Wenger: Özil jest inny, niż wam się wydaje

Wenger: Özil jest inny, niż wam się wydaje 09.04.2017, 13:08, Diam51 17 komentarzy

Mesut Özil w meczu z West Hamem zdobył 10. gola i zaliczył 11. asystę w tym sezonie. Menedżer Kanonierów - Arsene Wenger - stwierdził, że Niemiec posiada wysokie aspiracje, a ludzie źle go oceniają.

- Mesut ma ogromne ambicje i chce wygrać Ligę Mistrzów. Wielokrotnie słyszałem to z jego ust. Jeżeli wzięlibyśmy pod uwagę tylko pierwsze 45 minut z obu meczów przeciwko Bayernowi, awansowalibyśmy do ćwierćfinału, lecz patrząc ogólnie, wylecieliśmy z hukiem - zaczął Francuz.

- Każdemu z zawodników było ciężko to przyjąć do świadomości, ale Mesutowi najbardziej, gdyż zwycięstwo w Champions League to jego cel.

- Ludzie często mówią, że nie chce mu się biegać i narzekają na jego styl. Zapewniam jednak, że bardzo się stara i zależy mu na zwycięstwie w każdym spotkaniu - zakończył Wenger.

Arsene WengerMesut Özil autor: Diam51 źrodło: arsenal.com
mitmichael komentarzy: 4924310.04.2017, 11:03

A jak inaczej maja go oceniac skoro ten sezon nie jest taki jaki powinien byc w jego wykonaniu. Ozil powinien sie przez cały sezon prezentowac jak w ostatnim meczu z West Hamem. On moze i ma ambicje wygrania ligi mistrzow podobnie jak Sancheza ale co do reszty takiej pewnosci nie ma.

Beliar84 komentarzy: 81210.04.2017, 08:07

Ja nie wiem skąd wy bierzecie panowie redaktorzy te statystyki.
Specjalnie ludziom mieszacie w głowach co do oceny "pierwszego dreptacza"?

piter1908 komentarzy: 510309.04.2017, 22:37

"Jeżeli wzięlibyśmy pod uwagę tylko pierwsze 45 minut z obu meczów przeciwko Bayernowi, awansowalibyśmy do ćwierćfinału"
Nie wierzę że Boss to powiedział ...
To tak jakby powiedzieć:
"przecież wygraliśmy w zeszłym sezonie z Lester to dlaczego oni są mistrzami?"
kompromitacja Wengera ...

Gunnerrsaurus komentarzy: 1189909.04.2017, 21:12

Ta, w przerwie pewnie tak samo powiedział zawodnikom: brawo, po pierwszej połowie można powiedzieć, że mamy awans. Już nie musicie biegać

Daymon komentarzy: 45109.04.2017, 17:41

Moim zdaniem krytyka ozila jest niesprawiedliwa. Nam brakuje kogoś w drugiej linii. Pamietamy jak grał arsenal gdy wybiegł na murawę cazorla. Problemy zaczęły się po jego kontuzji zarówno w tym jak i w tamtym sezonie. Jeżeli miał kto regulować tępo gry pamiętamy ozila z znakomitych akcji asyst bramek. Chodź by ta z Bułgarii LM. Główny warunek kupić porządnego CDM.

Marioht komentarzy: 611409.04.2017, 16:26

Arsene, zamilcz i nie kompromituj się bardziej.

DzejCoop komentarzy: 326409.04.2017, 14:59

To słabo skoro on make your day a nie made xD

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 109.04.2017, 14:55

Nie przechodzi się z Realu Madryt do zespołu walczącego co sezon o top4 w EPL, aby wygrać LM.

Slaviola komentarzy: 1237709.04.2017, 14:46

grand92

Rozbawiłeś mnie niemal do łez XD
You make my day, bro ;)

losnumeros komentarzy: 1318909.04.2017, 14:04

Ozil nigdy nie słynął z walki, a z jego techniką to tylko z Alexisem może pograć. Powiem tak gdyby Wenger miał ambicje to już dawno pozbył się tych wszystkich swoich "dzieciaków" i kupił by lepszych zawodników.
Nam potrzeba conajmniej 4 transferów do 1 składu,a z Wengrem to niemożliwe,Ozil i Alexis chcą wygrywać puchary, ale reszta chyba nie.

grand92 komentarzy: 793709.04.2017, 13:49

" Özil jest inny, niż wam się wydaje" w sensie że woli chłopców ? xD :P

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36209.04.2017, 13:41

Haha a Wenga chyba myśli ze mecz gra się 45 min, co on gada. W 1 meczu mieliśmy szczęście ze strzelili nam tylko jedna bramka bo takiego braku ambicji poza alexisem nie widziałem jeszcze w historii. A że sam nie potrafi zmotywowany graczy to druga sprawa

Ikar13 komentarzy: 18409.04.2017, 13:39

Ozil ma 9 asyst 6 w lidze i 3 w LM o tyle nie wiem skąd wzieliście 11 pewnie liczycie jak w Fantasty ,ale nie jest to poprawne.

niski93 komentarzy: 581609.04.2017, 13:38

Wierzę w to, co widzę na boisku, a widzę cień zawodnika sprzed lat grającego bez walki, siły, oddajacego piłkę bez walki. Nie wierzę w puste słowa Wengera, już nie.

vitold komentarzy: 46109.04.2017, 13:35

Przecież to logiczne

Gunnerrsaurus komentarzy: 1189909.04.2017, 13:23

Jeden lepszy mecz Ozila i nagle miliard newsów związanych z tym człowiekiem. Nagle każdy się o nim wypowiada, każdy to słucha i ocenia