Vermaelen: Wciąż jesteśmy z Wengerem

Vermaelen: Wciąż jesteśmy z Wengerem 20.02.2013, 17:01, Marcin Stefaniak 52 komentarzy

Thomas Vermaelen był zszokowany krytyką skierowaną w stronę Arsene'a Wengera. Belg jest przekonany, że Francuz jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.

- To oczywiste, że jesteśmy z nim. Zrobił dla Arsenalu tak wiele i wykonuje z nami bardzo ciężką pracę na treningach. Musimy to jednak pokazywać w meczach. W tym momencie rezultaty nie są najlepsze, ale zrobimy wszystko, by je poprawić.

- Wszyscy w futbolu skupiają się tylko na tym co teraz, nie zdają sobie sprawy z geniuszu Wengera. To, że w tej chwili nie idzie nam najlepiej nie oznacza, że nie jesteśmy z naszym menedżerem. Jest idealną osobą dla tego klubu i nasze podejście w jego stosunku się nie zmieni.

Mimo wszystko Vermaelen rozumie rosnącą frustrację wśród kibiców Arsenalu.

- Czasami również jako zawodnik możesz być sfrustrowany. Każda porażka przynosi zawód, ale musimy trzymać się razem. Fani nie mogą zapominać, że bardzo ich potrzebujmy, gdyż również są częścią drużyny.

- Nie byliśmy wystarczająco zdyscyplinowani, szczególnie w pierwszej połowie, a przeciwnik grał bardzo dobrze. Oczywiście jesteśmy zawiedzeni, ale musimy poprawić swoje błędy i iść do przodu. Nie spoglądajmy na innych, nie obwiniajmy się. Po prostu zacznijmy ciężko pracować, by wrócić do gry.

Arsene WengerThomas Vermaelen autor: Marcin Stefaniak źrodło: Sky Sports
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
DawidAFC (redaktor) komentarzy: 17373 newsów: 104121.02.2013, 19:55

To nie wina Wengera.. To wina zarządu. I tego będę się trzymał :)

Yakub97 komentarzy: 574621.02.2013, 11:43

Ten transparent widzę może okazać sfrustrację, ale nie może czegoś takiego robić kibic swojej drużynie...
Ten transparent podejrzewałem początkowo, że został wykonany przez kibiców z WHL

klon44 komentarzy: 16620.02.2013, 22:55

brachol mi mowi ze na trybunie kanonierow powiesili transparent na ktorym bylo napisane pytanie "czy wy jeszcze jestescie druzyna na miare CHL??"

widzieliscie to , bo mowil mi ze nawet w tv o tym mowili

klon44 komentarzy: 16620.02.2013, 22:50

w tym momencie rezulataty nie sa najlepsze??? co oni piernicza ostatnio to nie mam pojecia, 8 rok bez pucharu a on mowi ze w tym momencie.....??? Weneger powinien atrudnic kogos od pisania wypowiedzi bo nie dosc ze na boisku nie idzie to jeszcze sie osmieszaja w wypowiedziach

pronik komentarzy: 516920.02.2013, 21:54

Rider
trener odpowiada za wyniki

asasyn komentarzy: 920.02.2013, 21:44

@damian199656
kibiców, mediów, innych drużyn za to że dobrze grają

chica10 komentarzy: 1745 newsów: 220.02.2013, 21:29

To co muszą zrobić piłkarze to przypomnieć sobie jacy są dobrzy. To zdecydowanie podstawa, jeśli chcą zacząć wygrywać.

damian199656 komentarzy: 762620.02.2013, 20:53

"nie obwiniajmy się" to kogo obwiniacie za tą porażkę?!

Marcel90 komentarzy: 484120.02.2013, 20:45

Thomas Ty sie wez do gry bo w niczym nie przypominasz siebie z zeszlego sezonu

NorbiW komentarzy: 135320.02.2013, 20:32

Opierdzielaja sie na treningach i tyle :D

zabawy śmiech a nie ciezki trening!!!

przez te lata robią u Wengera na treningach co chcą

songoku95 komentarzy: 2172020.02.2013, 20:25

Dobrze, że piłkarze są za trenerem, to na pewno wyjdzie klubowi na dobre...

ILoveArsenal komentarzy: 26020.02.2013, 20:19

@Sathiss
Nom zgodzę się:P

ILoveArsenal komentarzy: 26020.02.2013, 20:15

" [...]Po prostu zacznijmy ciężko pracować, by wrócić do gry. "
Czy przez to mamy rozumieć, że przez te wszystkie lata (8 bodajże) opierdzielaliście się na treningach i w ogóle ??

K4n0ni3R komentarzy: 97020.02.2013, 20:14

Choć ta wypowiedź jest jedną z lepszych TV5 i fajnie że chce choć trochę odciążyć Wengera. Szkoda że nasz kapitan gra w tym sezonie tak przeciętną piłkę jak dla mnie ta opaska mu szkodzi i zostanę przy swoim...

K4n0ni3R komentarzy: 97020.02.2013, 20:10

Jak dla mnie powinniśmy zmienić kapitana ale to dopiero latem. Niczym mnie Verma nie przekonał porównując go do RVP to ten drugi kapitanem był wybitnym...

Leehu komentarzy: 1006120.02.2013, 19:48

A najlepsze jest to że gdyby wygrali z Blackburn to nikt nie miałby nic do nich (przynajmniej trochę mniej osób) za tę porażkę z Bayernem. Fakt że to będzie kolejny sezon bez tryumfu w jakichkolwiek rozgrywkach sprawia tę frustracje. Wenger na prawdę zrobił wszystko co mógł aby wygrać z Blackburn przeprowadził dobre zmiany, to coś siedziało w głowach zawodników nie wiem co to było może ten mecz z Bayernem.

Marcin2296 komentarzy: 23220.02.2013, 19:48

Nareszcie mówi jak kapitan. Ja wciąż wierzę w nasz awans i wszyscy powinniśmy w to wierzyć.

Rider komentarzy: 238720.02.2013, 19:44

jak zarząd zniszczył klub to żaden nie powie ^^

pHunt komentarzy: 59620.02.2013, 19:38

Jasne ze jesteście za Wengerem, mało który trener wziąłby na siebie błędy indywidualne piłkarzy. Taka prawda ze najbardziej zawodzi w tym sezonie jak zawsze zresztą defensywa czy to Kościelny czy Ty Tomasie już nie wspomnę o Perze a szkoda bo poczatek sezonu wygladal niezle.

Lukiner komentarzy: 194920.02.2013, 19:29

Oczywiście już kolejni wierni uczestnicy klubu "Wenger out" powracają :D

Mar40 komentarzy: 14820.02.2013, 18:53

Wszyscy jadą po trenerze i drużynie - przeważnie słusznie. a ja pojadę po admistratorach strony !
Kiedy uaktualnicze kadrę I drużyny ? Jest tam kilku grajków wypożyczonych, oni nie są dostępni do gry.

Wracając do rzeczy, na obecny poziom pracowaliśmy kilka ostatnich lat, wyprzedając najlepszych a na ich miejsce biorąc graczy z łapanki, na ostnią chwilę. To błąd Zarządu, Wengera i BRAK D. DEIN'A !!!

Mizii komentarzy: 401920.02.2013, 18:50

Może drużyna jest z Wengerem, ale ja coraz mniej jestem za naszym kapitanem. Potrzeba nam środkowego obrońcy, który zostanie liderem tej formacji i defensywnego pomocnika, bo nasza obrona jest jak sito ;/

pauleta19 komentarzy: 41398 newsów: 120.02.2013, 18:50

Rah-rah-ah-ah-ah-ah!
Roma-roma-mamaa!
Ga-ga-ooh-la-la!
Want your bad romance

Interpretację pozostawiam wam.

Sathiss komentarzy: 195020.02.2013, 18:44

kwejk.pl/obrazek/1674349/arsenal.html

Trafne podsumowanie. Niestety,

SamirRosicky komentarzy: 285320.02.2013, 18:12

Weź się w garść Thomas, byłeś wymiataczem i wojownikiem, a w tym sezonie jest u Ciebie straszna lipa, a i coś wojownika mniej.

Spodek komentarzy: 36720.02.2013, 18:05

W tym miejscu walne cytatem z piosenki: "It's always darkest before the dawn". Interpetacje pozostawiam wam. Mysle ze odbijemy sie i pokazemy po tym wszystkim ze jestesmy druzyna

Gunner18AFC komentarzy: 234620.02.2013, 18:05

Chyba powoli dociera do zawodników, że z taką grą doprowadzą klub do klęski. Widać, że się motywują i chcą pokazać swoja wartość.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 49245 newsów: 38520.02.2013, 17:56

Szczytem głupoty byłoby, gdyby nie byli z Wengerem i grali przeciwko niemu.

krecik349 komentarzy: 528 newsów: 120.02.2013, 17:54

Wedlug mnie Verma mial z Kosa wczoraj dobry mecz,Mertesacker ustawial sie fatalnie,no i ta 3 bramka to juz byl TAKI PECH,trudno nigdy nie mowie nigdy,to jest Arsenal

arsenalfann komentarzy: 1024320.02.2013, 17:52

Super argument. Poziom? Hm ciekawy jaki ty reprezentujesz. Psh...

schnor25 komentarzy: 1782420.02.2013, 17:52

Wengera problemem jest to, że ma za dobre serce dla zawodników, za bardzo im ufa i co niektórych foruje. Jestem w stanie zrozumieć, że być może niektórzy zawodnicy na treningach wyglądają super, a w meczu nie potrafią pokazać choć połowy umiejętności. Ale chociażby na przykładzie Gervinho, każdy, nawet niedzielny kibic mówi, że jest za słaby na Arsenal, każdy to dostrzega, tylko nie Wenger i niejako sam sobie wbija gwoździe do trumny. Okej nie wypalił, dostał szansę, szukamy kupca i powodzenia, a nie trzymamy na siłę...

klinka12 komentarzy: 491220.02.2013, 17:50

komentarze widzę u Ciebie jak zwykle na szalenie wysokim poziomie ;)

arsenalfann komentarzy: 1024320.02.2013, 17:47

Psh...

klinka12 komentarzy: 491220.02.2013, 17:44

Serio, serio.

mitmichael komentarzy: 4857120.02.2013, 17:44

Sa z Wengerem bo pomimo tego, ze co roku w najwazniejszym momencie daja plame On nadal ich broni a tak na prawde wielu nie ma za co bronic.

drupielec komentarzy: 3220.02.2013, 17:39

Przestalby gadac bzdury Vermalen tylko zaczal lepiej grac, bo tak on jak i cala druzyna gra na poziomie pierwszoligowym!!!!! Wszyscy bronia Wengera a to przez niego wszystko obraca sie w pyl w ostatnich 9 sezonach.WENGER OUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arsenalfann komentarzy: 1024320.02.2013, 17:35

@klinka
Serio?

klinka12 komentarzy: 491220.02.2013, 17:33

Sam sie wypaliles.

krakuus komentarzy: 182920.02.2013, 17:26

To Wenger jest z wami a nie wy z nim. Przy takich cudach jakie Vermalen i spółka potrafią wyczyniać to nie jeden by już zszedł na serce.

arsenalfann komentarzy: 1024320.02.2013, 17:24

Geniusz Wengera wypalił się.

Sobieski14 komentarzy: 465920.02.2013, 17:22

ja tam widziałem ze gralismy same schematy i sztywno nauczone zagrania, nic polotu i finezji... piach. Wenger do swojej filozofii gry ma za słabych zawodników którzy nie potrafią zrobić tego czego on oczekuje i próbuje ich uczyć

Mariusz28 komentarzy: 461720.02.2013, 17:20

dokładnie to co pisze Pauleta, Brak chłopakom autorytetu, osoby która pociągnie wszystko psychicznie, kapitana który da drużynie "kopa". Szkoda że jakc jest tak młody bo był by na pewno lepszym kapitanem.

David92 komentarzy: 640020.02.2013, 17:20

Nie wiem co sie z nim dzieje w tym sezonie :/

radzio_TRN komentarzy: 2262 newsów: 1320.02.2013, 17:18

Vermaelen w tym sezonie to istna porażka, gość popełnia masę indywidualnych błędów i powinien przesiedzieć kilka spotkań na trybunach myśląc nad swoim zachowaniem, podobnie zresztą jak cała reszta naszych "wspaniałych" obrońców, poza lewymi.

pauleta19 komentarzy: 41398 newsów: 120.02.2013, 17:16

Nie mamy lidera, a na pewno nim nie jest Vermaelen.

imprecis komentarzy: 18144 newsów: 2120.02.2013, 17:13

Przemuto - jaja to on akurat ma, ale nie jako kapitan. Ta rola chyba go przerosła...

imprecis komentarzy: 18144 newsów: 2120.02.2013, 17:13

Dziwne, że każdy człowiek, który współpracował z Wengerem i inni managerowie jakoś nie mają wątpliwości o jego geniuszu. Wielu kibiców mogłoby się zastanowić trochę nad sobą, bo to raczej nie przypadek, że Arsene dostaje takie wsparcie - gdyby nie był tak wielkim trenerem nie dostawałby tego z każdego możliwego kierunku. Hatują go ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia o footballu.

Przemuto komentarzy: 164820.02.2013, 17:10

Verma nie ma jaj i nie nadaje sie na kapitana. Nie potrafi pokierować obroną a co dopiero całym zespołem

Verminator97 komentarzy: 1487920.02.2013, 17:08

No w końcu jakaś sensowna wypowiedź naszego kapitana :)

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 23.02.2020 - godzina 17:30
? : ?
Arsenal - Newcastle 16.02.2020 - godzina 17:30
4 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool26251076
2. Man City25163651
3. Leicester26155650
4. Chelsea26125941
5. Tottenham26117840
6. Sheffield United26109739
7. Man United26108838
8. Wolves26812636
9. Everton261061036
10. Arsenal26713634
11. Burnley261041234
12. Southampton26941331
13. Newcastle26871131
14. Crystal Palace26791030
15. Brighton26691127
16. Bournemouth26751426
17. Aston Villa26741525
18. West Ham25661324
19. Watford26591224
20. Norwich26461618
STS
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Pierre-Emerick Aubameyang151
Mohamed Salah146
Marcus Rashford144
Tammy Abraham133
Sadio Mané126
Raúl Jiménez116
Teemu Pukki113
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz stycznia wybór redaktorów Sokratis Papastatopulos
Sokratis Papastatopulos
7.61
Gracz stycznia wybór użytkowników Hector Bellerin
Hector Bellerin
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl