Wenger: Özil nie był sobą podczas mundialu

Wenger: Özil nie był sobą podczas mundialu 12.07.2018, 15:28, Maciej Szymkowiak 20 komentarzy Były szkoleniowiec Arsenalu, Arsene Wenger stwierdził, że jego były zawodnik nie zagrał na mistrzostwach świata tak jak zwykł to robić. Niemcy nie wyszli ze swojej grupy, a jednym z głównych winowajców tego stanu rzeczy zdaniem kibiców był Mesut Özil. Arsene Wenger przyznaje, że 29-latek nie zagrał najlepiej jak mógł.

- Kiedy oglądałem jak gra, to czułem, że były sytuacje, kiedy mógł częściej iść do przodu i rozwinąć grę swoim podaniem.

- Grał ostrożnie. Myślałem sobie: "To nie jest prawdziwy Özil, którego znam, człowiek, który potrafi zabić przeciwnika". Zagrał w porządku, ale nie zagrał z pełną swobodą. Grał z zaciągniętym hamulcem ręcznym podczas tych mistrzostw.

Niedawno Sky Sports Germany doniosło, iż Niemiec zaprzestanie grać dla swojej reprezentacji.

Arsene WengerMesut ÖzilSklep kibica Arsenalu autor: Maciej Szymkowiak źrodło: beinsports.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
DyktatorArsene komentarzy: 35412.07.2018, 22:37

@glock9mm:
W dupie mam w co wierzy i jaki ma stosunek do kóz, nie odnosilem sie do jego wierzenia tylko czesto gesto falszywa pokornosc ich cechujaca.

glock9mm komentarzy: 7612.07.2018, 20:41

edit:dla mnie Oezil może wierzyć sobie w latające potwora spaghetti dopóki jest pożyteczny dla drużyny.

glock9mm komentarzy: 7612.07.2018, 20:38

@DyktatorArsene: a co ma do wszystkiego wyznanie religijne piłkarza?Kur** czy ten naród do wszystkiego musi wjeb** politykę albo wyznanie???

Forever_gunner komentarzy: 223812.07.2018, 20:31

Jaki sezon w klubie taki mundial. Nie da się oszukać rzeczywistości. Ozil potrzebuje jakichś nowych wyzwań, bo ostatnio nie radzi sobie najlepiej. Mam wrażenie, że problem tkwi w jego psychice, bo umiejętności na pewno nie można mu odmówić.

DyktatorArsene komentarzy: 35412.07.2018, 20:13

@drewniane_krzeslo:
Mial chwilowy okres lub dwa podczas 5 letniej przygody gdy ciagnal wozek i to tylko w poczatkowum okresie. Z czym do ludzi?

Marioht komentarzy: 530812.07.2018, 20:09

@zly_kanonier: Z nim na boisku bronimy w 10. W ataku pozycyjnym bryluje. To sie raczej nie zmieni.

zly_kanonier komentarzy: 397612.07.2018, 18:02

@SoulStorm: Jako światowej sławy trener, chyba może się wypowiadać na temat zawodnika, którego trenował kilka lat?
Jak widać ktoś chce go słuchać skoro cytują jego wypowiedzi.

A co do samego Ozila, to jak zespołowi nie idzie to i Mesut słaby. Zawsze tak było, jest i raczej będzie. Chyba, że Emery będzie potrafił coś zadziałać w tym kierunku.

drewniane_krzeslo komentarzy: 143612.07.2018, 17:53

@DyktatorArsene: Arsene poznał Mesuta bo sam go ściągnął do Arsenalu po drugie przypomnij sobie jak ciągnął ten wózek razem z Sanchezem Zgodzę się z jednak z Tobą, że na nowy kontrakt nie zasłużył

kuzguwu komentarzy: 45912.07.2018, 17:31

No zagrał tak jak przez większość ostatniego sezonu w barwach klubowych.

Marioht komentarzy: 530812.07.2018, 16:58

Aż przypomniały się te wywiady z Wengerem, w których pytano go o skład i dyspozycje jego podopiecznych... ;-)

SoulStorm komentarzy: 469612.07.2018, 16:53

Co on tu ma jeszcze do gadania ? xd

mitmichael komentarzy: 4447712.07.2018, 16:46

Ozil nie jest soba juz od bardzo dawna. Teraz bedzie mogl sie w pelni skupic na grze w Arsenalu

Gryzek komentarzy: 245012.07.2018, 16:27

XD to niezły słownik

@schnor25: W sumie tak. Arsene nawet w Arsenalu od jakiegoś czasu był nijaki, więc co ja się dziwię.

Dominik11 komentarzy: 1394612.07.2018, 16:26

Dla nas to lepiej jak zrezygnuje z kadry, o ile zrezygnuje.

Gryzek komentarzy: 245012.07.2018, 16:25

@schnor25: W sumie tak. Arsene nawet w Arsenalu D jak piegów cz czasu był nijaki, więc co ja się dziwię.

DyktatorArsene komentarzy: 35412.07.2018, 16:25

Panie Arsene ty chyba nigdy na prawde nie poznales Ozila... pokorniutki muzulmanin zaslepil Ci wzrok i dopial swego podpisujac kontrakt zycia za twej kadencji. Teraz na szczescie powinien byc rozliczany z przydatnosci dla zespolu a nie nazwiska.

schnor25 komentarzy: 1500612.07.2018, 16:16

@Gryzek: No to chyba się już określił, brakiem określenia, co nie? :D

Gryzek komentarzy: 245012.07.2018, 16:06

A Wenger czasem nie miał już określić się , co będzie robił dalej, bo jakoś ucichło.

kanonier91 komentarzy: 423112.07.2018, 16:06

Dobrze ze u nas zawsze był sobą !!! Oj Papciu ! :D

Leehu komentarzy: 915512.07.2018, 15:33

Oj Arsene... a ten jeszcze nie obejrzał meczów Arsenalu z tego sezonu z perspektywy kibica, przecież Ozil cały ten sezon grał jakby miał zaciągnięty hamulec ręczny. :)

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 23.09.2018 - godzina 17:00
? : ?
Newcastle - Arsenal 15.09.2018 - godzina 16:00
1 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool660018
2. Man City651016
3. Chelsea651016
4. Watford641113
5. Tottenham640212
6. Arsenal640212
7. Man United631210
8. Bournemouth631210
9. Leicester63039
10. Wolves62319
11. Crystal Palace62137
12. Everton61326
13. Brighton61235
14. Southampton61235
15. Fulham61235
16. Burnley61144
17. West Ham61144
18. Newcastle60242
19. Cardiff60242
20. Huddersfield Town60242
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard52
Aleksandar Mitrovic50
Sergio Agüero42
Romelu Lukaku40
Sadio Mané40
Glenn Murray40
Ryan Fraser32
Marko Arnautovic31
Raheem Sterling31
James Maddison31
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.62
Gracz września wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
7.71
Gracz września wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna