Aubameyang: Uwielbiam Lacazette'a

Aubameyang: Uwielbiam Lacazette'a 21.01.2019, 12:04, Patryk Bielski 20 komentarzy

Nie jest tajemnicą, że Pierre-Emerick Aubameyang i Alexandre Lacazette świetnie dogadują się zarówno na murawie jak i poza nią. Były napastnik Borussii pochwalił swojego partnera z ataku po sobotnim meczu z Chelsea, w którym Francuz zdobył piękną bramkę na 1-0. Gabończyk podkreślił, że chciałby częściej grać u boku swojego przyjaciela.

- To było naprawdę miłe. Wydaje mi się, że zostawiliśmy sporo serca na boisku - dużo biegaliśmy i stwarzaliśmy groźne okazje. Jesteśmy zadowoleni, kiedy z Alexem możemy grać razem, ponieważ między nami zawiązała się szczególna więź. To naprawdę super - stwierdził Auba.

- Kiedy dołączyłem do Arsenalu, on już tu był i od razu podszedł do mnie, by porozmawiać. Teraz dobrze nam się układa. Mamy taką samą wizję futbolu i uwielbiam go. To świetny facet. Nie ma między nami złej rywalizacji. Przyjaźnimy się - kiedy drugiemu coś wychodzi, cieszymy się z tego, a to najważniejsze.

- Mając blisko siebie takiego napastnika jak Alex, możesz zagrać wiele ciekawych akcji. Mam nadzieję, że wspólnie wystąpimy jeszcze w wielu spotkaniach.

Aubameyang dwukrotnie był bliski wpisania się na listę strzelców w sobotnim meczu z Chelsea, jednak dwukrotnie spudłował. Gabończyk jest świadomy tego, że może jeszcze poprawić swoją grę.

- Szczerze sądzę, że mogę dać z siebie więcej. Mam nadzieję, że to zrobię. Zwycięstwo z Chelsea to dla nas spory zastrzyk pewności siebie w walce o dobrą lokatę w lidze. To ważne dla nas wszystkich. Graliśmy bardzo dobrze, z zaangażowaniem, dzięki czemu zwyciężyliśmy.

Alexandre LacazettePierre-Emerick Aubameyang autor: Patryk Bielski źrodło: arseblog.news
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
GROMALL komentarzy: 507422.01.2019, 09:04

Papaciok komentarzy: 438622.01.2019, 00:32

Wszyscy uwielbiają Lacazetta
Ja Maciek mallen ... nawet Auba

A Diam
Oleksądra nie lubi :(((

zly_kanonier komentarzy: 505521.01.2019, 23:26

@arsenallord napisał: "Oni chyba ciepli są :D"

A niech będą. Jeśli ma to im pomóc w grze, to czemu nie xD

Nomad komentarzy: 248821.01.2019, 20:06

A teraz wszyscy razem:

CZTERY, CZTERY, DWA!
CZTERY, CZTERY, DWA!!
jeszcze raz....
CZTERY, CZTERY, DWA!!!

MaciekGoooner komentarzy: 28102 newsów: 521.01.2019, 18:23

@marcin04c: Jak dla mnie nie ulega kwestii to, że lepiej jako zespół wyglądaliśmy z Aubą na skrzydle i Lacą na 9, niż z Francuzem na ławie i Gabonem na ŚN. Inna sprawa, że indywidualnie Aubameyang wyglądał kiepsko, chociaż staty kręcił podobne. Taki już typ zawodnika, nogę dołoży ale sam meczu nie pociągnie.

KingAugust komentarzy: 87121.01.2019, 17:10

Auba lubi Lace, Laca lubi Aube, a ja lubię obydwu. Kochajmy się wszyscy! Zero nienawiści! Nie oszczędzać miłością nikogo!

Ashmadia komentarzy: 12021.01.2019, 15:46

Gdyby do tego duetu tylko Ozil zaczął grać tak jak potrafi, to byśmy wszystkich golili strzelaniem większej ilości bramek... Łatwiej by się patrzyło na nasze ogórki w defensywie!

kuzguwu komentarzy: 204921.01.2019, 14:41

Cały czas dają sygnały, że wolą grać ze sobą na boisku. Nie jest to natomiast tylko puste gadanie, bo widać, że faktycznie jak grają razem to gra zespołu jest o niebo lepsza niż grają osobno(mam tu na myśli głownie samego Aubę).

Pampiszon komentarzy: 27321.01.2019, 14:14

To Laca powinien był dokończyć ostatni mecz. Auby w 2giej połowie nie było widać. Można odnieść wrażenie że Emery faworyzuje PEA.

fabregas1987 komentarzy: 2068021.01.2019, 13:35

Bromance jak się patrzy

marcin04c komentarzy: 215621.01.2019, 13:29

On już woli grać na skrzydle żeby tylko Laca grał z nim.

marcin04c komentarzy: 215621.01.2019, 13:28

A niby Obamejang miał być takim toksycznym typem co popsuje harmonię w zespole i będzie robił kwas jak Dembele.

DyktatorArsene komentarzy: 76221.01.2019, 13:27

W duecie idealni , osobno to juz tylko Laca daje rade. Nie podoba mi sie kompletnie gra Auby bez Lacazette'a bo nie ma miejsca i bardziej chyba w takim wypadku bylby przydatny na skrzydle.

mikowhy komentarzy: 1165 newsów: 1021.01.2019, 12:27

Duet marzeń. Kto by pomyślał, że po odejściu Van Persiego i po kilku latach błagań kibiców o sprowadzenie klasowego napastnika, będziemy mieć dwóch takich. Przed tym sezonem sprowadziliśmy również DM’a z prawdziwego zdarzenia, na pozycje, która również od jakiegoś czasu była naszą bolączką. Pozostaje wzmocnić latem obronę i skrzydła i można poważniej myśleć o sukcesach.

Traitor komentarzy: 7345 newsów: 2321.01.2019, 12:25

Trzeba wrócic do 4-4-2.. Laca/Auba muszą grać w podstawie.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 48984 newsów: 38021.01.2019, 12:17

"Czy to jest przyjaźń? Czy to jest kochanie?"

arsenallord komentarzy: 18899 newsów: 11721.01.2019, 12:13

Oni chyba ciepli są :D

Dominik11 komentarzy: 1643521.01.2019, 12:09

Ale mamy szczęście że ich mamy.

Redzik (redaktor) komentarzy: 15212 newsów: 9021.01.2019, 12:08

Po prostu wykorzystuj te patelnie i będzie dobrze.

mallen komentarzy: 1742321.01.2019, 12:06

Też lubię tego typa :)

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Chelsea - Arsenal 21.01.2020 - godzina 21:15
? : ?
Arsenal - Sheffield United 18.01.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool20191058
2. Man City21152447
3. Leicester20133442
4. Chelsea21123639
5. Sheffield United2187631
6. Man United2077628
7. Wolves21610528
8. Arsenal2169627
9. Tottenham2075826
10. Newcastle2075826
11. Crystal Palace2067725
12. Burnley20731024
13. Southampton20731024
14. West Ham1964922
15. Everton20641022
16. Brighton2056921
17. Bournemouth20541119
18. Aston Villa20531218
19. Watford20461018
20. Norwich20341313
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Marcus Rashford144
Danny Ings141
Pierre-Emerick Aubameyang141
Sergio Agüero133
Tammy Abraham133
Sadio Mané116
Harry Kane112
Raheem Sterling111
Mohamed Salah105
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.33
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
7.02
Gracz grudnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl