Wideo: Arsenal vs Fulham

Wideo: Arsenal vs Fulham 11.11.2012, 08:59, Marcin Stefaniak 11 komentarzy

We wczorajszym spotkaniu z Fulham Kanonierzy po raz kolejny nie byli w stanie zdobyć kompletu punktów mimo że prowadzili już 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-3.

Podopieczni Wengera już w 23. minucie prowadzili dwiema bramkami po trafieniach Girouda i Podolskiego, jednak jeszcze przed przerwą Fulham wyrównało na 2-2.

Drugą połowę lepiej zaczęli podopieczni Jola i podwyższyli na 3-2 po rzucie karnym wykonywanym przez Dimitara Berbatowa. Chwilę później Kanonierzy wrócili do gry za sprawą drugiego trafienia Girouda. W 94. minucie Arsenal mógł zapewnić sobie 3 punkty, jednak rzutu karnego na bramkę nie zamienił Mikel Arteta.

FulhamVideo autor: Marcin Stefaniak źrodło: 101greatgoals.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
sithael komentarzy: 63411.11.2012, 20:55

Fatalny występ Artety. Brawo dla Giroud (ratuj ten klub!!) Co Mannone zrobił przy karnym to ja nie wiem...

polandblood komentarzy: 10757 newsów: 111.11.2012, 13:38

Mam pytanie. Czemu Żiru tego nie strzelał?

thide (redaktor) komentarzy: 30054 newsów: 105411.11.2012, 12:54

ale wy to jesctescie
chwaliliscie mannone gdy wszedl za wojtka i teraz piszecie ze od zawsze wiedzieliscie jaki on slaby. teraz faktycznie ma spadek formy, mogl wypiastkowac strzal z glowki kacaniklica ale teraz liczy sie powrot wojtka miedzy slupki i bould powinien troche ponaglic naszych obroncow.

arthas74 komentarzy: 234311.11.2012, 12:18

Mannone masakra jakas

patryksz komentarzy: 282811.11.2012, 12:17

Żiru nam się rozkręca :)

Grand22 komentarzy: 57711.11.2012, 11:51

@ELViS95
Dokładnie! My przecież nie jesteśmy jakiś fulham gdzie średniej klasy piłkarze mają miejsce w podstawowej jedenastce! Zresztą widać tego skutki...

Zaloguj komentarzy: 216411.11.2012, 11:11

Dla mnie to był w ogóle szczyt kretyństwa, że Mannone przy karnym zamiast się rzucić w którąś stronę to sobie kucnął na środku.

ELViS95 komentarzy: 70811.11.2012, 11:05

mam juz serdecznie dośc takiej gry, zawodników takich jak manonne, ramsey, podolski i o ile ten ostatni powienien dostawać jeszcze szanse bo moze sie rozegrać, o tyle ci dwaj pseudograjkowie nie powinni juz nigdy ubierac koszulki arsenalu, nasz włoch pięknie pomógł napastnikom Fulham przy pierwszej bramce, gdzie został w bramce a piłka leciała na 5 metr i przy drugiej gdzie spokojnie mógłby to wyjąć, mogę śmiało powiedzieć, że gdyby bronił szczęsny to nie stracilibyśmy 3 bramek. na 9 czy moze więcej meczy rozegrać 1 albo 2 dobre spotkania to jest za mało nawet na bramkarza spadkowicza.

Marzag komentarzy: 32007 newsów: 111.11.2012, 10:46

Mannone to jest taki nieudacznik że aż szkoda słów, on nawet nie miał zamiaru bronić tego karnego, a przy 2 poprzednich golach tez zawalil. Przy pierwszym powinien wyjsc do pilki, w koncu to bylo dosrodkowanie na 5 metr, nawet nie wyskoczyl bo bal sie ze sie osmieszy, a druga bramka to w ogole wstyd jak ch*j...

DamiannArteta komentarzy: 22411.11.2012, 09:15

Szkoda tego karnego ,bardzo :(

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Crystal Palace 27.10.2019 - godzina 17:30
? : ?
Sheffield United - Arsenal 21.10.2019 - godzina 21:00
1 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool981025
2. Man City961219
3. Leicester952217
4. Chelsea952217
5. Arsenal943215
6. Crystal Palace942314
7. Tottenham933312
8. Burnley933312
9. Sheffield United933312
10. Bournemouth933312
11. West Ham933312
12. Aston Villa932411
13. Wolves925211
14. Man United924310
15. Everton931510
16. Brighton92349
17. Southampton92258
18. Newcastle92258
19. Norwich92167
20. Watford90454
ZawodnikBramkiAsysty
Sergio Agüero82
Tammy Abraham80
Pierre-Emerick Aubameyang70
Teemu Pukki62
Raheem Sterling61
Jamie Vardy61
Sadio Mané51
Harry Kane51
Callum Wilson50
Mohamed Salah43
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.33
Gracz września wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
7.55
Gracz września wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna