Komentarze użytkownika Garfield_pl
Znaleziono 43691 komentarzy użytkownika Garfield_pl.
Pokazuję stronę 608 z 1093 (komentarze od 24281 do 24320):
Żółta dla Hallanda
Jak tu nie będzie spalonego,to to kolejny żart
Spalony
Tyler kolejny mistrz sędziowania
Ederson avoided a second booking & potential red card for the collision with Eddie Nketiah due to the fact the awarding of the penalty ‘was enough’ in that situation. [BeIN] #afc
@timiiiii napisał: "Wystawianie Tomiyasu, który jak tylko ostatnio pojawiał się na boisku to pokazywał, że nie jest w rytmie meczowym, to na tą chwilę chyba błąd Artety (mimo że rozumiem dlaczego chciał go zamiast Bena)."
Lipa tylko taka, że inaczej rytmu nie ma jak złapać, bo puchary odpadły krajowe. Liczę że 2 połowa będzie jak profesor
@Marcinafc93 napisał: "ak narazie Jorgi profesura, świetnie czyta i rządzi w środku pola z pomocą Ziny, Martinelli powinien zostać zmieniony, mało robi szumu i Walker nie ma za dużo pracy w defie"
Liczę że Saka przekręci Bernardo, nim ten zostanie zmieniony:D
Kiedy to było, że City w meczu z nami posiadanie mniejsze i gra bezpośrednio bardziej ;)
Oo na livescore dodali statystykę xG
Jest dobrze, druga połowa dla nas
Uff
Trochę za późno
Musimy w przerwie ochłonąć, jesteśmy lepsi, ale nie można dać się City wciągnąc w głupia gre
Szkoda że ten łeb 2 żółtej nie dostał,beka by była
Grać z głową
Saka!!! Jedziemy, brawo chłopaki za walkę, jakby się to dziś nie skończyło
Sala!!!
Sala błagam strzel !!
To 2 żółta jeszcze xD
Karny?
Wtf?
Ale powiem wam , że to Beka ,że City w 35 min gra na czas xD
@sebaarsenal napisał: "Remis będzie dziś sukcesem niestety"
Ja tam liczę na wygraną, City nic nie gra dzis
Dobra teraz kuraka wyoutowac
Sala!! Dlaczego!?
Ajj szkoda
I gdzie żółta
To nic, gramy dalej, City do ugryzienia
Nie no bez jaj
Jorghinio ładne podanie
Następny raz żółtko
Ale stresik mały jest xD
Jedziemy!! Ależ doping!!
COYG!!!
Mikel Arteta on Partey’s injury: “We don’t know yet. He felt some discomfort in the muscle so obviously he’s been ruled out.” [Amazon Prime] #afc
Gabriel Jesus in attendance at the Emirates Stadium to support the boys tonight. ❤️
Thomas Partey has missed just three of Arsenal’s 21 Premier League matches this season.
• Arsenal 2-1 Fulham ✅
• Arsenal 2-1 Aston Villa ✅
• Manchester United 3-1 Arsenal ❌
Jorginho replaces him in the starting XI tonight. #afc
Dobra, jest studio !! Jedziemy!!
@zwierz napisał: "U Partey'a tylko dmuchanie na zimne. Przynajmniej na kolejny mecz może będzie gotowy."
AV też raczej ma opuścić,ale to nie dziwi,to tylko 3 dni
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
I dlatego uważam,że var takie sytuacje na żółtko powinien obsługiwać, czy to po challenge czy z urzędu