Profil użytkownika chica10

zarejestrowany
15.04.2011
(3204 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko


miejscowość i województwo
Kraków, małopolskie

data urodzenia
-

ulubiony klub
Arsenal Londyn & Wisła Kraków

ulubiony piłkarz
Wesley Sneijder & Theo Walcott & Isco Alarcon & Zinedine Zidane & Thierry Henry + ogólnie wszyscy piłkarze Arsenalu, Wisły Kraków i Holandii;)

zainteresowania
Piłka nożna, futsal, tenis ziemny, strzelectwo, film, muzyka, podróże, żegluga, ludzki umysł, sztuka, sport


"It's not easy being an Arsenal fan. But it's hard not to love this team."

"For the brave nothing is too difficult"
ostatni komentarz:

Idę po szampana ;D...

dodanych komentarzy:1737
ilość komentarzy dziennie:0.54
miejsce w rankingu komentujących:489
procent wszystkich komentarzy:0.04%
otrzymanych plusów:0
ostatni tekst:Wilshere: Theo, podpisz kontrakt

Dni mijają, a Arsenal wciąż nie jest pewny, czy angielski skrzydłowy przedłuży swój kontrakt z klubem. Na ten temat wypowiedział się ostatnio Jack Wilshere, który ma wielką nadzieję, że jego klubowy kolega Theo Walcott podpisze wkrótce nową umo... 08.11.2012, 00:24

dodanych tekstów:2
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:305
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 2.02.2020 - godzina 15:00
? : ?
Chelsea - Arsenal 21.01.2020 - godzina 21:15
2 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool21201061
2. Man City23163451
3. Leicester21133542
4. Chelsea23124740
5. Sheffield United2388732
6. Wolves22710531
7. Newcastle2286830
8. Arsenal23611629
9. Man United2177728
10. Tottenham2176827
11. Burnley21831027
12. Southampton22831127
13. Crystal Palace2268826
14. Everton22661024
15. West Ham2065923
16. Brighton22571022
17. Aston Villa22641222
18. Bournemouth22641222
19. Watford22471119
20. Norwich21441316
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Sergio Agüero163
Marcus Rashford144
Danny Ings141
Pierre-Emerick Aubameyang141
Tammy Abraham133
Sadio Mané116
Mohamed Salah115
Harry Kane112
Raheem Sterling111
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.33
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
7.01
Gracz grudnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl