Składy: Arsenal vs Everton

Składy: Arsenal vs Everton 03.02.2018, 17:38, Adam Cygański 81 komentarzy

Już za niespełna godzinę Arsenal rozegra kolejne spotkanie ligowe.

Tym razem podopieczni Arsene’a Wengera zmierzą się z Evertonem, a mecz ten zostanie rozegrany na Emirates Stadium.

Poniżej prezentujemy wam składy, w jakich rozpoczną ten pojedynek oba zespoły.

Arsenal: Cech - Bellerin, Koscielny, Mustafi, Monreal - Xhaka, Ramsey - Mchitarian, Özil, Iwobi - Aubameyang.

Ławka rezerwowych: Ospina, Chambers, Kolasinac, Maitland-Niles, Elneny, Wilshere, Lacazette.

Everton: Pickford - Keane, Williams, Mangala - Kenny, Schneiderlin, Gueye, Martina - Walcott, Niasse, Bolasie.

Ławka rezerwowych: Robles, Davies, Holgate, Sigurdsson, Calverte-Lewin, Rooney, Tosun.

EvertonSkłady autor: Adam Cygański źrodło: twitter
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
dudekns komentarzy: 605005.02.2018, 09:36

COYG !

Woziulek komentarzy: 5203.02.2018, 21:01

Wracam właśnie z meczu. Pierwsza połowa miazga no i bramka Auby

dominrr komentarzy: 52503.02.2018, 20:25

Skład dobry i wynik także :)

Ramzi92 komentarzy: 21203.02.2018, 19:11

Jak dobrze cię widzieć z powrotem Aaron!

maci3j komentarzy: 38303.02.2018, 18:31

Mustfi już pokazał swoją bajeczna technikę i opanowanie:)

The088 komentarzy: 18603.02.2018, 18:26

@milkowhy
Gdyby było tak jak piszesz i każdy bramkarz miałby świadomość, że po jednym błędzie (nawet takim) wyleci ze składu, to bramkarze graliby znacznie bardziej nerwowo, co przełożyłoby się na ich postawę na murawie - przełożyło negatywnie ofc.

GKS_AFC komentarzy: 824603.02.2018, 18:25

o ja Auba w 1 składzie :D

Forever_gunner komentarzy: 249103.02.2018, 18:25

Fajnie , że grają Mkhitarian i Aubameyang, ale ustawienie pozostawia wiele do życzenia. Miki gra na 10, a Ozil na skrzydle. Powinno być dokładnie odwrotnie.

mikowhy komentarzy: 821 newsów: 1003.02.2018, 18:23

Na miejscu Ospiny dzisiaj bym złożył transfer request. Kiedy on ma zagrać jak nie po takim meczu Cecha? Jako piłkarz znienawidziłbym Wengera.

PrinceBosman komentarzy: 11703.02.2018, 18:22

Siwy zaskoczył, znając jego myślałem że znowu będzie pomału wprowadzał Abube a tu proszę Abuba i Miki od pierwszych minut

tyson880 komentarzy: 969603.02.2018, 18:22

No brak Wilshera to też nieporozumienie.

migus11 komentarzy: 129903.02.2018, 18:22

A kogo byście widzieli za Iwobiego, przecież nie mamy skrzydłowego na ławce

Cartman_KG komentarzy: 64303.02.2018, 18:20

Ja pier.....
Piętaszek Ramzi...
Ibobi wel nie wiem gdzie podaję...
Szaka ....

Wenger ma szambo w głowie, czemu nie ma Jacka w pierwszym! Wenga łaj!!!!!

StanUsmanov komentarzy: 2603.02.2018, 18:19

Po ostatnim Cech powinien siąść na ławce i Ospina mógłby dostać szansę, kiedy jak nie po takim fatalnym meczu Czecha

zly_kanonier komentarzy: 497903.02.2018, 18:19

hahahahahaha Czyli jednak xDDDDDDD

KingAugust komentarzy: 86503.02.2018, 18:18

Co ten Siwy ma w głowie to ja nie wiem xD Cech może wpuszczać wszystko co leci w jego kierunku a i tak Papcio postawi na niego w pierwszej 11. Xhaka i Ramsey - według mnie ta dwójka nie jest obecnie w formie i powinni odpocząć na ławce. Oby Walcott nie przyprawił nas o zawroty głowy. Nie mogę się doczekać debiutu gabońskiego Batmana :3 #inaubawetrust

Forever_gunner komentarzy: 249103.02.2018, 18:17

Co za patologia. Wilshere siedzi, a grają Ramsey i Xhaka.

Sobieski14 komentarzy: 465903.02.2018, 18:17

@gunner1990: Jak będziemy wygrywać to ok, spoko zmiana. Ale mecz może być ciężki chyba że ich szybko napoczniemy. Ich plan widać od razu

The088 komentarzy: 18603.02.2018, 18:14

Nagonka na Iwobi'ego jest trochę przesadzona. W chłopaku tkwi wielki potencjał i to widać. Zreszrą płynie w nim piłkarska krew - jest bodajże siostrzeńcem samego Jay-Jay Okocha'y. I ma dopiero 21 lat.
Podobnie było kiedyś z Alexem Songiem. Ciągle krytykowany aż w pewnym momencie zamknął wszystkim usta. Przeczuwam, że z Iwobim będzie podobnie. Arsene know's. ;)

adrianpilsczek2000 komentarzy: 151203.02.2018, 18:14

2:0 po golach Iwobiego i asystach Xhaki i Ramseya.

gunner1990 komentarzy: 112903.02.2018, 18:13

@sobieski laca wejdzie tylko za jednego czlowieka jezeli juz i bedzie to okolo 70 min ... Aubameyang

james68 komentarzy: 82603.02.2018, 18:13

Co ten Stary dziad odwala. Wilshere i Laca ława ? Co on widzi w tym Iwobim czego my nie widzimy ?

Sobieski14 komentarzy: 465903.02.2018, 18:13

Everton wyraznie poszedl na sile i szybkość na skrzydłach. Trojka silnych so, Gueye i Schederlen na środku... my będziemy się próbować przedrzeć a oni będą faulowac i grać długie pilki na skrzydła.
Może być ciężki mecz, oby nie było z naszej strony głupich bledow. Jeśli się uda przetrwac to w drugiej połowie Wilshere i Laca za Ramseya i Iwobiego.

Marioht komentarzy: 593603.02.2018, 18:13

Solidna pierwsza jedenastka. Wygramy, Obama strzeli. :-)

piter1908 komentarzy: 457203.02.2018, 18:13

Oby Obama powtórzył wyczyn jego następcy w BVB :)

maci3j komentarzy: 38303.02.2018, 18:11

@tyson880: Jego miejsce jest na ławce w każdym zespole top 6 jakim by nie grał, wilshere IN

tyson880 komentarzy: 969603.02.2018, 18:08

@imprecis:

Już bym wolał Ramseya tam zobaczyć.

gunner1990 komentarzy: 112903.02.2018, 18:06

dzieki imprecis trenerze wyjasniles mi wszystko wenger IN!

dudekns komentarzy: 605003.02.2018, 18:05

Szkoda, że Lacazetta nie ma w wyjściowej jedenastce... Zobaczymy co pokaże dawny duet z BVB.

imprecis komentarzy: 17967 newsów: 2103.02.2018, 18:05

1. Wilshere jest chory.
2. Lacazette ostatni mecz na skrzydle grał jakieś 5 lat temu.
3. Aubameyang na skrzydle traci 80% swojej jakości, więc musi grać na ŚN.
4. Jesteśmy w ciężkiej sytuacji i nie ma sensu z dnia na dzień zmieniać formację na 4-4-2 i bawić się w eksperymenty by tylko pomieścić na siłę ostatnio słabego Lacazette.

Może teraz zrozumiecie dlaczego taki, a nie inny skład.

Smazony komentarzy: 28103.02.2018, 18:04

Nie no liczyłem jednak że Iwobi nie wystąpi, po tak kiepskich występach ostatnio... Już Lacazette byłby dużo większym wzmocnieniem ataku. Mam nadzieję na zmianę w trakcie meczu Ramsey-Wilshere

Gunnerrsaurus komentarzy: 1061103.02.2018, 18:04

Yeah Obama

lesko1909 komentarzy: 11403.02.2018, 18:03

Dzisiaj wszyscy czekamy na trio Auba, Ozil, Miki ale mecz wygra nam trio Ramsey,Iwobi, Baleron

AaronLieber27 komentarzy: 612603.02.2018, 18:02

Liczę tez na to, że Fijo udowodni Wengerowi, że bezpodstawnie się go pozbył.

batofator komentarzy: 227303.02.2018, 18:02

@tyson880: wystarczy że za ćpuna wychodzi Lacazette...

AaronLieber27 komentarzy: 612603.02.2018, 18:02

Juz wolałbym Ramseya na skrzydle niż ta dwójkę

aikon90 komentarzy: 38203.02.2018, 18:01

Odcinek 873 meczu w którym Ramsey ucieka przed rozegraniem i wchodzi gdzieś w linie obrony i zmusza Ozila do cofania sie do rozgrania. Ile razy już to widzieliśmy.

ZebDarek komentarzy: 247 newsów: 103.02.2018, 18:01

Spokojnie, w 60 min. będziemy przegrywać 0:2 i wejdzie Lacazette za Iwobiego, Wilshere za Ramseya. Skończy się 0:3...

praptak (zawieszony) komentarzy: 668403.02.2018, 18:01

Nie no Ramzi i Iwobi to mus. Bez nich byśmy nie wygrali. A Wilshere i Laca na ławce. Taktyk Papciu

lesko1909 komentarzy: 11403.02.2018, 17:59

Iwobi gra żeby wspomóc w bronieniu szarży najgroźniejszego zawodnika Evertonu - Tijo Łolkota

tyson880 komentarzy: 969603.02.2018, 17:59

Sorry ale muszę dopisać... Wyobraźcie sobie teraz, że zamiast Iwobiego jest Draxler np.... Już tylko po takiej zmianie jaki progres jakości...

malyglod komentarzy: 529103.02.2018, 17:59

Nie rozumiem. Obrona zawaliła nam poprzedni mecz i nadal wychodzimy w tym samym składzie? Lacazette był średni wśród mizerii i schodzi na ławkę a Cech? A Xhaka?

Konsekwencji tu nie widzę. Jak taki Ospina ma wywalczyć miejsce w składzie jak wielbłądy Cecha nic nie zmieniają?

Liczę na powodzenie ale nie rozumiem tych wyborów.

aikon90 komentarzy: 38203.02.2018, 17:58

Czy tylko ja mam wrażenie że gdyby Wenger miał do wyboru Messi lub Ronaldo z prawej strony a Iwobi z lewej to nie zagrałby dwoma prawymi skrzydłowymi przesuwając jednego na lewą tylko uparcie jak ten osioł posadziłby jednego z łorld klasów na ławke i grałby Iwobim. Przecież tutaj się aż prosi przesunąć Auba albo Lacazette na prawą (mogli by sie zmieniac w czasie meczu) a z lewej Miki.
Niesamowicie mnie to irytuje.
Ponadto jeśli Wilshere jest w formie po krótkiej przerwie i jest zdolny do gry to po co ryzykować Ramseyem który wraca po długoterminowej kontuzji i który w formie nie jest? Jest 25 kolejka i nie mamy już czasu na eksperymenty i wiare w zawodników że się rozkręcą w za jakiś czas. Szkoda nerwów....

gunner1990 komentarzy: 112903.02.2018, 17:57

Fajnie że auba szkoda że taktyk Wenger zmieni to po 70 min na lace zamiast zagrać nim zamiast iwobiego lub xhaki to smutne

lesko1909 komentarzy: 11403.02.2018, 17:57

Mam szczerą nadzieję, że Wilshere nie gra w 11ze wzgledu na tą chorobę co ostatnio go wykluczyła. Laca siadł na ławkę szybciej niż przewidywałem XD

tyson880 komentarzy: 969603.02.2018, 17:57

A ten dalej z tym Iwobim...

gabilondo komentarzy: 30903.02.2018, 17:56

Moim zdaniem optymalnie, moze Elneny za Ramseya no i Ospina za Cecha, ale to sa wybory pomiedzy mniejszym zlem, Laca na skrzydle absolutnie no a Jack byl chory wiec na sile nie ma co

wenger2345 komentarzy: 55803.02.2018, 17:55

Myślę, że każdy z nas zagrałby dziś lepiej niż Iwobi :-)

Woof komentarzy: 17603.02.2018, 17:53

@schnor25: Z asystami dla Evertonu masz na myśli.

enrique komentarzy: 553403.02.2018, 17:52

Jaki cudem gra Iwobi ?
Czy on jest jakimś nieślubnym dzieckiem Wengera czy jak ??

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Tammy Abraham70
Sergio Agüero61
Teemu Pukki51
Raheem Sterling50
Mohamed Salah42
Sadio Mané41
Ashley Barnes40
Harry Kane31
Marcus Rashford31
Jamie Vardy31
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz sierpnia wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.96
Gracz sierpnia wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna