Profil użytkownika zly_kanonier

zarejestrowany
16.03.2010
(3327 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko


miejscowość i województwo
Kraków, małopolskie

data urodzenia
-

ulubiony klub
Arsenal i Wisła Kraków. Zawsze też trochę sympatyzowałem z Romą i Valencią.

ulubiony piłkarz
Było ich wielu, ale tym numerem jeden pozostanie Titi. Następnie w hierarchii oczywiście cała plejada z Invincibles oraz tacy zawodnicy jak Del Piero, Totti, Zizou no i oczywiście duet Żuraw & Franek.

zainteresowania
Piłka, taniec, nauki ścisłe, synthwave, vaporwave i memizacja.
Krakowskich Kanonierów serdecznie zapraszam do grupy facebook.com/groups/118787928786397/
dodanych komentarzy:4697
ilość komentarzy dziennie:1.41
miejsce w rankingu komentujących:181
procent wszystkich komentarzy:0.12%
otrzymanych plusów:1051
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:11979
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Leicester - Arsenal 28.04.2019 - godzina 13:00
? : ?
Wolves - Arsenal 24.04.2019 - godzina 20:45
0 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool35277188
2. Man City34282486
3. Tottenham352311170
4. Chelsea35207867
5. Arsenal34206866
6. Man United34197864
7. Watford351481350
8. Everton351471449
9. Leicester351461548
10. Wolves341391248
11. West Ham351271643
12. Crystal Palace351261742
13. Newcastle351181641
14. Bournemouth351251841
15. Burnley351171740
16. Southampton359101637
17. Brighton35971934
18. Cardiff35942231
19. Fulham35652423
20. Huddersfield Town35352714
ZawodnikBramkiAsysty
Sergio Agüero198
Mohamed Salah197
Pierre-Emerick Aubameyang195
Sadio Mané181
Raheem Sterling179
Harry Kane174
Eden Hazard1613
Jamie Vardy164
Paul Pogba139
Alexandre Lacazette138
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz marca wybór redaktorów Henrich Mchitarian
Henrich Mchitarian
8.46
Gracz marca wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna