Profil użytkownika zly_kanonier

zarejestrowany
16.03.2010
(3378 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko


miejscowość i województwo
Kraków, małopolskie

data urodzenia
-

ulubiony klub
Arsenal i Wisła Kraków. Zawsze też trochę sympatyzowałem z Romą i Valencią.

ulubiony piłkarz
Było ich wielu, ale tym numerem jeden pozostanie Titi. Następnie w hierarchii oczywiście cała plejada z Invincibles oraz tacy zawodnicy jak Del Piero, Totti, Zizou no i oczywiście duet Żuraw & Franek.

zainteresowania
Piłka, taniec, nauki ścisłe, synthwave, vaporwave i memizacja.
Krakowskich Kanonierów serdecznie zapraszam do grupy facebook.com/groups/118787928786397/
ostatni komentarz:

@Jacek1s: Nie...

dodanych komentarzy:4831
ilość komentarzy dziennie:1.43
miejsce w rankingu komentujących:180
procent wszystkich komentarzy:0.12%
otrzymanych plusów:1143
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:11982
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 12.05.2019 - godzina 16:00
1 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City38322498
2. Liverpool38307197
3. Chelsea38219872
4. Tottenham382321371
5. Arsenal382171070
6. Man United381991066
7. Wolves381691357
8. Leicester381571652
9. West Ham381571652
10. Everton371491451
11. Watford381481650
12. Crystal Palace381471749
13. Newcastle381291745
14. Bournemouth381361945
15. Burnley371171940
16. Southampton389121739
17. Brighton38992036
18. Cardiff381042434
19. Fulham38752626
20. Huddersfield Town38372816
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.5
Gracz maja wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.5
Gracz maja wybór użytkowników Mohamed Elneny
Mohamed Elneny
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna