Składy: Bayern vs Arsenal

Składy: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 19:55, Adam Cygański 28 komentarzy Już za niespełna godzinę Arsenal rozegra arcyważne spotkanie w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Tym razem na tym etapie rozgrywek Kanonierzy zmierzą się z mistrzem Niemiec – Bayernem Monachium.

Poniżej prezentujemy wam składy, w jakich rozpoczną to spotkanie oba zespoły.

Arsenal: Ospina – Bellerin, Mustafi, Koscielny, Gibbs – Xhaka, Coquelin – Oxlade-Chamberlain, Özil, Iwobi – Alexis.

Ławka rezerwowych: Cech, Gabriel, Monreal, Elneny, Walcott, Giroud, Welbeck.

Bayern: Neuer - Lahm, Hummels, Martínez, Alaba - Xabi Alonso, Vidal - Robben, Thiago, Costa - Lewandowski.

Ławka rezerwowych: Ulreich, Rafinha, Kimmich, Bernat, Sanches, Coman, Muller.

Bayern MonachiumLiga MistrzówSkładyPamiątki kibica Arsenalu autor: Adam Cygański źrodło: twitter
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
spazi_28 komentarzy: 536 16.02.2017, 13:41

@daro1986 jak można pisać coś takiego? Kieran jest lepszy od Monreala w każdym aspekcie, a w tym sezonie to Hiszpan już w ogóle pod formą.

IPiotrek komentarzy: 1292 15.02.2017, 20:27

Chyba mam coś z oczami, bo nie widzę w składzie Pereza.

daro1986 komentarzy: 191 15.02.2017, 20:21

wolałbym Monreala za Gibbsa . dlaczego nie Giroud na szpicy? oby Granit ogarnął bo napewno zawodnicy Bayernu będą go prowokować. mam nadzieje że Wenger wie co robi

ZielonyLisc komentarzy: 4561 15.02.2017, 20:19

youtube.com/watch?v=zcz9GOifnB4

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 38357 newsów: 1 15.02.2017, 20:18

Wenger pojęczał, pojęczał na formę Ozila, a i tak go wystawił w podst. XI. Natomiast pracuś Webleck na ławce, a Chamberlain przesunięty z powrotem na skrzydło mimo, że w środku pola od czterech meczy jest naszym najlepszym zawodnikiem obok Alexisa.

Nie ma tragedii, bo duszek Theo na ławie, ale myślę, że można było wystawić lepszy skład. Przynajmniej na podstawie tego co ostatnio obserwujemy na boiskach EPL.

stanyal komentarzy: 587 15.02.2017, 20:15

Nie.glupie. Widze ze chcemy zabiegac obroncow.I potem dobic Welbzem I Giroud. Oczywiscie wejdzie Theo, Monreal I Gabriel bo ktos czerwo zalapie :V

Szewa7 komentarzy: 568 15.02.2017, 20:14

Boję się o to, że Robben będzie razem z Costą gwałcić naszych bocznych obrońców ;/

Ale nie ma co gadać, jak się nasi postarają to wygrają, bo Bayern obecnie wysoką formą nie grzeszy.

Nero komentarzy: 746 15.02.2017, 20:14

Czy naprawdę Alexis nie może grać na lewej? Ja wiem, że to nasz najlepszy strzelec, ja wiem, że Iwobi też potrafi zagrać, ale Giroud w tym sezonie przecież strzela! To mógłby być jego najlepszy sezon, gdyby grał!

Moim zdaniem taki wariat byłby lepszy, ale oceniać ten skład będzie można dopiero po meczu. Come on you Gunners

Dawid04111 komentarzy: 9928 newsów: 10 15.02.2017, 20:11

Z mojego punktu widzenia skład fatalny. Mam nadzieje, ze jednak się mylę i dadzą radę chłopaki.

BarcArsenal komentarzy: 386 15.02.2017, 20:11

VORWARTS ARSENAL

Control komentarzy: 1114 15.02.2017, 20:10

Ja stawiałem tak :
Ospina – Bellerin, Mustafi, Koscielny, Gibbs – Xhaka, Coquelin – Oxlade-Chamberlain, Özil, Alexis – Giroud.

Ale też jest dobrze. Skład Bayernu jak zwykle wrażenie robi.

No to do boju!

Rhazzel komentarzy: 25 15.02.2017, 20:10

szkoda, ze ox na skrzydle, bo duzo lepiej wyglada w środku niz na skrzydle, ale licze, że dostanie kopa motywacji po ostatnich występach i dzisiaj pokaże Walcottowi jak powinien wyglądać skrzydłowy!

Szewa7 komentarzy: 568 15.02.2017, 20:10

Oczywiście w Bayernie wszyscy na mecz z Arsenalem się wykurowali..... :V

PietrasM komentarzy: 1924 15.02.2017, 20:08

Coqulin i Iwobi w takim meczu. WP and GG!

noxu (zawieszony) komentarzy: 51 15.02.2017, 20:05

Lucas kontuzja...ale Welbecka nie dał...co za dziad

stahustaszku komentarzy: 151 15.02.2017, 20:05

Co z Lucasem?

ljungberg77 komentarzy: 809 15.02.2017, 20:04

pierwszy składem i ławką nas miażdżą no ale piłka jest okrągła i bramki są dwie
wszystko zależy od Ozila - jak zagra tak jak wczoraj Iniesta to będzie lanie..., oby pokazał swój poziom

aaron_maj komentarzy: 97 15.02.2017, 20:03

Giroud za Iwobiego i Alexis na szpice to byloby ideolo Ale jak na Siwego to i tak niezły sklad

aaron_maj komentarzy: 97 15.02.2017, 20:03

Giroud za Iwobiego i Alexis na szpice to byloby ideolo Ale jak na Siwego to i tak niezły sklad

Song_o komentarzy: 877 15.02.2017, 20:02

Streamy można tutaj znaleźć reddit.com/r/soccerstreams/

Liczyłem, że dzisiaj Sanchez - Giroud - Welbeck zagrają w ataku, szkoda, że Lucasa nawet na ławce nie ma.

JonDahlT komentarzy: 316 15.02.2017, 20:02

o jezu, walcott wreszcie na ławce. Ostatnio był totalnie niewidoczny, najmniej podań, kontaktów i czasu posiadania piłki chyba w 3 meczach z rzędu. Welbeck ostatnio w 8 minut zrobił ponad połowę łącznej ilości podań walcotta ktory grał 60pare minut...

Marioht komentarzy: 2278 15.02.2017, 20:01

Skład optymalny. Część wolałby pewnie Giroud na szpicy zamiast Sancheza.

Mam nadzieję, że Xhaka nie zarobi głupiej czerwonej kartki i kolejny raz udowodni jakość prezentowanych przez siebie umiejętności, nietuzinkowych.

fabregas1987 (zawieszony) komentarzy: 18454 15.02.2017, 20:00

Walcott ławka jestem w szoku. Bayern jest bezdyskusyjnie lepszy na papierze, ale to wszyscy wiedzieli. Dzisiaj liczy się wola walki! COYG!

Argudo komentarzy: 3283 newsów: 2 15.02.2017, 20:00

Ale że Sanogo nawet na ławce nie ma :/ Tu już Wenger przesadził.

LeBob komentarzy: 1085 15.02.2017, 19:59

Skład chyba optymalny na ten moment. Oczywiście nie licząc Ozila, ale on nietykalny.

Barney komentarzy: 9707 15.02.2017, 19:57

Xhaka mam nadzieję, że Wenger z tobą porozmawiał i ogarniasz.

Iwobi o bozeeeeeeeeeeeeeeeeee

soltys10 komentarzy: 17 15.02.2017, 19:57

Oby Xhaka dokończył mecz... ma ktoś steama w hd?

mitmichael komentarzy: 40304 15.02.2017, 19:56

Zamiast Iwobiego powinien zagrac szybki Welbeck no chyba, ze Wenger nie chce grac na kontry. Poza tym skład raczej ok, moze Monreal powinien grac za Gibbsa ale moze akurat Anglik sie spisze.

poprzednia1 następna
Ostatni mecz
Następny mecz
Arsenal - Chelsea 27.05.2017 - godzina 18:30
2 : 1
Sydney FC - Arsenal 13.07.2017
vs
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal00000
2. Bournemouth00000
3. Brighton & Hove Albion00000
4. Burnley00000
5. Chelsea00000
6. Crystal Palace00000
7. Everton00000
8. Huddersfield Town00000
9. Leicester City00000
10. Liverpool00000
11. Manchester City00000
12. Manchester United00000
13. Newcastle United00000
14. Southampton00000
15. Stoke City00000
16. Swansea City00000
17. Tottenham Hotspur00000
18. Watford00000
19. West Bromwich Albion00000
20. West Ham United00000
ZawodnikBramkiAsysty
Harry Kane297
Romelu Lukaku256
Alexis Sánchez2410
Diego Costa207
Sergio Agüero203
Dele Alli187
Zlatan Ibrahimovic175
Eden Hazard165
Joshua King162
Christian Benteke152
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady