Profil użytkownika zly_kanonier

zarejestrowany
16.03.2010
(3196 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko
Damian

miejscowość i województwo
Kraków, małopolskie

data urodzenia
14.04.1994

ulubiony klub
Arsenal i Wisła Kraków. Zawsze też trochę sympatyzowałem z Romą i Valencią.

ulubiony piłkarz
Było ich wielu, ale tym numerem jeden pozostanie Titi. Następnie w hierarchii oczywiście cała plejada z Invincibles oraz tacy zawodnicy jak Del Piero, Totti, Zizou no i oczywiście duet Żuraw & Franek.

zainteresowania
Piłka, taniec, nauki ścisłe, synthwave, vaporwave i memizacja.
Krakowskich Kanonierów serdecznie zapraszam do grupy facebook.com/groups/118787928786397/
dodanych komentarzy:4287
ilość komentarzy dziennie:1.34
miejsce w rankingu komentujących:190
procent wszystkich komentarzy:0.11%
otrzymanych plusów:851
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:11966
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Southampton - Arsenal 16.12.2018 - godzina 14:30
? : ?
Arsenal - Huddersfield Town 8.12.2018 - godzina 16:00
1 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City17142144
2. Liverpool16133042
3. Tottenham17130439
4. Chelsea16104234
5. Arsenal16104234
6. Man United1675426
7. Wolves1774625
8. Everton1766524
9. West Ham1773724
10. Watford1773724
11. Bournemouth1772823
12. Leicester1764722
13. Brighton1663721
14. Newcastle1744916
15. Crystal Palace17431015
16. Cardiff17421114
17. Burnley17331112
18. Huddersfield Town17241110
19. Southampton161699
20. Fulham1723129
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah104
Pierre-Emerick Aubameyang103
Raheem Sterling96
Harry Kane93
Callum Wilson85
Sergio Agüero84
Glenn Murray80
Richarlison80
Eden Hazard78
Aleksandar Mitrovic72
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.95
Gracz listopada wybór redaktorów Lucas Torreira
Lucas Torreira
8.07
Gracz listopada wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna