Xhaka kontuzjowany

Xhaka kontuzjowany 31.05.2018, 22:09, Tomasz Kochański 21 komentarzy

Granit Xhaka doznał kontuzji kolana podczas czwartkowej sesji treningowej.

Szwajcar uszkodził lewe kolano przy próbie przejęcia piłki podczas ulewnego treningu w Lugano - podaje federacja.

25-latek nie został przewieziony do szpitala, ponieważ otrzymał natychmiastową pomoc od reprezentacyjnych lekarzy, a jego kolano zostanie prześwietlone najszybciej jak to możliwe.

Xhaka ma problemy z zaimponowaniem kibicom Arsenalu od momentu transferu na The Emirates z Borussi Monchengladbach w 2016 roku, jednak jest on podstawowym zawodnikiem reprezentacji swojego kraju.

Szwajcaria znalazła się w grupie z Brazylią, Kostaryką oraz Serbią i rozegra swoje pierwsze spotkanie w Rosji przeciwko 5-krotnym zdobywcą tego trofeum 17 czerwca.

W niedziele zmierzą się w towarzyskim spotkaniu z Hiszpanią, a ich kolejnym rywalem będzie Japonia.

Granit XhakaMistrzostwa Świata 2018Reprezentacja Szwajcarii autor: Tomasz Kochański źrodło: espn.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Gofer999 komentarzy: 930101.06.2018, 16:51

@Hubikox: Bo? Życzę mu powrotu do zdrowia. Nie cieszy mnie jego kontuzja.

metjuAFC komentarzy: 235701.06.2018, 15:21

@ljungberg77: zgadzam się, mimo tego co napisałem to też twierdzę, że Szwajcar jest strasznie wolny. Zero dynamiki przez co często ucieka się do nieczystych zagrań nie doganiając przeciwnika. Spoglądam jednak na obecną sytuację i wiem, że nierealnym jest zakup CMa i DMa.

ljungberg77 (zawieszony) komentarzy: 173701.06.2018, 11:23

pomijając fakt że Wenger go absurdalnie wystawiał jako DMC a nie MC gdzie był tragiczny to nawet jeśli Arsenal zyska w końcu po 8 latach porządnego DMC to i tak Xhaka jako taki klasyczny środkowy pomocnik grający przed nim i zwolniony z części zadań defensywnych nie jest wystarczająco dobry na mistrzowski zespół, on jest po prostu za wolny, ma zwrotność tankowca, nie ustawia się zbyt dobrze, optymalna gra głową i strzały z dystansu również jakby zniknęły..., atuty w postaci przeglądu pola bo czasem ma dobre crossy i wydolności bo gra od dechy cały sezon to jednak za mało na najwyższy poziom - to jest gracz na maks southampton czy westham ale musiałby tam dobrze grać żeby nie siedzieć..., klub powinien go sprzedać póki jeszcze cokolwiek na nim odzyska.....

metjuAFC komentarzy: 235701.06.2018, 10:26

Xhaka od dwóch sezonów gra naprawdę słabo ale kontuzji nie życzy się nikomu więc wracaj do zdrowia Granit. Myślę, że rozwiązaniem na przyszły sezon byłoby sprowadzenie typowego DMa i ustawienie go obok Szwajcara. Wtedy mógłby on w pełni skupić się na rozgrywaniu.

lordoftheboard komentarzy: 323401.06.2018, 09:58

Xhaka to holding midfielder, a nie defensive midfielder. Jak Pirlo gdy go cofnieto. Jak mamy obronę do chrzanu A Rambo nie wie że musi asekurowac to tak jest.

Honeyyy komentarzy: 101.06.2018, 09:50

Zdecydowanie nie rozumiem niektórych osób narzekających na Granita w Arsenalu, ludzie oczekują od niego gry w stylu powiedzmy "Krychowiaka" natomiast on jest urodzonym łącznikiem obrony z atakiem, takim zawodnikiem był zarówno Xabi Alonso jak i obecnie chociażby Toni w realu. Jego długie podania są zaskakująco precyzyjne, a uderzyć z dystansu tez potrafi. Brakuje mu jeszcze nieco mądrości boiskowej, ale wierze mocno, że przy Emery-im wykształci się nam genialny defensywny pomocnik. Każdy kto oczekuje od niego wspaniałych odbiorów i ostrej gry wślizgami niech się zastanowi, czy na Krosa, albo Alonso ktokolwiek w swoich klubach narzekał ;) Mamy młodego dobrze zapowiadającego się zawodnika, ale narzekać to jest najłatwiej ! Odbiory to zadanie Elneniego, który niestety, ale nie spełnia oczekiwań

matikanonier komentarzy: 99301.06.2018, 05:19

Wydaje mi się że Granit przy Emerym będzie grał o niebo lepiej.

Fozzie komentarzy: 12331.05.2018, 23:28

Uważam że ma duży potencjał i ma papiery na grę na poziomie Xabiego Alonso. Od pewnego rodzaju graczy wymaga się żeby jeździli na dupie i robili wslizgi, a akurat on ma bardzo dobre podanie, i jestem zdania że wszystko co najlepsze jeszcze przed nim.

tyson880 komentarzy: 945831.05.2018, 23:07

Zdrowia. Szwajcaria Cię potrzebuje Granit.

arsenal159 (redaktor) komentarzy: 14720 newsów: 29531.05.2018, 23:05

Zdrówka Granit!

Hubikox komentarzy: 11631.05.2018, 22:52

Gofer żałosny jesteś :)

Forever_gunner komentarzy: 238231.05.2018, 22:51

Wróci silniejszy. xD

Gofer999 komentarzy: 930131.05.2018, 22:44

Kołek niepotrafiący robić wślizgów czy ogólnie grać w odbiorze to i się uszkodził. Zdrowia i przenosin do innego klubu.

kuzguwu komentarzy: 116231.05.2018, 22:32

Może u nas nie imponuje, ale to ważne ogniwo kadry Helwetów. Zdrowia!

Archiwald komentarzy: 109231.05.2018, 22:31

Di en ej

Slaviola komentarzy: 272931.05.2018, 22:30

@lordoftheboard:

Shakira kiedyś tak, na tę chwilę dla mnie Granit to zdecydowany lider kadry szwajcarskiej!

Slaviola komentarzy: 272931.05.2018, 22:29

@TACCO:

Ufff... to dobrze!

TACCO komentarzy: 15931.05.2018, 22:24

Aktualizacja - Swiss doctor, Pierre Etienne Fournier: "We could establish that the ligaments were intact, but we wanted to play it safe. It’s just a painful bruise on the knee.”

Reasumując- to tylko siniak.

lordoftheboard komentarzy: 323431.05.2018, 22:18

@Slaviola: A nie Shakira?

Slaviola komentarzy: 272931.05.2018, 22:15

Mam nadzieję że wykuruje się do MŚ.
Granit to moim zdaniem najlepszy zawodnik kadry szwajcarskiej, mimo że większość go krytykuje tutaj za grę dla Kanonierów...

filo94 komentarzy: 4993 newsów: 231.05.2018, 22:14

Zdrowia!

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Leicester - Arsenal 28.04.2019 - godzina 13:00
? : ?
Wolves - Arsenal 24.04.2019 - godzina 20:45
0 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool35277188
2. Man City34282486
3. Tottenham352311170
4. Chelsea35207867
5. Arsenal34206866
6. Man United34197864
7. Watford351481350
8. Everton351471449
9. Leicester351461548
10. Wolves341391248
11. West Ham351271643
12. Crystal Palace351261742
13. Newcastle351181641
14. Bournemouth351251841
15. Burnley351171740
16. Southampton359101637
17. Brighton35971934
18. Cardiff35942231
19. Fulham35652423
20. Huddersfield Town35352714
ZawodnikBramkiAsysty
Sergio Agüero198
Mohamed Salah197
Pierre-Emerick Aubameyang195
Sadio Mané181
Raheem Sterling179
Harry Kane174
Eden Hazard1613
Jamie Vardy164
Paul Pogba139
Alexandre Lacazette138
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz marca wybór redaktorów Henrich Mchitarian
Henrich Mchitarian
8.46
Gracz marca wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna