Aubameyang: Nie mogę doczekać się gry naszego tria

Aubameyang: Nie mogę doczekać się gry naszego tria 13.08.2019, 19:18, Tomasz Kochański 25 komentarzy

Pierre-Emerick Aubameyang przyznał, że nie może doczekać się rozpoczęcia "szalonej" współpracy z Nicolasem Pepe i Alexandre Lacazettem.

Zespół Emery'ego w niezbyt urodziwy sposób pokonał Newcastle United 1-0 w pierwszym meczu Premier League. Zarówno Pepe jak i Lacazette nie wystąpili w premierowym starciu sezonu od pierwszych minut.

Nie tylko fani Kanonierów nie mogą doczekać się podziwiania magicznego tria w postaci linii ofensywnej swoich ulubieńców. Aubameyang również myśli o współpracy z Iworyjczykiem i Francuzem:

- Nie chcę porównywać naszej trójki do pozostałych linii, w których niegdyś uczestniczyłem, ale to będzie po prostu szalone. Wszyscy są podekscytowani naszym ofensywnym triem. Niebawem będziemy mogli zagrać razem i wtedy zobaczymy tego efekty. Nie mogę doczekać się aż w końcu wyjdziemy na murawę.

- W kolejnym spotkaniu zmierzymy się z Burnley, ale nie wiem, jaka będzie decyzja trenera. Emery będzie musiał namyśleć się nad zmieszczeniem nas wszystkich w składzie, ale tak to jest, gdy dysponujesz dobrą drużyną. Musisz dokonywać pewnych wyborów.

Aubameyang i Lacazette uformowali wspaniały duet w ubiegłym sezonie, zdobywając łącznie 35 bramek w Premier League. Dzięki technice i szybkości Pepe, Kanonierzy będą straszyć ligowych rywali jedną z najsilniejszych ofensyw w lidze:

- Cieszymy się z jego przyjścia, bo wiemy, że pomoże nam w wypełnieniu naszych celów. To nasza kolejna broń. Jestem uradowany, gdy mogę grać na środku ataku, jednak jeśli drużyna potrzebuje mnie gdzie indziej, przesunę się na skrzydło. Podziwiałem Pepe w telewizji. Wiem, jaki jest styl jego gry i próbowaliśmy już złapać więź na treningu. Obecnie wygląda to bardzo dobrze.

Nicolas PepePierre-Emerick Aubameyang autor: Tomasz Kochański źrodło: talksport.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
kwiatinho komentarzy: 552414.08.2019, 15:50

Fajnie że chłopaki tak się na siebie nakręcają

Elastico07 komentarzy: 602814.08.2019, 11:56

@pauleta19 napisał: "Z wypowiedzi piłkarzy wynika, że Pepe robi świetne wrażenie na pierwszych treningach Arsenalu."
Kto jeszcze się wypowiadał na jego temat oprócz Auby? Wiesz,że nawet jeśli by nie robił to powiedziałby to samo gdyby ktoś mu zadał takie pytanie.Auba twierdził że zagrali dobry mecz przeciwko dobrej drużynie (Newcastle) w wywiadzie także nie ma co się sztucznie nakręcać przez takie wypowiedzi.Boisko zweryfikuje.

Elastico07 komentarzy: 602814.08.2019, 11:50

@thegunner4life napisał: "Ja nie mogę się doczekać nowego trenera"
A ja zmiany Twojego avataru.

thegunner4life komentarzy: 526914.08.2019, 10:12

Ja nie mogę się doczekać nowego trenera

wersen komentarzy: 314.08.2019, 09:12

Coś czuję, że będzie ogień

michalal komentarzy: 1038714.08.2019, 08:52

Też się nie mogę doczekać!

bikerek komentarzy: 26614.08.2019, 08:33

To jak będzie, 4-3-3?

lays komentarzy: 3874014.08.2019, 00:36

@IAlwaysTrust:

Laca psuje troche profil tego duetu jak LFC. Auba to jednak nie jest typowy skrzydlowy, mimo że grać tam potrafi

lordoftheboard komentarzy: 409814.08.2019, 00:24

@NineBiteWolf: on dobrze wie że w drużynie potrzeby jest balans.

MarioG komentarzy: 38814.08.2019, 00:09

Coś czuję że cała trójka będzie się wymieniać pozycjami

MarioG komentarzy: 38814.08.2019, 00:03

@ladinho91: auba gra wszędzie jakbyś oglądał mecz z Newcastle to gonił od środka na lewo i prawo.

IAlwaysTrust komentarzy: 137614.08.2019, 00:02

@lays: chciałbym, abyś się mylił... To ma być trio na miare Live i ManC, tam nikt nie pacza na przeciwnika na poziomie ligowym, tam sie strzela bramki i to robi robotę. Jak dużo to i pewność teamu rośnie i rywali straszy. Po prostu chciałbym, abyś się mylił :)

Bialyx94 komentarzy: 18913.08.2019, 23:23

Jakby iwobi byl* tak miało być xd

Bialyx94 komentarzy: 18913.08.2019, 23:22

@KapitanJack10: jeszcze jest druga opcja jakby. Iwobi

Lacazette
Iwobi
Pepe
Aubameyang

lays komentarzy: 3874013.08.2019, 22:25

Ja też nie mogę się doczekać, ale jeśli mam być szczery to myślę, że 3 razem grac nie będzie, we przy łatwiejszych rywalach na Emirates

pauleta19 komentarzy: 41128 newsów: 113.08.2019, 21:59

Z wypowiedzi piłkarzy wynika, że Pepe robi świetne wrażenie na pierwszych treningach Arsenalu.

ladinho91 komentarzy: 3113.08.2019, 21:39

Ahhh gdyby tylko Auba był tak samo mocny na skrzydle co na napastniczku.

fabregas1987 komentarzy: 2039213.08.2019, 21:32

Pamiętam jak się jarałem trio Ozil-Alexis-Lacazette, ale nic z tego nie wyszło, bo praktycznie ze sobą nie grywali. Oby teraz było inaczej

Elastico07 komentarzy: 602813.08.2019, 20:38

Ja nie mogę się doczekać żeby ich zobaczyć razem od pierwszej minuty od momentu jak dowiedziałem się że do nas dołączy.Najwcześniej Liverpool/Totki myślę,że będzie nam dane,mam nadzieje.COYG !

KapitanJack10 komentarzy: 197613.08.2019, 20:34

@kuzguwu: Dobrze, że nie ma Iwobiego, bo gdyby grał razem z Pepe, Aubą i Ceballosem stworzyliby niezbyt przyzwoity kwartet (if you know what i mean) xD

kuzguwu komentarzy: 170613.08.2019, 20:06

Trio PAL czekamy!

NineBiteWolf komentarzy: 11019 newsów: 4713.08.2019, 19:52

Jestem ciekaw, jak będzie wyglądać gra Arsenalu na kontrach, Pepe, Lacazette i Aubameyang to chyba najszybsze ofensywne trio w lidze. Może Deschamps wreszcie przekona się, że warto dać Alexowi szansę w reprezentacji Francji, u boku Griezmanna i Mbappe.

mitmichael komentarzy: 4721413.08.2019, 19:43

Mam nadzieje, ze w 3 kolejce Pepe i Laca beda juz grali od poczatku bo z Burnley watpie zeby ich Emery wystawił

Argudo komentarzy: 10251 newsów: 613.08.2019, 19:39

Również się nie mogę doczekać. Roznieście tę ligę!

Toreira11 komentarzy: 15513.08.2019, 19:23

Też się nie mogę doczekać.....aż mustafi wyleci

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Crystal Palace 27.10.2019 - godzina 17:30
? : ?
Sheffield United - Arsenal 21.10.2019 - godzina 21:00
1 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool981025
2. Man City961219
3. Leicester952217
4. Chelsea952217
5. Arsenal943215
6. Crystal Palace942314
7. Tottenham933312
8. Burnley933312
9. Sheffield United933312
10. Bournemouth933312
11. West Ham933312
12. Aston Villa932411
13. Wolves925211
14. Man United924310
15. Everton931510
16. Brighton92349
17. Southampton92258
18. Newcastle92258
19. Norwich92167
20. Watford90454
ZawodnikBramkiAsysty
Sergio Agüero82
Tammy Abraham80
Pierre-Emerick Aubameyang70
Teemu Pukki62
Raheem Sterling61
Jamie Vardy61
Sadio Mané51
Harry Kane51
Callum Wilson50
Mohamed Salah43
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.33
Gracz września wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.53
Gracz września wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna