Składy: Huddersfield vs Arsenal

Składy: Huddersfield vs Arsenal 09.02.2019, 15:22, Adam Cygański 29 komentarzy

Już za niespełna godzinę Arsenal rozegra kolejne spotkanie ligowe. Tym razem podopieczni Unaia Emery'ego zagrają na wyjeździe z Huddersfield Town.

Poniżej prezentujemy wam składy, w jakich rozpoczną ten mecz oba zespoły.

Arsenal: Leno - Mustafi, Koscielny Monreal - Maitland-Niles, Torreira Guendouzi, Kolasinac - Mchitarian, Lacazette, Iwobi.

Ławka rezerwowych: Cech, Lichsteiner, Mawropanos, Elneny, Suarez, Nketiah, Willock.

Huddersfield: Hamer - Smith, Jorgensen, Schindler, Kongolo - Mooy, Hogg, Bacuna - Puncheon, Kachunga, Diakhaby.

Ławka rezerwowych: Coleman, Billing, Ahearne-Grant, Durm, Depoitre, Pritchard, Stanković.

W meczu tym nie mogą zagrać między innymi Pierre-Emerick Aubameyang, Mesut Özil (obaj przeziębienie), Aaron Ramsey (lekki uraz kolana) i Granit Xhaka (pachwina).

Huddersfield TownSkłady autor: Adam Cygański źrodło: twitter
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
kubix komentarzy: 2010.02.2019, 12:31

ciekawe jakby grali z zespołami z top 5 czy aubamayang i inni zagrali by

Thoneick komentarzy: 25909.02.2019, 16:55

Ozil już przegina. Niebawem absencją dla niego będą rozdwojone końcówki włosów...

TerreccoAFC komentarzy: 24509.02.2019, 16:00

Ozil znowu przeziębiony, no to jest niepoważne.

kubus766 komentarzy: 29809.02.2019, 15:57

ma ktos link na mecz

PrzeArs komentarzy: 130009.02.2019, 15:52

1-0 dla nas po ciężkim boju znów

Cazorla23 komentarzy: 4809.02.2019, 15:50

dawać linki do transmisji ;p

PrzeArs komentarzy: 130009.02.2019, 15:48

Skład szok . Bez Auby , Ozila i Aarona .... . tak naprawde tylko laca i miki to ofensywa , reszta to zawodnicy obrony , nwet Iwobi ktory sie cofa zawsze .

AaronLieber27 komentarzy: 612609.02.2019, 15:46

Strasznie słaby skład

Nomad (zawieszony) komentarzy: 232309.02.2019, 15:41

@cobi90:
Ja tam nie zagłębiam się w szczegóły jego odejścia tylko staram się zaznaczyć przydatność tego piłkarza w naszym zespole.
Dodatkowo tu nie chodzi tylko o przydatność ale i o obciążenie jakim on dla nas jest..

@darek250s:
"Gra wahadlowymi to nie jest defensywne ustawienie tylko bardzo odensywne"

Co ja czytam :)

RIVALDO700 komentarzy: 2993509.02.2019, 15:41

Fajna lawka hehe

Patriko komentarzy: 144609.02.2019, 15:39

@darek250s: Masz rację, nie gramy na 5 obrońców tylko trzech z dwoma wahadłowymi, mimo wszystko w ustawieniu z czwórką z tyłu jest jeden atakujący więcej więc wychodzimy defensywniej niż np. Na Chelsea, liczę że w końcu to poskutkuję i zagramy wyjazd na zero z tyłu strzelając chociaż ze 2-3 bramki

metjuAFC komentarzy: 269409.02.2019, 15:37

Emery trochę kombinuje tą 3 obrońcow z tyłu zwłaszcza, że prawa strona z Iwobim i Nilesem to autostrada dla przeciwników. Niech młody Anglik w końcu zacznie coś grać bo pretenduje na kolejny "wieczny niespełniony talent". Cieszy powrót Mikiego. Ramsey będzie grał już tylko okazjonalnie. Co do Ozila to brak mi słów. Wieczne choroby, konflikt z Emerym i gierki. Kto dał mu tak horrendalny kontrakt powinien się teraz rozpędzić i uderzyć głową o ścianę. Ufam, że odejdzie już latem.

tyson880 komentarzy: 952409.02.2019, 15:37

Ozil jest skończony.

darek250s komentarzy: 6269 newsów: 409.02.2019, 15:36

@Bednar:

Gra wahadlowymi to nie jest defensywne ustawienie tylko bardzo odensywne.

Niles plus Kolasinac robia tutaj za skrzydłowych. Gramy tylko 3 z tylu.

cobi90 komentarzy: 56309.02.2019, 15:36

@Nomad:

Pewnie tak ale tam to była ostateczność bo sam zawodnik chciał odejść i były naciski z jego strony na klub. A tu Wenger posmarował hajsem dla Ozila i ten został grając dobrze w co piątym meczu za jego kadencji. U Emeryta nie gra wcale no może jeden lub dwa mecze mu wyszły w tym sezonie.

Patriko komentarzy: 144609.02.2019, 15:36

I jak Emery i kibice mają zaufać Ozilowi?

Bednar komentarzy: 93609.02.2019, 15:34

Emery znowu ora się tą pasywną grą na 5 obrońców. Jak my sramy przed huddersfield tylko dlatego że gramy wyjazd to z czym do ludzi.

polishbrigadesx komentarzy: 841209.02.2019, 15:34

Skład ok powinno być dobrze.

Nomad (zawieszony) komentarzy: 232309.02.2019, 15:33

@cobi90:

Ja myślę, że z Sancheza mielibyśmy i tak więcej pożytku niż z 8go cudu świata..
Nawet w takiej dyspozycji jakiej Czylijczyk znajduje się w Machesterze

cobi90 komentarzy: 56309.02.2019, 15:32

A Ramsey to już pewnie do końca sezonu będzie miał lekkie urazy żeby nie nabawić się czegoś przed transferem do Juve.

cobi90 komentarzy: 56309.02.2019, 15:31

Co to znaczy przeziębienie u piłkarza ? Ja rozumiem gorączka bóle stawów nie możesz grać ale przeziębienie ? Ja pier.... mamy 21 wiek na przeziębienie bierze się lekarstwo i można zapierda....ać po murawie jak świeżo narodzony.Z nosa im leci czy mają lekki katar? Ten Ozil to już powinien opuścić klub dawno temu. Razem z Sanchezem trzeba było go oddać do MU.

Nomad (zawieszony) komentarzy: 232309.02.2019, 15:31

no i mamy catarro znowu :)
niesamowity jest ten piłkarz uważany za 8 cud świata!

fabregas1987 komentarzy: 2011109.02.2019, 15:26

Skład ok, ale martwi, że na Huddersfield wychodzimy 5tką z tyłu

mitmichael komentarzy: 4617709.02.2019, 15:26

Na tego rywala ten sklad powinien spokojnie wystarczyc

matikanonier komentarzy: 100809.02.2019, 15:26

Mchitarian Iwobi - dla mnie wystarczy

Argudo komentarzy: 9552 newsów: 609.02.2019, 15:25

Nie ma Lichtsteinera, będzie dobrze. Może nawet czyste konto wpadnie.

GROMALL komentarzy: 469909.02.2019, 15:25

Może dobrze,że nie będę miał możliwości,żeby obejrzeć ten mecz.

Diam51 komentarzy: 2689 newsów: 14609.02.2019, 15:24

Nie wiem, czy to włączać i się denerwować...

Calyn komentarzy: 112209.02.2019, 15:24

Oby w lato jakiś hajs wpadł za Ozila, mam nadzieje ze ktos go kupi

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz czerwca wybór redaktorów
7.67
Gracz czerwca wybór użytkowników Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna