Profil użytkownika adrianars21

zarejestrowany
05.09.2011
(3057 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko
Adrian Rosiak

miejscowość i województwo
Sierzchowy, -

data urodzenia
03.05.1995

ulubiony klub
Arsenal

ulubiony piłkarz
Theo Walcott

zainteresowania
-
ostatni komentarz:

no...

dodanych komentarzy:369
ilość komentarzy dziennie:0.12
miejsce w rankingu komentujących:1506
procent wszystkich komentarzy:0.01%
otrzymanych plusów:0
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:19696
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Chelsea - Arsenal 21.01.2020 - godzina 21:15
? : ?
Arsenal - Sheffield United 18.01.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool20191058
2. Man City21152447
3. Leicester20133442
4. Chelsea21123639
5. Sheffield United2187631
6. Man United2077628
7. Wolves21610528
8. Arsenal2169627
9. Tottenham2075826
10. Newcastle2075826
11. Crystal Palace2067725
12. Burnley20731024
13. Southampton20731024
14. West Ham1964922
15. Everton20641022
16. Brighton2056921
17. Bournemouth20541119
18. Aston Villa20531218
19. Watford20461018
20. Norwich20341313
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Marcus Rashford144
Danny Ings141
Pierre-Emerick Aubameyang141
Sergio Agüero133
Tammy Abraham133
Sadio Mané116
Harry Kane112
Raheem Sterling111
Mohamed Salah105
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.33
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
7.02
Gracz grudnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl