Bellamy podekscytowany debiutem Ramsey'a

Bellamy podekscytowany debiutem Ramsey'a 18.11.2008, 19:55, Maciej Trusiak 13 komentarzy

Kapitan reprezentacji Walii, Craig Bellamy przyznał, iż nie może doczekać się występów w jednej drużynie razem z Aaronem Ramsey'em - w jego przekonaniu największym walijskim talentem piłkarskim od czasów początków kariery Ryana Giggsa.

Wszystko wskazuje na to, iż Ramsey zadebiutuję w drużynie Johna Toshacka w jutrzejszym, towarzyskim spotkaniu z reprezentacją Danii.

Kariera młodego Walijczyka nabrała w ciągu ostatnich kilku miesięcy ogromnego rozpędu. Ten utalentowany 17-latek po przejściu latem z Cardiff do Arsenalu za 5 milionów funtów radzi sobie bardzo dobrze i zdążył już zadebiutować w nowych barwach w Champions League i Premiership. Wobec wysokiej formy Ramsay’a nie mogą dziwić porównania młodego „Kanoniera” do legendy walijskiego futbolu – Ryana Giggsa.

- Tak wielkiego zamieszania, którego tematem był młody piłkarz nie było w Walii od czasów Ryana Giggsa, który w podobnym wieku co Aaron zaczął pokazywać światu swoje ogromne możliwości – zauważa kapitan Walijczyków Craig Bellamy.

- Tego chłopaka mam na oku od kiedy skończył 12 lat, gdyż znam się osobiście z jego ojcem. Byłem świadomy, iż zbliżają się narodziny wielkiego talentu, których to nie obserwujemy niestety w Walii za wielu. Nie chcę wywierać na Aaronie za dużej presji, ale nie ukrywam, iż wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowany wizją jego występów w narodowej kadrze – przyznaje napastnik West Ham United.

Aaron Ramsey autor: Maciej Trusiak źrodło: Setanta Sports
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
EkEl komentarzy: 298920.11.2008, 21:45

Jeśli Fabregas odejdzie to będziemy mieć godnego następcę.

Szef komentarzy: 1303519.11.2008, 18:08

ja jestem podekscytowany jak widze jego postepy w grze

Bossman komentarzy: 80219.11.2008, 00:57

Ta,biegal chlopak jak wsciekly a i kopal rozsadnie .. dobry jest i tyle czasami trzeba postawic na ludzi ktorzy maja forme ,patrz rammsey> a nie na nazwiska

SaKu10 komentarzy: 36018.11.2008, 23:21

no tylko 1 warunek: ci gracze nie moga zostać sprzedani za te 2-3 lata

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223718.11.2008, 21:59

No Aarsenal ja sobie wyobrazam ! Mysle , że w obecnej formie nawet teraz moglby zagrac z takimi klubami jak ManC i moze nawet Chelsea , zagral swietne mecze z Fenerbache i Wigan ! Teraz jest swietny a co dopiero bedzie za 2-3 lata !

Ibricic komentarzy: 16118.11.2008, 21:36

tee a ogladales mecz ramseya w curling cup? szalal ze hej. mecz manu i chelsea powinein dac mu troche doswiadczenia

Aaarsenal komentarzy: 305718.11.2008, 21:31

Sorry za drugi komentarz pod rząd, ale czy wy wyobrażacie sobie Ramsey'a w składzie na Chelsea czy Man.City ?

Aaarsenal komentarzy: 305718.11.2008, 21:29

Może i jest talentem itd. Co z tego ?? .... nam są potrzebni piłkarze kompletni od zaraz. On takim nie jest - stanie się takowym za pare lat

Oldgunner3 komentarzy: 768518.11.2008, 21:19

Też jestem za tym aby Walijczyk zagrał z City zwłaszcza,że Cesc ostatnio nie błyszczał[może dzięki zawieszeniu odpocznie i złapie świeżość].Chole**** cieszę się,że mimo nieciekawej sytuacji w lidze są też i zwiastuny lepszych czasów,a jednym z nich jest niewątpliwie Ramsey.

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223718.11.2008, 20:49

Zycze mu powodzenia w tym meczu , ale przy obecnej formie nie ma sie co martwic o jego wystep . Fanzzi , mysle , że to wrecz obowiazek Wengera wystawic go ManC

polandblood komentarzy: 10984 newsów: 118.11.2008, 20:27

Mysle ze rozgra swietne spotkanie.Ma ogormne umiejetnosci w tak mlodym wieku.

jibberjabber komentarzy: 774 newsów: 5618.11.2008, 20:23

miejmy nadzieję, że będzie kiedyś tym dla Arsenalu co Ryan dla ManU

fanzzi komentarzy: 39918.11.2008, 20:01

hah.. sie wie ;p Aaron powinien dostać szanse a Arsenalu, a chociaż by w meczu z Man City nie będzie Fabregasa mam nadzieje że dostanie szanse na pokazanie swoich umiejętności, bo nie chce mi sie czekać do 2 Grudnia na mecz z Burnley

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 2.02.2020 - godzina 15:00
? : ?
Chelsea - Arsenal 21.01.2020 - godzina 21:15
2 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool22211064
2. Man City23163451
3. Leicester22143545
4. Chelsea23124740
5. Sheffield United2388732
6. Wolves23710631
7. Tottenham2286830
8. Burnley22931030
9. Newcastle2286830
10. Arsenal23611629
11. Man United2277828
12. Southampton22831127
13. Crystal Palace2268826
14. Everton22661024
15. West Ham21651023
16. Brighton22571022
17. Aston Villa22641222
18. Bournemouth22641222
19. Watford22471119
20. Norwich22441416
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Sergio Agüero163
Marcus Rashford144
Danny Ings141
Pierre-Emerick Aubameyang141
Tammy Abraham133
Sadio Mané116
Raúl Jiménez116
Mohamed Salah115
Teemu Pukki113
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.33
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
7.02
Gracz grudnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl