Aubameyang: Nie boję się rewanżu

Aubameyang: Nie boję się rewanżu 12.04.2019, 15:44, Patryk Bielski 17 komentarzy

Pierre-Emerick Aubameyang udzielił wywiadu po wczorajszym zwycięstwie z Napoli. Gabończyk jest przekonany, że jego zespołowi uda się awansować do półfinału rozgrywek Ligi Europy. Oto, co powiedział napastnik Arsenalu:

O zwycięstwie w pierwszym meczu...
Myślę, że graliśmy dobrze. To dla nas ważne zwycięstwo. Stworzyliśmy wiele okazji do zdobycia gola i nie straciliśmy żadnego. To naprawdę ważne. Teraz czeka nas wyjazd do Neapolu. Jesteśmy pewni siebie i wiemy, że możemy zdobyć tam bramki. Przed meczem rozmawialiśmy, jak ważne jest, byśmy dobrze zaprezentowali się w defensywie. To był klucz do dzisiejszego wyniku. Świetnie broniliśmy i atakowaliśmy.

O formie wyjazdowej...
Wiemy, że mamy pewne problemy. Musimy się poprawić. Tak jak mówiłem wcześniej, czujemy się pewnie. Uzyskaliśmy dziś dobry rezultat i wszystko jest w naszych rekach. Kolejny mecz będzie dla nas dobrym wyzwaniem.

O atmosferze w Neapolu...
Zdajemy sobie z tego sprawę. To futbol. Wszyscy piłkarze kochają grać w tego typu spotkaniach. Kiedy jest ciężko i wygrywasz, po meczu jesteś naprawdę usatysfakcjonowany. Ja osobiście nie boję się tego wyzwania. Jestem przekonany, że możemy zagrać na dobrym poziomie, ponieważ rywale muszą strzelić gola, co oznaczy, że się odsłonią, co pozostawi nam sporo miejsca. To świetna wiadomość. Naprawdę nie obawiam się rewanżu. Jeśli damy z siebie wszystko, z pewnością uda nam się awansować.

O rasizmie...
Jestem tym naprawdę rozczarowany. Sam tego doświadczyłem w meczu przeciwko Tottenhamowi. Kiedy jesteś czarnoskóry, tak jak ja, to naprawdę boli. Mamy 2019 rok i dla takich zachowań nie ma miejsca w angielskiej piłce. Miejmy nadzieję, że uda nam się znaleźć sposób, by się tego pozbyć.

NapoliPierre-Emerick Aubameyang autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Control komentarzy: 126713.04.2019, 18:33

@Ashmadia - każdy klub ma takich :)

kamil47 komentarzy: 26713.04.2019, 15:49

@Papaciok: może nie prawdziwy kanonier, ale oddany kibic który myśli i wie komu kibicuje.

Papaciok komentarzy: 414513.04.2019, 15:30

Mmmm pojechane po gimnazjalnych chorągiewkach XDDD

prawdziwy kanonier przemówił XDDD

kamil47 komentarzy: 26713.04.2019, 10:31

@Ashmadia: specyfika kibiców na tej stronie. Tutaj są same gimnazjalne chorągiewki które jedyne co potrafią to narzekać. Wygrywamy z Napoli , zamiast się cieszyć to szukają dziury w całym. A to dwie bramki to za mało bo rewanż na wyjeździe. A to wygraliśmy tylko i wyłącznie dlatego bo Napoli zagrało słabo. Sprzedać Aube bo nie jest aktualnie w formie a i tak mimo tego jest w czołówce strzelców PL. Już nie wspomnę o gadaniu typu jak transfery to tylko gwiazdy typu Isco gdzie wiadomo że gościu jest :
Nie do wyciągnięcia
Nawet jakby był, to wątpię żeby akurat przyszedł tutaj.
Serio tego nie da się czytać. Wszyscy szmaca Ozila. Ale nikt nie zauważył pewnego faktu. Gdy Emery odsunal go od składu, wyników nie było. Jak Ozil wrócił to i wyniki zaczęły się pojawiać. Ale oczywiście "kibice" w życiu tego nie przyznają.

Ashmadia komentarzy: 11313.04.2019, 07:56

Może po prostu w pierwszym sezonie w angielskiej lidze organizm został dojechany? Laca grał dużo gorzej, a gówno na niego nie jest wylewane. Poza tym jak słyszę pomysły o jego sprzedaży to mi się płakać chce... Nie wiem czy to specyfika kibiców Arsenalu, czy każdy klub ma takich durniów, co najlepszego strzelca sprzedają po kilku słabszych meczach?

Redzik (redaktor) komentarzy: 13412 newsów: 6712.04.2019, 19:47

Zacznij coś grać, albo się pogniewamy.

Pampiszon komentarzy: 13512.04.2019, 19:38

Obawiam się że szczyt kariery ma już za sobą. Kiedyś był jak rakieta, teraz przegrywa pojedynek biegowy że Smallingiem. Daję nam dużo ale w perspektywie kilku sezonów to mogłoby się opłacić.

michalal komentarzy: 962412.04.2019, 17:44

@Pampiszon:

Serio? Koleś ma średni sezon a i tak jest najlepszym strzelcem drużyny i chcecie go sprzedawać? Hahaha.

Atos123 komentarzy: 34712.04.2019, 17:40

Cos mu ciezko idzie to strzelanie. Moze sie odblokuje w Neapolu.

Furgunn komentarzy: 67012.04.2019, 17:36

Postrzelaj coś na wyjeździe. To będzie łatwiej ;)

Patriko komentarzy: 96312.04.2019, 17:13

@Pampiszon: No fajnie, fajnie, tylko to nie FIFA ani PES, i skoro nie było chętnych wyciągnąć go półtora roku temu z Borussi gdy zapierał się rękami i nogami, że w Borussi już nie zagra i chce odejść, gdy głosił jak Hazard co drugi wywiad, że marzy o grze dla Realu to teraz gdy stracił już trochę na szybkości i jest blisko 30tki nikt z europy nie da za niego ogromnych pieniędzy

domino178 komentarzy: 71612.04.2019, 17:06

Ataki na tle rasowym, płciowym czy religinym były są i będą. Zawsze się znajdzie w społeczeństwie ktoś o odmiennych poglądach. Wiek nie ma tu znaczenia, bo czy to będzie XXI, XXII czy XXX wiek to się nie zmieni. Lepiej po prostu olać osobnika o innych poglądach, bo wzajemne zwalczanie się do niczego nie doprowadzi.

Pewność siebie to cecha której brakowało w poprzednich sezonach, ale to tylko słowa. Niech pokażą tą pewność w najbliższej kolejce i później w Neapolu to uwierzę. Ponadto ostatnimi meczami nieprzyjemnie patrzy się na grę Auby. Opuścił się chłopak.

Pampiszon komentarzy: 13512.04.2019, 16:41

Myślę że Auba ma większy fejm niż umiejętności (które ma duże) i fajnie byłoby z tego skorzystać wydając kasę z jego transferu na młodego kozaka. Fajnie byłoby zrobić deal jak Napoli z Higuainem.

Elastico07 komentarzy: 522212.04.2019, 16:23

Wczoraj jeden ze słanszych jak nie najsłabszy zawodnik na boisku.Należy mu się szacunek za konkretne wejście do klubu,ale ostatnio jest zdecydowanie pod formą i na siłę próbuje się przełamać.Auba wróć.

kamilo951456 komentarzy: 26612.04.2019, 16:20

Nie jestem rasistą ale męczą mnie już te ciągłe gadki o tym jak to czarnuszki są biedne. Założę się że czarnoskórzy kibice nie pozostają dłużni. Tylko że oni mają kompleksy i ciągle o tym gadają.

schnor25 komentarzy: 1605912.04.2019, 16:16

@fabregas1987: Z drugiej strony, gdyby tylu patelni nie marnował, to grałby nie w Arsenalu, tylko w City czy Realu :)

fabregas1987 komentarzy: 1967312.04.2019, 16:09

Ciężko ocenić Aube, z jednej strony ma w Arsenalu świetne statystyki - 32 gole w 54 meczach, a z drugiej marnuje tyle doskonałych okazji, że już dawno mógłby mieć zapewniony tytuł króla strzelców.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Wolves - Arsenal 24.04.2019 - godzina 20:45
? : ?
Arsenal - Crystal Palace 21.04.2019 - godzina 17:00
2 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool35277188
2. Man City34282486
3. Tottenham352311170
4. Chelsea35207867
5. Arsenal34206866
6. Man United34197864
7. Watford351481350
8. Everton351471449
9. Leicester351461548
10. Wolves341391248
11. West Ham351271643
12. Crystal Palace351261742
13. Newcastle351181641
14. Bournemouth351251841
15. Burnley351171740
16. Southampton359101637
17. Brighton35971934
18. Cardiff35942231
19. Fulham35652423
20. Huddersfield Town35352714
ZawodnikBramkiAsysty
Sergio Agüero198
Mohamed Salah197
Pierre-Emerick Aubameyang195
Sadio Mané181
Raheem Sterling179
Harry Kane174
Eden Hazard1613
Jamie Vardy164
Paul Pogba139
Alexandre Lacazette138
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz marca wybór redaktorów Henrich Mchitarian
Henrich Mchitarian
8.48
Gracz marca wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna