"Wiedzieliśmy, że musimy wygrać to spotkanie"

"Wiedzieliśmy, że musimy wygrać to spotkanie" 10.02.2018, 23:32, Dawid Wieczorek 28 komentarzy Petr Cech spotkał się z dziennikarzami po przegranym 0-1 meczu z Tottenhamem.

Oto, co miał do powiedzenia czeski bramkarz:

O tym, co oznacza ta porażka...
Jeśli spojrzysz na tabelę, to wiesz, że musieliśmy wygrać ten mecz, by zbliżyć się do czołówki, jednak to nam się nie udało. Myślę, że nie potrzebujesz nic dodawać, gdy przegrywasz tego typu spotkanie. To bardzo rozczarowujące dla każdego.

O rywalizacji...
Jeśli nie jesteś kibicem któregoś z tych klubów, to naprawdę nie będziesz w stanie sobie tego wyobrazić. Wszyscy wiemy, co ten mecz znaczy dla wszystkich, a my zawiedliśmy. Nie tylko dlatego, że do derby Północnego Londynu, ale z powodu tego, że wiemy, co teraz czują nasi fani. Tak jak powiedziałem wcześniej, nasza pozycja w tabeli zmuszała nas, by wygrać to spotkanie, ale my nie zdobyliśmy nawet punktu i jest to bardzo rozczarowujące i trudne.

O braku okazji do zdobycia gola...
Uważam, że w meczach tego typu musisz wykorzystać wszystkie nadarzające się okazje. Wiem, że pod koniec meczu mieliśmy dwie świetne sytuacje, lecz nie wykorzystaliśmy ich. Mówiłem przed spotkaniem, że czeka nas ogromne wyzwanie, nie tylko ze względu na to, iż to derby i że to najważniejszy mecz dla naszych kibiców, lecz z powodu naszego miejsca w tabeli. Mieliśmy stratę do Tottenhamu, którą powinniśmy odrobić, ale zawiedliśmy.

Czy uważa, że Kane faulował Koscielnego przy akcji bramkowej...
Patrzyłem na piłkę i byłem skoncentrowany, by wykonać jak najlepszą interwencję.

O tym, że Tottenham ma siedem punktów przewagi nad Arsenalem...
Przyjechaliśmy na Wembley z myślą, że możemy wygrać ten mecz. Zrobiliśmy wszystko, by tak się stało, lecz ostatecznie opuszczamy ten stadion bez żadnego punktu.

North London DerbyPetr CechTottenham HotspurSklep kibica Arsenalu autor: Dawid Wieczorek źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dominrr komentarzy: 525 12.02.2018, 19:54

Panu już podziękujemy

navy komentarzy: 1542 12.02.2018, 16:04

A kto tego nie wiedział?

dudekns komentarzy: 6046 12.02.2018, 10:20

Tym razem Wembley nie okazało się dla nas szczęśliwe...

mitmichael komentarzy: 43819 11.02.2018, 17:10

Wiedzielismy? to czemu od poczatku pilka oddana rywalowi i czekaliscie co zrobi? starali sie wygrac po pieronie, moim zdaniem to Wenger nakazuje im tak grac, kazdy mecz z topem wyglada podobnie a dopiero po stracie bramki zaczynaja grac. Petr tobie to juz podziekowac trzeba, lepszy nie bedziesz a jak widac jest coraz gorzej,

Marioht komentarzy: 5075 11.02.2018, 13:52

@Nomad: Niestety się zgadzam w stu procentach co do Cecha i Wengera. I w ogóle wszystkiego.

Cech jest bezpłciowy, nawet krzyknąć na kolegów w murze nie potrafi.

Nomad (zawieszony) komentarzy: 1440 11.02.2018, 12:52

@Marioht:

Nie, oczywiście iż nie! aczkolwiek jest cząstką tej dziecinady.. Człowiek z 30 + na karku nie potrafi ustawić dwóch obrońców przed sobą. Jest tak długo już w tej ekipie, że oni powinni mieć smycze na szyjach a on być woźnicą..
Wojtek miał to coś pomimo młodego wieku. Miał też swoje minusy ale na litość ani Ospina ani inne Martinezy nie będą prawdziwymi bramkarzami w tym klubie.

Cała drużyna wygląda jak różowe świnki... a Wenger dalej swoje. Do wylotki...
bez sentymentów.......

Wenger w pierwszej kolejności a za nim jego "asy"

Marioht komentarzy: 5075 11.02.2018, 11:14

@Nomad: Zgadzam się tylko z pierwszymi dwoma zdaniami.

Dwie sytuację wybronił świetnie.
Bramkarz nie był problem w tym spotkaniu, w mojej ocenie.

DikeAFC komentarzy: 504 11.02.2018, 11:02

A to są mecze, których nie trzeba wygrywać??

grand92 komentarzy: 7921 11.02.2018, 10:22

losnumero@losnumeros: Człowieku Ty chyba inny mecz oglądałeś, Petr graczem meczu ?!?! hahaah.....no nie....przecież jedyne co zrobił dobrego to obrona wolnego i tyle.....

No chyba że uważasz że Petr był najlepszy z Arsenalu w tym meczu to tylko obrazuje jak fatalnie zagraliśmy....

grand92 komentarzy: 7921 11.02.2018, 10:19

Błagam - niech on się lepiej nie wypowiada od dłuższego czasu jest totalnie bez formy i odwala taką manianę że miałem nadzieję że jego przerwa od piłki potrwa trochę dłużej.

Może nie miał dużych szans przy golu ale mógł chociaż próbować a nie stać jak kalafior.....

Błagam niech on odejdzie bo przypominają mi się czasy z Almunią na bramce

Nomad (zawieszony) komentarzy: 1440 11.02.2018, 09:57

Tytuł jakby conajmniej ograli Spurs 3ma bramkami...

No to już teraz możecie zakończyć sezon poddani Wenger'a

@Marioht:

Te piłki, ktore wyciągał akurat wszystkie leciały w niego

Marioht komentarzy: 5075 11.02.2018, 09:53

Akurat w tym meczu Cech kilka razy uratował Arsenalowi tyłek.
Uchronił go przed wyższą porażką.

Faulu nie było na Kościelnym, Cech był przy tym uderzeniu bez szans.

Gryzek komentarzy: 2337 11.02.2018, 09:17

Ciebie facet to tutaj nie powinno być. Równie dobrze można manekina postawić w bramce, to będzie szansa, że chociaż jakimś cudem piłka się od niego odbije i coś obroni.

Forever_gunner komentarzy: 1940 11.02.2018, 09:12

Akurat do Cześka nie mam większych pretensji, bo wybronił nam co najmniej 2 setki i wydaje mi się, że Ospina że względu na swój niski wzrost wypuściłby wolnego Eriksena. W tym wypadku dobry wybór Wengera. Kościelny z Mustafim jak zawsze ucięli sobie drzemkę w decydującym momencie, bo po co skakać do Kane'a. Nie rozumiem też decyzji o ustawieniu Lacazette'a na środku ataku, podczas gdy Auba przeszedł na skrzydło. Posunięcie o tyle nielogiczne, że Aubameyang jest zdecydowanie wyższy i mógłby dostać jakieś dośrodkowanie, a mikrus Laca tylko się obijał obrońcom Spurs po jajkach. Laca grał też na skrzydle i trzeba go było wpuścić na skrzydło. Tu ewidentna wina trenera.

f4bregas komentarzy: 585 11.02.2018, 08:07

Śmieszą mnie wasze komentarze... Atak? Dno. Środek pola? Dno. Obrona ? Dno. Jedynie Cech zagrał mizernie a nie tragicznie a i tak się go czepiacie, a tak się składa, że gdyby nie on to mogliśmy to przerżnąć 4-0 spokojnie. Oczywiście nie zmienia to faktu, że zagrał słabo, ale lepiej niż reszta zespołu bez dwóch zdań.

lu_kier komentarzy: 124 11.02.2018, 06:52

Tyle gadają o kibicach, że nie wiem czy ich własna forma coś obchodzi. Pomieszane priorytety.

slawguners komentarzy: 37 11.02.2018, 05:30

beszenswne wykopy do przodu..zamiast rozegrac..fakt jak rozgrywali to tez lipa byla..auba sie nie nadaje do walki o gorne pilki wygral jedna co wyleciala w aut..nie mamy napastnika co by wygrywal glowki w srodku pola..giroud odszedl ..wiec z takim bramkarzem z napastnikami co nie wygraja glowek w tej lige to jest zenada..obrona non stop indiwidualne bledy a kszaka dobrze to tylko do bramkarza podaje chyba!jest zle kazdy topowy klub nas miazdzy

alexis1908 komentarzy: 962 11.02.2018, 05:29

Jeśli nie jesteś kibicem któregoś z tych klubów, :) wyjdziesz od niebieskich ale Niebieskie z Ciebie nigdy Panu dziękujemy. Ospina do bramki błagam :)

BarcArsenal (zawieszony) komentarzy: 449 11.02.2018, 02:23

A niech on juz wypierdala

3rdpitch komentarzy: 2816 11.02.2018, 00:41

Wiesz co, Cech Petr? Wez ty juz spier*alaj do domu

Archiwald komentarzy: 962 11.02.2018, 00:16

Jak oni mogą takie bzdury wygadywać, czasami się zastanawiam czy oni zwyczajnie nie trollują

mlody323323 komentarzy: 359 11.02.2018, 00:11

It's Time ... top 4 Say Good Bye , !!!

losnumeros komentarzy: 2632 11.02.2018, 00:10

Gość prawie sprowokował 2 sytuacje z których mógł być smród pod bramką, ale bronił fenomenalnie, przy bramce nie miał szans, dla mnie zawodnik meczu Arsenalu.
Boli to, że w tym meczu tylko z 3 razy zagroziliśmy bramce rywali strzały Laki,Jacka i brak spalonego Auby, a tak 0 składnych akcji. Totki nas zdominowały totalnie, jak bym oglądał mecz drużyny czołówki z zespołem z dołu tabeli.

gunner1990 komentarzy: 506 11.02.2018, 00:07

a ja mam wrazenie ze niektorzy nie wiedza juz co to derby i jakie maja znaczenie dla kibicow. tak jak ktos napisal przed meczem niezaleznie od wyniku chce widziec wole walki od poczatku do konca, zeby zawodnicy gryzli trawe a tutaj nie bylo nic..podejrzewam ze papcio zamiast jeszcze nakrecac pilkarzy i motywowac ich przed takimi spotkaniami to on ich uspokaja ze bedzie fajnie pieknie i odpowiemy w nastepnym meczu a swiat sie nie skonczy w razie porazki ;/

filo94 komentarzy: 3853 newsów: 1 11.02.2018, 00:05

„Patrzyłem na piłkę i byłem skoncentrowany, by wykonać jak najlepszą interwencję.”

No Kuzwa faktycznie! XD Nawet się nie ruszył...

Marcinafc93 komentarzy: 16151 10.02.2018, 23:38

Szkoda słów już na to

MVTI (redaktor) komentarzy: 270 newsów: 394 10.02.2018, 23:34

"Zrobiliśmy wszystko, by tak się stało". No chyba nie, panie Cech.

bayakus komentarzy: 935 10.02.2018, 23:33

Grał jak wariat.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City383242100
2. Manchester United38256781
3. Tottenham Hotspur38238777
4. Liverpool382112575
5. Chelsea382171070
6. Arsenal381961363
7. Burnley3814121254
8. Everton3813101549
9. Leicester City3812111547
10. Newcastle United381281844
11. Crystal Palace3811111644
12. AFC Bournemouth3811111644
13. West Ham United3810121642
14. Watford381181941
15. Brighton & Hove Albion389131640
16. Huddersfield Town389101937
17. Southampton387151636
18. Swansea City38892133
19. Stoke City387121933
20. West Bromwich Albion386131931
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah3210
Harry Kane302
Sergio Agüero216
Jamie Vardy201
Raheem Sterling1811
Romelu Lukaku167
Roberto Firmino157
Alexandre Lacazette144
Gabriel Jesus133
Riyad Mahrez1210
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna