Arsenal nie walczy o Frasera

Arsenal nie walczy o Frasera 04.06.2019, 14:55, Eryk Szczepański 27 komentarzy

Jak donoszą media na Wyspach, Arsenal nie poczynił żadnego postępu w rozmowach na temat transferu Ryana Frasera. Szkot miał być jednym z pierwszych wzmocnień Kanonierów tego lata.

Początek okna transferowego zasypał nas doniesieniami o możliwym transferze Frasera na Emirates Stadium. Za pomocnika Bournemouth Arsenal miał zapłacić kwotę zbliżoną do 20 milionów funtów i zdawało się, że wszystko zmierza do finalizacji transferu. Nawet sam zawodnik udzielił wywiadu, w którym mówił, że zainteresowanie The Gunners mu schlebia.

Natomiast dziś docierają do nas informacje, jakoby Arsenal nie wykonał żadnego ruchu od końca sezonu i żadne rozmowy nie są planowane także w dalszej części miesiąca.

Ryan Fraser autor: Eryk Szczepański źrodło: bournemouthecho/football london
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
ds95 komentarzy: 8505.06.2019, 21:45

No i niech nie walczy. Czas dać szansę Nelsonowi. Taka jak dostal Guendouzi

zly_kanonier komentarzy: 503205.06.2019, 20:48

No to życzę powodzenia...

Elastico07 komentarzy: 600605.06.2019, 10:00

@NeverLie2Me: A moim zdaniem błędnie myślisz.Przeszlismy przez sezon bez skrzydlowych ale w wielu meczach bardzo przydałaby się formacja ze skrzydlowymi i nominalni zawodnicy na tej pozycji.Emery nie jest ślepy żeby tego nie widzieć.Na naszą grę z wahadlowymi i 2 napastników ciężko się patrzyło co potwierdził finał.

NeverLie2Me komentarzy: 26105.06.2019, 07:28

Nie jest to Hazard, ale na Belga to kasa z 2 okienek by nam nie starczyła. Fraser jest solidnym skrzydłowym, 20kk to nie są na obecne realia jakieś kosmiczne pieniądze. Tu problem jest inny. Emery uparł się na grę wahadłem i Fraser do takiej koncepcji nie pasuje. Przeszliśmy przez sezon bez skrzydłowych i się tylko utwierdził, że nie ma sensu wzmacniać tej pozycji (moim zdaniem błąd)...

varatas komentarzy: 36805.06.2019, 00:02

Kupić gościa w dobrej cenie, czołowego asystenata Premier League?
Arenal: A komu to potrzebne, a dlaczego?

kuzguwu komentarzy: 169804.06.2019, 22:46

Fraser to byłoby całkiem konkretne wzmocnienie w niedużej cenie na pozycję, która wymaga u nas konkretnej poprawy.

Gunerxxx komentarzy: 151804.06.2019, 20:58

Od Borucow wolałbym Brooksa.

P29LJ komentarzy: 72804.06.2019, 20:28

I dobrze. Gość ma ostatni rok kontraktu, 25 lat na karku i maksymalna cena to 12 do 15 mln euro, a nie funtów

Kowal96 komentarzy: 1346304.06.2019, 19:06

Stary (nie)dobry Arsenal na rynku transferowym...

Joliwier06 komentarzy: 264 newsów: 904.06.2019, 18:07

Nie no bez jaj

PanMisiek komentarzy: 10404.06.2019, 17:55

jak się nie ma miedzi. to się w domu siedzi. W Legii jest wyprzedaż, zainteresujcie się. To akurat na Wasze portfele.

piter1908 komentarzy: 458704.06.2019, 17:55

Mamy mega silny skład a w takim przypadku bardzo ciężko znaleźć kogoś kto mógłby być wzmocnieniem...

Leehu komentarzy: 994304.06.2019, 16:57

Dla mnie Freser był logicznym wzmocnieniem, ograny w lidze, dobrze ułożony technicznie zawodnik za nie duże pieniądze. Myślę że ma potencjał na to aby nie być gorszym od Ramseya z tego sezonu. Mi ten transfer bardzo przypominał transfer Artety, może nie jest to zawodnik z TOPu, ale myślę że sam transfer do lepszego klubu da temu zawodnikowi taki pozytywny impuls który sprawi że wskoczy na wyższy poziom.

Elastico07 komentarzy: 600604.06.2019, 16:56

Chyba najlepszy możliwy transfer w obecnej sytuacji,ale po co się starać i spieszyć...Brak słów na to co się wyrabia w tym klubie...Nie mogę doczekać się artykułu po spotkaniu Emerego z zarządem i tego co tam ustalili.Nie zdziwiłbym się gdyby Emery szybko odszedł z tego tonącego okrętu,bo z takim zarządem można zniszczyć swoją karierę.

illpadrino komentarzy: 8501 newsów: 304.06.2019, 16:45

Shaqiri też ponoć za słaby na Arsenal.

Parodia klubu.

Johann (redaktor) komentarzy: 58 newsów: 6204.06.2019, 16:45

Ciekaw jestem w takim razie czy kogokolwiek kupimy tego lata. Narazie wszyscy do odstrzału, a ofert na nowych nawet nie składamy

Argudo komentarzy: 10231 newsów: 604.06.2019, 16:00

Taka okazja za 20 milionów a my jeszcze zwlekamy? Lepszego zawodnika za tyle nie wyciągniemy.

Sobieski14 komentarzy: 465904.06.2019, 15:52

Ufff odetchnąłem z ulgą

lordoftheboard komentarzy: 407804.06.2019, 15:49

No pewnie, bo Hazarda z Chelsea podbierzemy Realowi...

arturo komentarzy: 53304.06.2019, 15:48

Wychodzi na to, że zostaniemy z tym samym szrotem na kolejny sezon

Wojtek1988 komentarzy: 10304.06.2019, 15:24

to świetny gracz z gigantycznym potencjałem, na 200% wyjmą go szefowie którzy w tabeli patrzą na nas z góry :/

softgreat komentarzy: 178704.06.2019, 15:21

splata kontraktu ozila 24 mln , brazylijski napastnik 18 lat 6 mln, rata za torreire 10 mln = 40mln arsenal zapytal czy za darmo by go oddali ale wisienki to zignorowaly

ChatCrapGetBanged komentarzy: 477404.06.2019, 15:18

Z reguły nie ufam karakanom, ale coś już w tej lidze udowodnił. Nie mając żadnego skrzydłowego nie powalczyć o jednego z lepszych w lidze, który akurat będzie bardzo tani? Dziwne.

AtheneWins komentarzy: 6366 newsów: 204.06.2019, 15:08

Arsenal nie walczy już o nic.

NineBiteWolf komentarzy: 11006 newsów: 4704.06.2019, 15:00

Bardzo chciałby, by jednak zrealizowano ten transfer, Fraser wydaje się być idealnym zawodnikiem dla nas w tej chwili.

losnumeros komentarzy: 379104.06.2019, 14:59

Gość zrobił mega cyfry w takim klubie. Jednak czy powtórzy taki następny sezon? Na pewno będzie lepszy niż nasi skrzydłowi. Tylko żeby coś z tego było potrzebny jest rozgrywający bo z Xaka możemy sobie w bierki walczyć.

MarkOvermars komentarzy: 590404.06.2019, 14:58

Sami się wiedzą co robią

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Sergio Agüero82
Tammy Abraham80
Pierre-Emerick Aubameyang70
Teemu Pukki62
Raheem Sterling61
Jamie Vardy61
Sadio Mané51
Harry Kane51
Callum Wilson50
Mohamed Salah43
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.33
Gracz września wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.53
Gracz września wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna