Wywiad: Aaron Ramsey o najbliższych tygodniach

Wywiad: Aaron Ramsey o najbliższych tygodniach 27.01.2010, 19:33, Michał Kowalczyk 17 komentarzy

Aston Villa na wyjeździe, Manchester United na Emirates, Chelsea na wyjeździe i Liverpool na Emirates. Brzmi strasznie? Bez przesady – mówi utalentowany pomocnik Arsenalu – Aaron Ramsey. Bez wątpienia, ten zbliżający się maraton w Premier League to być albo nie być Kanonierów w kwestii mistrzowskiego tytułu. W wywiadzie dla Arsenal TV Online młody Walijczyk opowiada o nieprzychylnym terminarzu i szansach The Gunners na pokazanie rywalom, kto jest najlepszą drużyną w Anglii.

- Oczywiście, gramy z rzędu z Villą, United, Chelsea i Liverpoolem, więc z pewnością będzie ciężko. To jednak część całej kampanii – powiedział Ramsey.

- Wydaje mi się, że Villa to silna, solida ekipa, która w tym sezonie wyróżnia się pozytywnym nastawieniem. Ich pozycja w lidze potwierdza tylko, ile problemów napędzili innym zespołom. Nie będzie łatwo ich pokonać, gdyż grają w tym sezonie jak z nut. Tak, czy inaczej, zagramy swoje i mamy nadzieję na korzystny rezultat.

Szanse Walijczyka na występ w środowym spotkaniu wydawały się jeszcze niedawno nierealne z powodu długoterminowej kontuzji. Nawet sam Arsène Wenger wykluczył Ramsey’a z gry na trzy tygodnie. Mimo tego, 19-latek zaskoczył wszystkich i powrócił do składu na ostatni mecz przeciwko Stoke City.

- Doznałem nieprzyjemnego urazu tuż pod biodrem. Zwykle ludzie dochodzą do siebie po takich kontuzjach dosyć długo, jednak mi zajęło to relatywnie mało czasu. Mam nadzieję pozostać zdrowym do końca sezonu. Czuję się już w porządku. Grałem ze Stoke i wszystko było OK.

- Wcześniej w tym tygodniu trenerzy zdecydowali, że uwzględnią mnie w składzie na mecz z Aston Villą. Jednak w sobotę trenowałem już z pierwszym zespołem i dowiedziałem się, że zostałem powołany na mecz ze Stoke. Dobrze było z powrotem móc grać.

- Byliśmy rozczarowani meczem ze Stoke, ale takie rzeczy zdarzają się każdemu. Ważne jest, jak drużyna poradzi sobie z porażką i czy odbije się od dna. Chcemy ugrać trzy punkty w środowym pojedynku. W tym sezonie pokazaliśmy już, że umiemy się podnieść po przegranej. Tym razem nie będzie inaczej – dodał Aaron.

Aaron Ramsey autor: Michał Kowalczyk źrodło:
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
pedro61 komentarzy: 205928.01.2010, 22:50

W pierwszej kolejności powinien zająć się pracą nad poprawieniem dokładności podań,bo to jego "pięta Achillesowa".

CCiachowy komentarzy: 2128.01.2010, 17:30

Młody Walijczyk coraz częściej występuję w pierwszym składzie. Kiedyś będzie tak samo ważnym zawodnikiem, jak Fabregas.

Cesc_Fabri_4 komentarzy: 113428.01.2010, 16:17

To młody i dobry nawet zawodnik. Ale co do wywiadu to zgadzam się,

galon komentarzy: 72728.01.2010, 15:56

Ramsey zagrał fatalnie. odstawał poziomem od wszystkich zawodników na boisku. Było o to trudno bo Eduardo i Denilson dawali ciała cały czas. Kompletne dno w tym meczu i tyle.mam nadzieję ,z enie dostanie szanys w kolejnych waznych meczach

arsenallord (redaktor) komentarzy: 18898 newsów: 11728.01.2010, 15:54

Lubie Aarona!

