Arsenal Gold czyli historia spotkań z The Citizens

Arsenal Gold czyli historia spotkań z The Citizens 04.01.2011, 11:37, Kamil Pniak 28 komentarzy

Jak przed każdym spotkaniem Arsenalu w tym sezonie, oficjalna strona The Gunners przypomina wcześniejsze starcia z kolejnymi rywalami Kanonierów. Już jutro na The Emirates zawita ekipa Manchesteru City. Oto jak grały obie drużyny w minionych latach między sobą.

Arsenal - Manchester City 2:0, 2009

Arsenal po dwóch bramkach Emmanuela Adebayora pokonał drużynę Marka Hughesa na The Emirates. Przy obu golach Togijczyka asystował Cesc Fabregas.

Arsenal - Manchester City 1:0, 2007

Drużyna Wengera w sezonie 2007/2008 walczyła o tytuł, więc to spotkanie należało wygrać. Świetnie jednak w bramce rywali radził sobie Kasper Schmeichel, który wybronił rzut karny wykonywany przez Robina Van Persiego. Bramka Ceska Fabregasa w końcówce meczu dała cenne trzy punkty Kanonierom.

Arsenal - Manchester City 3:1, 2007

Na prowadzenie Arsenal wyprowadził Tomas Rosicky, lecz tuż przed przerwą wyrównał Beasley. Na siedemnaście minut przed końcem spotkania na 2:1 strzela Fabregas, a wprowadzony w miejsce Diabiego, Baptista w 80 minucie podwyższa na 3:1.

Arsenal - Manchester City 5:0, 2000

Arsenal potrzebował 44 minut, by strzelić swego pierwszego gola w tym meczu. Strzelanie na Highbury rozpoczął Cole. Drugą bramkę zdobył Bergkamp, trzecią Wiltord, a dwie ostatnie strzelił Thierry Henry.

autor: Kamil Pniak źrodło: Arsenal.com
karlo komentarzy: 906905.01.2011, 19:40

Spokój Holendra jak umieszcza piłkę w siatce. Super.

Camilloo komentarzy: 7204.01.2011, 20:13

jak nazywa się komentator z pierwszego filmiku i na jakich stacjach mozna go spotkać może ktoś wieE? bo uwielbiam jak on komentuje a jest raczej pospolity :D

KanonierTH1411 komentarzy: 482804.01.2011, 19:17

Przy bramce Rosicky'ego brawa nie tylko dla strzelca i Eboue, a przede wszystkim dla Diaby'ego, który momentalnie odebrał piłkę i rozrzucił ją na prawo.

fabregas1987 komentarzy: 2579304.01.2011, 19:07

Fabregas strzelil w obu pierwszych meczach, moz teraz powtorzy wyczyn ?? ;p

mitmichael komentarzy: 4924304.01.2011, 19:04

Jutro kolejny wysoki wynik, 3-0 tak jak w pierwszym meczu - trzeba podtrzymac historie, nie mozna jej zepsuc tak jak to było z Tottenhamem.

Dominika93 komentarzy: 293704.01.2011, 18:48

chciała bym, któryś z tych wyników zobaczyć :)

Ciasteck2 komentarzy: 446704.01.2011, 18:44

Mam nadzieję, że wygramy ten mecz.

Arsh23 komentarzy: 18104.01.2011, 18:32

Skoro wygraliśmy pierwszy mecz to drugi chyba też :D Tak swoją drogą to Kanonierzy z meczu na mecz grają coraz lepiej (wyjątek pan Squillaci :D).

cavlary komentarzy: 262004.01.2011, 18:02

Ładne te mecze były :D... Obojętnie jaka powtórka mnie zadowoli :)

adam3462 komentarzy: 273204.01.2011, 17:25

Rok 2000 taki wynik by na pewno uciszył Ade i jego kolegów szejków.

rol18 komentarzy: 192904.01.2011, 16:57

No masz rację ten sezon był mega

aRamsey komentarzy: 948604.01.2011, 16:13

ach sezon 2007/08, to był nasz najlepszy sezon na przestrzeni ostatnich 6 lat, gdyby nie idiota Taylor i sędzia w meczu z L'poolem wygralibyśmy PL i LM. A tak... każdy wie jak się skończyło

evelred komentarzy: 369104.01.2011, 15:40

"Kasper Schmeichel, który wybronił rzut karny wykonywany przez Robina Van Persiego"

WTF?! to jest możliwe?!

Bergkamp nawet dziś strzeliłby bramę city :d

bulkovsky komentarzy: 24204.01.2011, 15:12

sposób cieszenia się Fabregasa po tym golu strzelonym city.. eh teraz to już przeszłość

Cesc1994 komentarzy: 447004.01.2011, 14:04

Miło widzieć Fabregasa całującego herb drużyny:)

cobretti komentarzy: 4204.01.2011, 13:33

musimy wygrać z MC

magic12 komentarzy: 4504.01.2011, 13:11

z the citizens nigdy raczej nie mieliśmy problemów mam nadzieje że teraz tak tak będzie go go the gunners

BOSS89 komentarzy: 208 newsów: 104.01.2011, 12:44

Drogi Kamilu Pniaku, wydaje mi się, że w artykule popełniłeś błąd.
Otóż bramka Bergkampa, którą zamieściłeś została zdobyta na Maine Road, a nie na Highbury.

Pozdrawiam

zuczek1987 komentarzy: 640304.01.2011, 12:30

oj ciezki mecz będzie liczę na 2-1 dla naszych

shimano komentarzy: 49004.01.2011, 12:15

ja obstawiam 4:1 dla nas ;) . Wydaję mi się , że zagramy świetny mecz ;p

siersciu komentarzy: 587 newsów: 104.01.2011, 12:14

Chcemy wygrać:)-logiczne...ale marzy mi się bramka strzelona przez Jacka....żeby Balotelli dowiedział się kim jest Wilshare...

icesc komentarzy: 2804.01.2011, 12:08

Cesc ma patent na MC także pięknie to widzę :)

samir87 komentarzy: 259304.01.2011, 11:55

Fajnie by było powtórzyć wynik z 2000 roku:)

pniaq komentarzy: 141 newsów: 71704.01.2011, 11:49

Pablo my nie wybieramy tylko tłumaczymy ;) Niestety wszystkich bramek nie sposób znaleźć na necie robimy co możemy ;)

Qbkins88 komentarzy: 31804.01.2011, 11:48

oooo nasi potrafili strzelić z dystansu ( teraz muszą wejść z piłką do bramki) :D
obstawiam 3:1 dla Arsenalu

pablozet75 komentarzy: 36704.01.2011, 11:45

dlaczego akurat te bramki wybraliście? Były przecież ładniejsze i ważniejsze...

kanonier1991 komentarzy: 8204.01.2011, 11:45