Aubameyang: Arsenal może być dumny, że ma takich piłkarzy jak Niles

Aubameyang: Arsenal może być dumny, że ma takich piłkarzy jak Niles 15.03.2019, 08:33, Michał Kuźma 11 komentarzy

Po zwycięskim meczu Arsenalu z Rennes w którym to Kanonierzy zapewnili sobie awans do ćwierćfinału Ligi Europy z dziennikarzami rozmawiał zdobywca dwóch goli w tym spotkaniu, Pierre-Emerick Aubameyang. Oto co miał do powiedzenia Gabończyk:

O masce…
Potrzebowałem maski, która mnie wyraża. To Czarna Pantera i Afryka, a w Gabonie nazywamy narodową reprezentację Czarnymi Panterami Gabonu. Po prostu ta maska mnie wyraża.

O odrobinie nerwowości…
Trochę tak było. Zmarnowałem dwie okazje, by zamknąć mecz, ale najważniejsze jest to, że wygraliśmy i jesteśmy z tego powodu szczęśliwi.

O niezdobyciu hattricka…
Zgadza się, zmarnowałem kilka okazji. Jestem jednak bardzo szczęśliwy z powodu Ainsley’a, ponieważ Arsenal może być dumny, że posiada młodych piłkarzy jak on, którzy przechodzą przez drużyny młodzieżowe, a potem grają w pierwszym zespole i zaliczają tak udany występ. Wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi.

O fizyczności…
Byli nieco nerwowi i źli, ale taka jest piłka. Czasami tak się dzieje.

Ainsley Maitland-NilesPierre-Emerick AubameyangRennes autor: Michał Kuźma źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
glock9mm komentarzy: 19116.03.2019, 15:55

@Patriko: dlatego proponowalem kiedys przejscie na disqusa ale powiedzieli ze NIE.

Patriko komentarzy: 308816.03.2019, 00:18

niektórzy* sorry za spam, ale nie mogę zdzierżyć swoich błędów a edycji komentarzy jeszcze nie mamy :)

mistiqueAFC komentarzy: 2676915.03.2019, 20:27

Poeyciagajcie te kije z tyłków.Maska be, Marvel fuj.Nie dopasuje się niektórym.

Patriko komentarzy: 308815.03.2019, 19:38

dla*

Patriko komentarzy: 308815.03.2019, 19:38

Strasznie ograniczone podejście co nie którzy macie, najlepiej dal was żeby każdy był szarakiem xD

FIFAfanARS komentarzy: 16515.03.2019, 17:15

W tej masce to bardziej wygląda jak jakiś przygłup z wrestlingu, ale jak będzie strzelał to na moje może celebrować bramki nawet zakładając na głowę różowe majtki ;b

Patriko komentarzy: 308815.03.2019, 15:29

@ljungberg77: Ale zdajesz sobie sprawę, że Marvel i postać Czarnej Pantery to nie tylko jakiś tam amerykański film? to całe uniwersum poczynając od serii komiksów, on nigdzie nie wspomniał w tym wywiadzie, że oglądał ten film i to nim się inspirował xD

JozekASNL komentarzy: 8815.03.2019, 13:44

@ljungberg77: Szanowny Panie, ale od Marvela to dwa c**e w bok

ljungberg77 (zawieszony) komentarzy: 173715.03.2019, 10:57

dobrze grał, ustawiał się znów rewelacyjnie i nie ma co marudzić,
swoją drogą nie wiem czy, nawet jak na standardy hollywood, istnieje większa chała niż film BP, jasne że film jest dla maks 12latków ale nawet moi chrześniacy co łykają jak peliikany każde sziteks od marvela prawie zwymiotowali, strach się dowiedzieć czego on słucha w aucie, ech ci piłkarze...

lukasz845 komentarzy: 355615.03.2019, 10:51

Osób online: 444

Perfekcja.

GROMALL komentarzy: 507415.03.2019, 10:02

WAKANDA Forever!

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz kwietnia wybór redaktorów
6
Gracz kwietnia wybór użytkowników Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl