie .

mitmichael komentarzy: 4924330.04.2012, 14:41

Benio strzela ale ja nie chce by wrocił.

DodoGUNNER komentarzy: 19130.04.2012, 14:32

PODOLSKI W ARSENALU!

mateuszek123310 komentarzy: 36730.04.2012, 14:31

widać że pod koniec sezonu nasi coraz więcej grają i bardzo dobrze bo mają pokazywać że są wystarczajaco dobrzy żeby grać w Arsenalu

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 130.04.2012, 14:17

A tak w ogóle to Arshavin zagrał bajeczny mecz i zanotował fajną asystę :D Ale nie mówmy o tym, to przecież nasze popychadło...

Reamoner komentarzy: 467430.04.2012, 14:17