Michal95 komentarzy: 111328.01.2010, 15:30

Moim zdaniem Ramsey to zawodnik, który w przyszlosci będzie wielki. Obecnie jest jednym z ważniejszych zawodników naszego zespołu i grjąc w zamian za kogoś z podstawowego składu nigdy nie jest osłabieniem. Widać, że do trudnego momentu w sezonie podchodzi spokojnie i to jest bardzo istotne bo jeżeli Kanonierzy byliby spięci w nadchodzących spotkaniach, nie zdobędą ani jednego punktu. Cieszę się, że Aaron wrócił tak szybko do zdrowia i prwdopodobnie pomoże Arsenalowi w spotkaniach z najlepszymi. Swoją droga uwazamm, że terminarz powinien wyglądać i naczej bo taki maraton może przekreślić szansę na tytuł nawet najlepszego zespołu.

matek9009 komentarzy: 135528.01.2010, 00:13

nie zagrał tak źle ale szkoda że przeszkodzili sobie pod koniec pierwszej połowy mógł paść gol dla nas ale trudno

cacapa komentarzy: 76927.01.2010, 23:37

za treningi się weź Aaron bo z taką grą jak dziś przeciwko Villi nie jesteś wart nawet zajmowania miejsca na ławce rezerwowych

Uszu komentarzy: 50727.01.2010, 23:13

Dziś klasy nie pokazał... SONG WRACAJ !!

laskowski19051995 komentarzy: 494527.01.2010, 20:46

- Oczywiście, gramy z rzędu z Villą, United, Chelsea i Liverpoolem, więc z pewnością będzie ciężko. To jednak część całej kampanii – powiedział Ramsey.

Oczywiście że będzie ciężko ale damy chyba radę :]

- Doznałem nieprzyjemnego urazu tuż pod biodrem. Zwykle ludzie dochodzą do siebie po takich kontuzjach dosyć długo, jednak mi zajęło to relatywnie mało czasu. Mam nadzieję pozostać zdrowym do końca sezonu. Czuję się już w porządku. Grałem ze Stoke i wszystko było OK.

Ale na szczęście jest wszystko OK :]

- Byliśmy rozczarowani meczem ze Stoke, ale takie rzeczy zdarzają się każdemu. Ważne jest, jak drużyna poradzi sobie z porażką i czy odbije się od dna. Chcemy ugrać trzy punkty w środowym pojedynku. W tym sezonie pokazaliśmy już, że umiemy się podnieść po przegranej. Tym razem nie będzie inaczej – dodał Aaron.

Stoke grali bardzo dobrze widać było że byli przygotowani no i pokonali nas :]

Theo_Fan komentarzy: 180727.01.2010, 20:44

Dobrze ciekawe jak zagra przeciwko Aston :)

kjubol komentarzy: 98927.01.2010, 20:18

Będzie ciężko, naprawdę trudny okres przed nami, ale damy radę! Dobrze że Ramsey wrócił szybciej, na pewno się przyda!

crisadus komentarzy: 842727.01.2010, 20:16

Widać pewność siebie naszych graczy. Zawsze wierzą w zwycięstwo, co nie można było dostrzec w poprzednich latach... Coraz więcej graczy myśli o wygrywaniu, a nie tylko pięknej grze.

fabregas1987 komentarzy: 2055627.01.2010, 20:09

ja uwazam, ze mozemy wygrac wszystkie te mecze...
a najtrudniejszy z nich bedzie dzisiaj...

Piotrex komentarzy: 112927.01.2010, 19:53

Po tych 4 ciężkich meczach się wiele wyjaśni,obyśmy po nich dalej liczyli się w walce o mistrzostwo.

jacobthegunner7 komentarzy: 35127.01.2010, 19:45

10 punktów i jesteśmy mistrzami .

Gunner48 komentarzy: 792927.01.2010, 19:45

po tych meczach powinno przybyć nam przynajmniej 8 pkt !!!

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Man City 15.12.2019 - godzina 17:30
? : ?
West Ham - Arsenal 9.12.2019 - godzina 21:00
1 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool16151046
2. Leicester16122238
3. Man City16102432
4. Chelsea1692529
5. Man United1666424
6. Wolves1659224
7. Tottenham1665523
8. Sheffield United1657422
9. Arsenal1657422
10. Crystal Palace1664622
11. Newcastle1664622
12. Brighton1654719
13. Burnley1653818
14. Everton1652917
15. Bournemouth1644816
16. West Ham1644816
17. Aston Villa1643915
18. Southampton1643915
19. Norwich16321111
20. Watford161699
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy163
Tammy Abraham113
Pierre-Emerick Aubameyang111
Marcus Rashford104
Sadio Mané94
Sergio Agüero92
Harry Kane92
Danny Ings91
Teemu Pukki83
Raheem Sterling81
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz listopada wybór redaktorów
6.21
Gracz listopada wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna