Profil użytkownika zly_kanonier

zarejestrowany
16.03.2010
(3593 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko


miejscowość i województwo
Kraków, małopolskie

data urodzenia
-

ulubiony klub
Arsenal i Wisła Kraków. Zawsze też trochę sympatyzowałem z Romą i Valencią.

ulubiony piłkarz
Było ich wielu, ale tym numerem jeden pozostanie Titi. Następnie w hierarchii oczywiście cała plejada z Invincibles oraz tacy zawodnicy jak Del Piero, Totti, Zizou no i oczywiście duet Żuraw & Franek.

zainteresowania
Piłka, taniec, nauki ścisłe, synthwave, vaporwave i memizacja.
Krakowskich Kanonierów serdecznie zapraszam do grupy facebook.com/groups/118787928786397/
dodanych komentarzy:5048
ilość komentarzy dziennie:1.4
miejsce w rankingu komentujących:180
procent wszystkich komentarzy:0.12%
otrzymanych plusów:1295
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:12238
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Sheffield United 18.01.2020 - godzina 16:00
? : ?
Crystal Palace - Arsenal 11.01.2020 - godzina 13:30
1 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool20191058
2. Man City21152447
3. Leicester20133442
4. Chelsea21123639
5. Sheffield United2187631
6. Man United2077628
7. Wolves21610528
8. Arsenal2169627
9. Tottenham2075826
10. Newcastle2075826
11. Crystal Palace2067725
12. Burnley20731024
13. Southampton20731024
14. West Ham1964922
15. Everton20641022
16. Brighton2056921
17. Bournemouth20541119
18. Aston Villa20531218
19. Watford20461018
20. Norwich20341313
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Marcus Rashford144
Danny Ings141
Pierre-Emerick Aubameyang141
Sergio Agüero133
Tammy Abraham133
Sadio Mané116
Harry Kane112
Raheem Sterling111
Mohamed Salah105
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.33
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
7.02
Gracz grudnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl