SportBild: Leno graczem Arsenalu

SportBild: Leno graczem Arsenalu 13.06.2018, 11:27, Adam Cygański 76 komentarzy Według SportBild Arsenal wygrał wyścig o 26-letniego bramkarza Bayeru Leverkusen - Bernda Leno.

Niemiec łączony był z Kanonierami już od kilku tygodni, jednak w kontekście jego transferu przewijało się również Napoli oraz Liverpool.

SportBild jest jednak przekonane, że Leno wybrał ofertę Arsenalu, gdzie ma trafić za 20 milionów funtów, a oficjalnego potwierdzenia tego transferu należy się spodziewać w ciągu kilku dni.

Bernd LenoTransferySklep kibica Arsenalu autor: Adam Cygański źrodło: sportbild.de
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12 następna
GKS_AFC komentarzy: 7728 13.06.2018, 12:29

Super

Marcinafc93 komentarzy: 15447 13.06.2018, 12:29

@P29LJ

Spokojnie to jest SportBild, jeszcze nic nie jest ustalone, że będzie grał u nas

Marcinafc93 komentarzy: 15447 13.06.2018, 12:28

@stahustaszku

Ten Adli raczej zostanie w PSG bo zaproponowali mu lepszy kontrakt od naszego, a w dodatku coraz więcej się mówi, ze Mustafi odejdzie a w jego miejsce Caglar

P29LJ komentarzy: 518 13.06.2018, 12:28

Dlaczego nie wybrał liverpoolu, który ma lm?

stahustaszku komentarzy: 485 13.06.2018, 12:24

Zobaczcie:

Lichstainer: 0 funtów
Sokratis: 16 mln funtów
Adli: 0.3 mln funtów
Toreira: 30 mln funtów (i to płatne w ratach)
Leno: 20 mln funtów
Gerson: 0 mln funtów

Razem: 66 mln funtów

I nasze 70 mln funtów nagle to nie tak mało. Wystarczy robić dobre transfery z głową a nie podpalac się jak Janusz w markecie przed świętami gdzie za pół ceny bierzesz coś czego wcześniej byś nie wziął za darmo.

Pozostałe pieniądze oraz środki że sprzedaży niepotrzebnych graczy można przeznaczyć na zakup graczy w celu podniesienia jakosci:
- rozgrywającego (przy nieprzedluzeniu kontraktu z Wilsherem),
- jakiegoś dobrego skrzydłowego (jeśli nie przyszedłby Gerson, bo inaczej to już za dużo tych skrzydłowych a trzeba ogrywac Nelsona, Mavididiego czy Nketiaha),
- środkowego obrońcę (tego Soyuncu czy Pavard - jeżeli miałby odejść Mustafi lub Chambers)
- czy wysokiego środkowego pomocnika (jak miałby odejść Xhaka - np. N'Zonzi).

worldcup komentarzy: 783 13.06.2018, 12:22

Co tu się dzisiaj dzieje :D

hot995 komentarzy: 3980 newsów: 4 13.06.2018, 12:18

@MarkOvermars:

Po pierwsze zacznijmy od tego, że w artykule jest podstawowy błąd. Tytuł - SportBild, news/źródło - Bild. Takie coś jest karygodne, bo to dwie odmienne gazety i za każdą odpowiadają inni dziennikarze. Ta pierwsza to tygodnik i to własnie oni napisali o Leno, a druga to dziennik (Ci z kolei milczą). O negocjacjach z Włochami pisały tylko tamtejsze szmatławce, Bild właśnie kategorycznie temu zaprzeczył i wszystko zdementował (jak widać nie bez powodu) - "Bei Neapel hatte die Leno-Seite bereits abgesagt auch wenn die Italiener jetzt wieder baggern.". SB to bardzo dobre źródło. Najważniejsze informacje to:

"Die Ausstiegsklausel des Torwarts ist mittlerweile zwar abgelaufen für diesen Sommer. Allerdings ist Leverkusen bereit, ihn trotzdem für die darin verankerte Summe zwischen 20 und 25 Mio. Euro ziehen zu lassen.".

"W międzyczasie tego lata wygasła klauzula odejścia bramkarza (tak jak już wspominałem kilkukrotnie). Jednak Leverkusen jest skłonne pozwolić mu odejść za kwotę od 20 do 25 mln euro.".

"Wie SPORT BILD erfuhr, wird Leno voraussichtlich zum FC Arsenal wechseln und das auch in Kürze bekannt geben! Beim Londoner Klub soll er direkt die Nummer eins werden und Unterstützung vom aktuellen Torwart Petr Cech (36) erhalten, der dann ins zweite Glied rückt. Der Vertrag des Tschechen läuft 2019 aus.".

"Jak dowiedział się SPORT BILD, Leno prawdopodobnie dołączy do Arsenalu i ogłosi to wkrótce! W londyńskim klubie powinien być bezpośrednio numerem jeden i otrzymać wsparcie od obecnego bramkarza Petra Cecha (36), który następnie stanie się drugim wyborem. Umowa z Czechem wygasa w 2019 r.".

kosbat komentarzy: 366 13.06.2018, 12:16

Tylko co mamy rozumieć przez te błędy. - że źle się ustawił albo za słabo podał czy też tragedie w stylu wyrzut wprost na nogę przeciwnika albo jakieś wybicie które nadziało się na gracza tuż przed nim i wpadło do bramki.

gunner1990 komentarzy: 451 13.06.2018, 12:14

jakos sie da z tym zarzadem robic transfery :o ktos jeszcze jest pewien ze to nie wenger za nie odpowiadal ( nie mowie ze w 100% ale...)

Forever_gunner komentarzy: 1859 13.06.2018, 12:13

No to czekamy na oficjalne potwierdzenie tego transferu. Szkoda, że nie jesteśmy w stanie rywalizować o takiego Oblaka, ale trzeba dać Niemcowi szansę. Po finale LM w wykonaniu Kariusa jest jakaś nutka powątpiewania co do młodych, niemieckich golkeeperów, ale trzeba go najpierw wypróbować, aby ferować wyroki.

Cesc1994 komentarzy: 3109 13.06.2018, 12:10

Czy ja nadal jestem na stronie Arsenalu?! Połowa czerwca, a tu tyle się dzieje... SZOK :p

Deiigloo komentarzy: 807 13.06.2018, 12:10

Jako że jesteśmy na stronie kanonierzy.com, trzeba trochę ponarzekać. Tylko jeden bramkarz w bundeslidze popełnił więcej błędów Baumann (10) niż Leno (9)

Szebson komentarzy: 3299 13.06.2018, 11:52

Dopoki hot tego nie potwierdzi, nie uwierze.

ejmati komentarzy: 620 13.06.2018, 11:50

Czekam na oficjalke

allshaq komentarzy: 78 13.06.2018, 11:49

torreira i moze byc za free fellaini - on naprawde jest dobry ! i plan zrobiony w 100% !!!

a jak nas bedzie stac to moze jeszcze ten turek srodkowy obronca i jakis skrzydlowy. ludzie ale mielibysmy pake... czy to mozliwe, zeby ktos w koncu wzial sie za transfery PRZED okresem przygotowawczym?

Sparks974 komentarzy: 155 13.06.2018, 11:49

Ten pan, Martins i tylko czekać na to co zrobi Emery w nowym sezonie, zapowiada sie super

allshaq komentarzy: 78 13.06.2018, 11:47

prawy obronca? jest
srodkowy? jest
bramkarz? jest
jeszcze ze dwa wzmocnienia do srodka pola i mokry sen sie spelni ! :O

shark31 komentarzy: 5896 13.06.2018, 11:47

Jeden z gorszych bramkarzy ostatnich 2 sezonów Bundesligi... Może po transferze się ogarnie.

Podolak komentarzy: 83 13.06.2018, 11:39

Nie wierzę...
Jeszcze przedwczoraj dużo osób miało wątpliwości co do najważniejszych transferów (Stefan potwierdzony i to tyle)
A dziś mamy już pewność co do Sokratisa (wiadomo czemu zwlekamy z jego ogłoszeniem). Do tego na 99% Toreira, a teraz boom i Leno! Szok :)

mitmichael komentarzy: 43609 13.06.2018, 11:32

No to mamy kolejne zrodlo. Zostaje jeszcze Ornstein, ktory cos juz nabakiwal o bramkarzu i mozemy swietowac posadzenie Cecha na lawie

Mariusz28 komentarzy: 3940 13.06.2018, 11:31

Mokry sen kibiców Arenalu staje się realny :D Ekstra to wygląda, Sokratis, Lichsteiner, Torreira, Leno. Jakby do tego udało się ściągnąć Seriego to mamy ekstra wzmocniony skład że niedużą kwotę.

Argudo komentarzy: 6349 newsów: 6 13.06.2018, 11:31

Już nie nadążam z tymi transferami ;D

Nomad komentarzy: 1397 13.06.2018, 11:30

No to szybko. Dopiero skończyłem czytać wieści ze Sky :)

MarkOvermars komentarzy: 4140 13.06.2018, 11:30

Ten sam Bild kilka dni temu pisał że Leno dolaczy do Napoli. Dopóki Orstein nie potwierdzi to nie uwierzę