U21: Wolves 2-2 Arsenal

U21: Wolves 2-2 Arsenal 06.01.2015, 00:13, Michał Pałasz 13 komentarzy

Zespół Arsenalu do lat 21 zremisował 2-2 wyjazdowe spotkanie z Wolverhampton Wanderers, chociaż młodzi Kanonierzy byli już w tym meczu na dwubramkowym prowadzeniu.

Podczas pierwszej odsłony starcia na New Bucks Head wydawało się, że goście mają wszystko pod kontrolą. Strzelanie rozpoczął Alex Iwobi, a kolejnego gola dołożył Dan Crowley, który z 25 metrów skierował piłkę z rzutu wolnego w samo okienko bramki golkipera Wilków.

W 45. minucie o kontaktowe trafienie pokusił się Declan Weeks. Do wyrównania doprowadził natomiast Albert Torras i piłkarze Arsenalu wrócili do Londynu z zaledwie jednym punktem.

Arsenal U21: Macey, Ajayi, Johnson, Smith, O'Connor, Maitland-Niles, Crowley, Iwobi, Kamara, Zelalem, Akpom

Ławka rezerwowych: Huddart, Dobson, Willock, Mavididi, Hinds

Arsenal U21Dan CrowleyWolverhampton Wanderers autor: Michał Pałasz źrodło: Arsenal.com
Paniu76 komentarzy: 1246406.01.2015, 15:41

Crowley to jest gość :D coś z niego będzie.

kanonier21afc komentarzy: 225706.01.2015, 11:43

Jak pierwsza drużyna

Leehu komentarzy: 1049606.01.2015, 11:39

@Dawid04111: Wiesz noo cały sztab trenerski ma jedną myśl szkoleniową wszystko po to aby chłopcy byli gotowi do gry w pierwszym składzie gdy przyjdzie pora a nie po 30 minutach już oddychali rękawami bo w U21 mieli trenera który wykonywał zmiany w 60 minucie. Poza tym ławka rezerwowych króciutka. :)

kaman17 komentarzy: 498606.01.2015, 11:12

DNA Arsenalu :D
A Crowley to chyba najwieksza nadzieja z naszych juniorów.

Agher komentarzy: 278406.01.2015, 11:07

wzięli przykład z pierwszej drużyny ;)

Orandzo komentarzy: 338006.01.2015, 10:55

Crowley powinien już zbliżać się powili do pierwszej drużyny

Kobrzec komentarzy: 9606.01.2015, 10:25

I Macey broni kosztem Huddart'a, z niego mogą być ludzie w przyszłości. Crowley też, jest zdecydowanie wyróżniającą się postacią wśród naszych młodzików.

Dawid04111 komentarzy: 13296 newsów: 1406.01.2015, 08:44

NA arsenal.com widziałem skład. Chyba Wenger ten mecz prowadził, bo u nas tylko jedna zmiana i to w 80 minucie :D

rysiek098 komentarzy: 248906.01.2015, 08:10

jimmykanonier1886; zdecydowanie :-/

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078406.01.2015, 02:14

Same znajome twarze, niektórzy już z debiutem w 1 drużynie, IMO powinni wygrywać takie mecze

Hargors komentarzy: 20906.01.2015, 01:29

Niech tego chłopaka pod kocem trzymają bo to będzie taki przekot,że to masakra!

Locaporelchocolate komentarzy: 44906.01.2015, 01:04