Komentarze użytkownika MaciekGoooner

Znaleziono 28102 komentarzy użytkownika MaciekGoooner.
Pokazuję stronę 1 z 703 (komentarze od 1 do 40):

poprzednia123456następna
Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 18.11.2019, 02:11

Udzielanie się na tej stronie od zawsze było dla mnie przyjemnością, a już pewnie nigdy taką by nie była ze względu na to jak zachowała się administracja. Wbrew temu co pisze hot dalej nie ustosunkowala się do sprawy, ani przepraszam ani spierdalajcie, jedynie smieszkowanie, epitety od bydła i pisanie obok tematu. W kącie nasrane i nikt nie sprząta, ja w śmierdzącym pokoju siedzieć na siłę nie będę :P

Honor to duże słowo, ale tak się po prostu nie traktuje 'internetowych kolegów', aktywnych użytkowników od lat, którzy wspierali działalność strony na wielu płaszczyznach jak wspomniał Adrian. A cała sytuacja była dla mnie kulminacją wszystkich frustracji związanych z tym jak prowadzona jest strona. Mówię pewnie tez za innych - od dawna było coraz gorzej, a ta sytuacja przelała czarę goryczy i dla obu stron lepiej będzie się rozstać. Zwłaszcza że imo większość winy jest po stronie aresa i Raha, a robią sobie chyba z tego jaja, więc nie ma co udawać, że to deszcz.

Nikt nie jest tu z obowiązku, a skoro atmosfera jest wroga i nie czujemy się tu jak u siebie, to po co tu siedzieć? Obu stronom będzie tak z tego co widzę lepiej.
Teraz sprawa 'wyjasniona' więc serio spadam.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 17.11.2019, 22:30

@Kysio2607: morda patusie

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 17.11.2019, 21:19

@wojt3q napisał: "Oczywiście. Nie zagłebiałem się jakoś w tę aferę, ale wygląda na to, że to jakieś zwykłe buraki, chamy i kibole. Dobrze, że bydło jest banowane."
Dobra, ostatni komentarz.

Nie zagłębiałem się za bardzo w twoją działalność na stronie, ale wygląda na to, że jesteś zwykłym pajacem, prostym chłopem ze wsi wyznającym zasadę 'nie wiem, ale się wypowiem - bo tak robi mój tata Janusz'.
Miło?

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 17.11.2019, 20:47

@ChatCrapGetBanged napisał: "Dobry wieczór. W sprawie ostatniej afery wiele zostało napisane, a po liczbie plusów pod danymi komentarzami wnioskuję, że społeczność trafnie oceniła sytuację.

Nie rozumiem z kolei dlaczego niezbyt się tym przejęliście. Shoutout dla @MaciekGoooner, który próbował jakoś tę sytuację nagłośnić i zażądał wyjaśnień. Administracja klasycznie postanowiła zignorować temat i ucichło, wszystko jest już okej?

Otóż dla mnie nie jest. Moich kolegów zbezczeszczono. Działania osób decyzyjnych na k.com bywały wielokrotnie kontrowersyjne, jednak do tej pory wszystko było do wybronienia. Tym razem zrobili jednak wyjątkowe świństwo, którego nie jestem w stanie zaakceptować.

Tak się składa, że byłem przez jakiś czas na tej konferencji. Mogę potwierdzić, że była nieco patologiczna. Mnie również, o ile dobrze pamiętam, ktoś "groził aktem fizycznej przemocy". O ile można to tak nazwać, bo jak słusznie pisał @Rafson95 takie teksty w męskim gronie są na porządku dziennym. Faceci ustalają w ten sposób hierarchię - jeśli nie ciotujesz i potrafisz się postawić i odgryźć, jesteś ok. Jak dajesz sobie wejść na głowę to stajesz się popychadłem. Najwyraźniej ares został w ten sposób zweryfikowany jako największy beciak w stadzie i miał trochę ciężej, natomiast odzywki w jego kierunku nigdy nie przekroczyły żadnej granicy.

Od dawna pojawiały się na k.com komentarze kwestionujące działalność tego redaktora, ja nie zauważałem tych "prowokacji" i "nadużywania władzy", lubiłem ziomeczka, ale najwidoczniej się pomyliłem. Donoszenie na kolegów do administracji wydaje mi się na tyle absurdalne, że w naszym gronie ares niejednokrotnie wyrażał się o różnych ludziach w różnych słowach, mówił co tam słychać na czacie w redakcji. Po połączeniu wszystkich faktów odnoszę wrażenie, że chłop jest po prostu fałszywy, ciśnie ludzi za plecami i kuma się z tymi, z którymi aktualnie rozmawia.

Użytkownicy z shadowbanami to ludzie, z którymi spędzałem czas przy haxballu, grałem w lola, gadałem o życiu. Lubię k.com, ale nie mogę tu siedzieć i śmieszkować, skoro zostali tak potraktowani. Jest też taki spoko wiersz, parafrazując, "jak admini przyszli po hejterów aresa, milczałem - nie byłem hejterem aresa". Zastanówcie się nad tym.

A ja żegnam - do wyjaśnienia sytuacji. W praktyce zapewne na zawsze. Zachęciłbym was do zrobienia tego samego, ale pewnie cenicie wyżej swoje przyzwyczajenie do spamowania niż lojalność wobec e-kumpli, no i dopóki was coś nie dotknie to jest git. Ja tak nie mam. Z fartem."


:) Ja od tamtego czasu się nie udzielam, jedynie zaglądam od czasu do czasu czy ich waszmościowie przemówili. Widzę, że ares dalej szczeka
@ares765 napisał: "Nie popłaczcie się ;)"
więc też wypierdalam stąd w trybie natychmiastowym i zamierzam nie wracać.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 15.11.2019, 18:50

@ares765 napisał: "Ostatnio nawet wyciągnąłem rękę do maćkagoonera i przyznałem się do błędu, ale jak widać nienawiść przesłania niektórym oczy."

Skoro sam zacząłeś temat to się wypowiem.

Łaskawie zdjąłeś mi ostrzeżenie, które w życiu nie zasługiwało by tam się w ogóle znaleźć, i czego oczekiwałeś? Że będziemy najlepszymi cumplami czy co? Sorry to tak nie działa chłopie.
Wg ciebie to był główny powód, dla którego się 'nie lubiliśmy', a prawda jest taka, że od dawna przeszkadzało mi to w jaki sposób się zachowywałeś na stronie. M.in. nadużywałeś 'władzy' wielokrotnie, tylko po tym incydencie stwierdziłem, że sobie już odpuszczam i ignoruję.

No ale to mi nienawiść przysłania oczy. Dobrze. ;d

W ogóle to odpuszczam sobie, bo liczyłem sobie, że jak sobie pośmieszkuję a cała strona będzie sobie kpiła z całej sytuacji to chociaż tobie albo Rahowi się zrobi głupio, ale widać przeliczyłem się. Chłopaki tak naprawdę mają wy*****e i chcieli tylko sprostować całą sytuację. Także można już kończyć robienie syfu w komentarzach i całą aferę, wracać do codziennego rakowiska na k.com.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 15.11.2019, 18:05

@Rafson95: pora na nową ankietę wśród użytkowników

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 15.11.2019, 17:35

@Diam51: no tak, najlepiej w kółko gnoić Lacazette'a jak przystało na oświeconego arystokratę z drugiego piętra. To zaiste jest ciekawe, rozrywka dla prawdziwych intelektualistów.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 15.11.2019, 15:09

@songoku95: wczoraj o ~12 jest to mniej więcej wytłumaczone.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 15.11.2019, 14:50

Dobra, pośmieszkowane, teraz na poważnie.

@ares765: @RahU dlaczego 'troglodyci z Messengera' mają shadowbany za kiepskie żarty poza serwisem kanonierzy.com?

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 15.11.2019, 11:30

Wyślij SMS o treści: POMAGAM na numer 765

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 15.11.2019, 06:18

Dzień dobry, dziś mamy 15.11.2019, do końca kontraktu aresa pozostało 228 dni.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 14.11.2019, 18:51

@Kowal96: do skutku

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 14.11.2019, 18:48

#freepatusyzMessengera

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 14.11.2019, 15:06

The Urban Gentry*

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 14.11.2019, 14:52

@Vendeful: Tissot, Seiko, Citizen. Szukaj czegoś z klasycznych marek, zegarki 'modowe' typu DW czy inne Bossy albo Hilfigery to ździerstwo, tani szajs w środku i kasa za markę. Poszukaj zegarka remonowanej firmy zegarmistrzowskiej (można kupić za dobre pieniądze), a będzie Ci służył lata. Polecam kanał The Urban Genry na yt, może Ci pomóc.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 14.11.2019, 13:55

O piesek poszedł xD

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 14.11.2019, 13:46

@ares765 napisał: "Jak się robi jakieś plany na pobicie kogoś we własnym gronie, to wtedy wszystko jest okej."
Dalej nie mogę z tego XD masterplan stłuczenia aresa na konwersacji, co za bestie. Łysy, Seba i Białas - wszystkich do pierdla.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 14.11.2019, 13:27

@FabsFAN napisał: "ejterzy hawajskiej po prostu nadal nie dorośli do wykwintnego smaku ananasa na pizzy."

No chyba zaraz sierp na mordę poleci.

xd

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 14.11.2019, 11:59

@MaciekGoooner napisał: "odpowiedź"

Nie skierowana bezpośrednio do niego oczywiście, a jedynie w grupie na prywatnej konwersacji. Nikt nie groził aresowi w bezpośredniej wiadomości, nikt się z nim nie kontaktował.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: kto i kiedy? 14.11.2019, 11:57

Ja na podstawie tego co widziałem mogę potwierdzić wersję panów niżej. Ares w bezczelny sposób prowokował osoby tutaj zbanowane, a screeny 'obelg' wstawione przez niego to odpowiedź na jego błaznowanie. Nie wiem do końca jakiej odpowiedzi oczekiwał ;d

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 11.11.2019, 11:47

@thide napisał: "sam byłem świadkiem jak facet przede mną wypłacał pół tysiąca i mu nie wydało pieniędzy, a zabrało z konta. myślał, że nie ma pieniędzy, ale ja wypłaciłem bez problemu kilka dyszek."

Noo widocznie kilka dyszek było, a pół tysiąca już nie xd

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 11.11.2019, 11:41

@kaman17: przecież banki oddają pieniądze od ręki jak się powie, że bankomat nie wydał, a z konta pieniądze zniknęły i dopiero później to weryfikują. Nie chce mi się wierzyć żeby nie chcieli oddać pieniędzy, jeśli wszystko jest jak mówisz.

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 10.11.2019, 18:18

@anolis: ci sami piłkarze sezon temu potrafili zagrać znakomity mecz, również z topem.

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 10.11.2019, 18:13

@Baronesko: zgadzam się.

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 10.11.2019, 18:07

@Baronesko: niby prawda, z drugiej strony nie hiperbolizujmy. Wszyscy byli wyróżniającym się piłkarzami.

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 10.11.2019, 18:05

No grę LFC i City w przeciwieństwie do naszej ogląda się z przyjemnością. Różnica mniej więcej jak między AFC a Ekstraklasą, inny sport.

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 10.11.2019, 17:45

Żebyśmy chociaż kontry mieli jak LFC, mamy za to jakieś niedorobione WBA Pulisa :D

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 10.11.2019, 17:41

VAR jest specjalnie wprowadzony do bani, żeby w odpowiedzi na narzekania fanów mogli to wycofać i kontynuować ustawianie meczów z mniejszymi już kontrowersjami (bo przecież nie ma powtorek).

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 10.11.2019, 17:38

Powinni cofnąć bramke i dac karnego z drugiej strony xddd

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 10.11.2019, 17:37

Kurna przecież już nie ma "przypadkowej ręki' do uja wafla. Rozbój.

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 10.11.2019, 10:53

Jestem przekonany, że skończymy ten sezon w okolicach środka tabeli, podobnie jak Chelsea/United Mourinho a ostatnich sezonach. W naszej grze nie ma ani jednego pozytywu, jest za to masa minusów. I będzie gorzej.

No chyba że zwolnią Emery'ego zimą.

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 10.11.2019, 10:39

Pieprzyć ten klub.

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 09.11.2019, 23:32

Ja wziąłbym Pochettino bez zastanowienia.

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 09.11.2019, 20:06

Zawodników nie ma co oceniać, grają na zwolnienie tego pajaca. Plan gry to obrona, kontry i liczenie na uniknięcie porażki. Śmiechu warte, kasztaniada.

Komentowany temat: Taktyka Emery'ego zawodzi, Leicester 2-0 Arsenal 09.11.2019, 19:57

Niech Gudibini wypierdala w trybie natychmiastowym.

Komentowany temat: Na prze(z)łamanie: Leicester vs Arsenal! 09.11.2019, 18:47

Laca ogar, gorzej niż Żiru

Komentowany temat: Na prze(z)łamanie: Leicester vs Arsenal! 09.11.2019, 15:49

@imprecis napisał: "Co do Lamparda to jak pisałem, że jest skazany na sukces to mnie niektórzy wyśmiali :)"

Spokojnie, na tym etapie zeszłego sezonu to Emery się rozpędzał w swojej serii bez porażki. Hamuj konie.

Komentowany temat: Na prze(z)łamanie: Leicester vs Arsenal! 09.11.2019, 15:19

@new_star: nie, niech somsiad ma gorzej.

Komentowany temat: Jak zmarnować popołudnie: Vitória 1-1 Arsenal 08.11.2019, 18:31

@sWinny: ja jutrzejszego meczu nie mam zamiaru oglądać; waham się jedynie, bo to może być ostatni mecz Kasztalońca. Upadek może być efektowny.

Z drugiej strony prawdopodobieństwo wystąpienia odwrotnego efektu Arsenalu - każdy obstawia porażkę, a tu zwycięstwo - jest niezerowe. ;d

Komentowany temat: Jak zmarnować popołudnie: Vitória 1-1 Arsenal 08.11.2019, 18:26

Widzę, że nie tylko VAR pozostawia wiele do życzenia.

W NBA jest podobna technologia, każdemu trenerowi przysługuje jeden 'challenge' na mecz. Sytuacja z dzisiejszej nocy:

https://streamable.com/scour

Zero kontaktu, decyzja - faul, podtrzymana. :D Jaja

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 2.02.2020 - godzina 15:00
? : ?
Chelsea - Arsenal 21.01.2020 - godzina 21:15
2 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool21201061
2. Man City23163451
3. Leicester21133542
4. Chelsea23124740
5. Sheffield United2388732
6. Wolves22710531
7. Newcastle2286830
8. Arsenal23611629
9. Man United2177728
10. Tottenham2176827
11. Burnley21831027
12. Southampton22831127
13. Crystal Palace2268826
14. Everton22661024
15. West Ham2065923
16. Brighton22571022
17. Aston Villa22641222
18. Bournemouth22641222
19. Watford22471119
20. Norwich21441316
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Sergio Agüero163
Marcus Rashford144
Danny Ings141
Pierre-Emerick Aubameyang141
Tammy Abraham133
Sadio Mané116
Mohamed Salah115
Harry Kane112
Raheem Sterling111
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.33
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
7.02
Gracz grudnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl