Profil użytkownika zly_kanonier

zarejestrowany
16.03.2010
(3015 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko
Damian

miejscowość i województwo
Kraków, małopolskie

data urodzenia
14.04.1994

ulubiony klub
Arsenal i Wisła Kraków. Zawsze też trochę sympatyzowałem z Romą i Valencią.

ulubiony piłkarz
Było ich wielu, ale tym numerem jeden pozostanie Titi. Następnie w hierarchii oczywiście cała plejada z Invincibles oraz tacy zawodnicy jak Del Piero, Totti, Zizou no i oczywiście duet Żuraw & Franek.

zainteresowania
Piłka, taniec, nauki ścisłe, synthwave, vaporwave i memizacja.
Krakowskich Kanonierów serdecznie zapraszam do grupy facebook.com/groups/118787928786397/
ostatni komentarz:

Co ten Mertens xD...

dodanych komentarzy:3420
ilość komentarzy dziennie:1.13
miejsce w rankingu komentujących:236
procent wszystkich komentarzy:0.09%
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:11938
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:1/5
powody ostrzeżeń:


- wulgaryzmy

Następny mecz
Ostatni mecz
Huddersfield Town - Arsenal 13.05.2018 - godzina 16:00
0 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City383242100
2. Manchester United38256781
3. Tottenham Hotspur38238777
4. Liverpool382112575
5. Chelsea382171070
6. Arsenal381961363
7. Burnley3814121254
8. Everton3813101549
9. Leicester City3812111547
10. Newcastle United381281844
11. Crystal Palace3811111644
12. AFC Bournemouth3811111644
13. West Ham United3810121642
14. Watford381181941
15. Brighton & Hove Albion389131640
16. Huddersfield Town389101937
17. Southampton387151636
18. Swansea City38892133
19. Stoke City387121933
20. West Bromwich Albion386131931
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah3210
Harry Kane302
Sergio Agüero216
Jamie Vardy201
Raheem Sterling1811
Romelu Lukaku167
Roberto Firmino157
Alexandre Lacazette144
Gabriel Jesus133
Riyad Mahrez1210
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna