Typer - podsumowanie 19. kolejki

Typer - podsumowanie 19. kolejki 01.01.2017, 20:45, Eryk Szczepański 7 komentarzy Zwycięstwo Arsenalu z Crystal Palace zakończyło zmagania 19. kolejki Premier League. Kto prowadzi w stawce najskuteczniejszych typerów w naszej redakcyjnej zabawie na tym etapie?

Poniżej prezentujemy komplet wyników zakończonej właśnie kolejki i listę najlepszych typerów.

Wyniki spotkań 19. kolejki



Top 20 typujących po 19. kolejce

TyperPamiątki kibica Arsenalu autor: Eryk Szczepański źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
erykgunner (administrator) komentarzy: 722 newsów: 1012 02.01.2017, 12:49

@pumeks

monitować «przypominać komuś o zaległym zobowiązaniu»

Ja nie przypominam sobie, żebyśmy się zobowiązywali do czegoś, o czym piszesz. Także słowo jest jednak niewłaściwe :)

Podsumowanie typera, to rzeczywiście podsumowanie wyników + aktualizacja tabelki i tak będzie to wyglądać nadal, gdyż takie są techniczne ograniczenia. Typer jest tak "napisany", że nie mamy rozbicia na poszczególne kolejki :)

bee komentarzy: 130 02.01.2017, 12:02

Przyłączam się do prośby pumeksa, też uważam, że zestawienie top 20 z danej kolejki byłoby dużo ciekawsze niż wstawianie tego, co i tak każdy może sobie sprawdzić.

Zaczęłam sobie typować dla zabawy bez większych nadziei, a o dziwo nie idzie tak tragicznie jak się spodziewałam :)
Ale najlepsze jest to, że typerem można sobie poprawiać humor - zawsze obstawiam zwycięstwo MU i jak pechowo nie stracą w danej kolejce żadnych punktów to przynajmniej mam odrobinę radości z typera :)

pumeks komentarzy: 14991 02.01.2017, 11:40

erykgunner

Każdy kanonier musi mieć odrobinę złośliwości :)

Słownik Języka Polskiego
monitować
słownie lub pisemnie przypominać o czymś niezałatwionym; ponaglać; wysyłać monit

Żeby się za dużo nie nie czepiać.

Tytuł: Typer - podsumowanie 19. kolejki sugeruje, że w treści znajdą się informacje dotyczące podsumowania typera w konkretnej, jednej, 19 kolejki (Nie, PO 19 kolejce).
Jedyne informacje dotyczące konkretnie, 19 kolejki to wyniki spotkań. Pozostałe informacje dotyczą typera PO zakończeniu 19 kolejki.

Żeby było konkretnie :D to zadam pytanie:

Czy zamiast fragmentu tabelki z klasyfikacją generalną, wyciętej ze strony typera (kanonierzy.com/typer.shtml) mogłaby się znaleźć tabelka z klasyfikacją WYŁĄCZNIE z danej, konkretnej, jednej kolejki?
Np. Byłoby widać 20 graczy, którzy zdobyli najwięcej punktów w kolejce 19.

erykgunner (administrator) komentarzy: 722 newsów: 1012 01.01.2017, 21:40

@pumeks

Monitujesz? Nie jestem przekonany, czy wiesz, co oznacza to słowo.

No ale życzymy powodzenia przy KOLEJNYCH próbach.

Argudo komentarzy: 4370 newsów: 3 01.01.2017, 21:34

Zwycięstwo Arsenalu dało mi 21 punktów i wywindowało mnie na 68 miejsce. Ostatnio mam bardzo dobrą passę w typerze.

pumeks komentarzy: 14991 01.01.2017, 21:12

KOLEJNY raz monituję do autora artykułu :)

Tytuł brzmi: Typer - podsumowanie 19. kolejki.

KOLEJNY raz w treści jest to, co wszyscy wiedzą, czyli rezultaty meczów i wklejony fragment tabelki z pierwszą dwudziestką.

KOLEJNY raz proszę o podsumowanie KONKRETNEJ KOLEJKI, w której zamiast fragmentu tabelki TOP 20 klasyfikacji generalnej , którą każdy może sobie sprawdzić na stronie typera, byłoby TOP20 Z KONKRETNEJ, TEJ, OSTATNIEJ KOLEJKI !!!!

Podsumowując.
Poproszę o klasyfikację TOP20 wyłącznie z wynikami z kolejki 19.

mitmichael komentarzy: 41204 01.01.2017, 20:52

Dwie ostatnie kolejki odpowiednio 72 i 70 punktow wiec nie jest zle a w pewnych momentach moglo byc 0 :D

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz