Bellerin: Moja przyszłość jest w Arsenalu

Bellerin: Moja przyszłość jest w Arsenalu 04.11.2016, 14:32, Eryk Szczepański 13 komentarzy

Angielskie media donoszą, że FC Barcelona jest zdeterminowana, aby pozyskać młodego Hiszpana. Hector Bellerin po raz kolejny zapewnił, że jego przyszłość związana jest z ekipą Kanonierów.

Transfer Hectora do Barcelony to temat, który powraca co kilka miesięcy jak bumerang. Mimo licznych spekulacji, 21-latek kolejny raz uspokoił fanów Arsenalu i zapewnił, że nigdzie się nie wybiera.

- Jeśli chciałbym grać w Barcelonie, to bym tam został. Byłem bardzo szczęśliwy, gdy dowiedziałem się o ofercie z Arsenalu. Zdecydowałem się przeprowadzić do północnego Londynu i chcę pomagać w zdobywaniu trofeów.

- To przyjemne uczucie dla każdego zawodnika, gdy dowiadujesz się o zainteresowaniu wielkich drużyn, ale ja jestem tu szczęśliwy. Mój kontrakt jest ważny jeszcze przez 3 lata, więc nie muszę się spieszyć z jego przedłużeniem. Skupiam się teraz na dobrej grze w każdy kolejny weekend. Jest mi tu dobrze. Arsenal to moja przyszłość i chcę tu zostać na długi czas.

BarcelonaHector Bellerin autor: Eryk Szczepański źrodło: Evening Standard
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Marioht komentarzy: 598804.11.2016, 19:07

Szczerze? Dla Barcelony to idealny kandydat. Nie zdziwiłbym się jakby rzucili w lecie 50 milionów euro na stół.
Hiszpan, młody, szybki, ofensywnie usposobiony...

Oby został na wiele lat.

Verminator97 komentarzy: 1483204.11.2016, 18:40

Takie wypowiedzi uspokajają. Hector to w przyszłości gwiazda światowego formatu, będzie jednym z najlepszych na swojej pozycji na świecie (o ile już nie można go takim mianem nazwać). Mieć tak utalentowanego chłopaka w zespole to skarb i musimy zrobić wszystko, aby było mu u nas jak najlepiej i aby nie myślał o zmianie klubu. Najważniejsze, że Hector jest u nas szczęśliwy, teraz czas na trofea i zostanie na długie lata. :)

stanyal komentarzy: 90704.11.2016, 17:47

BTW pamięta ktoś zakład Morgana z Ferdinandem chyba o to kto będzie wyżej w tabeli w zeszłym sezonie o chyba 1k Funciaków ? ciekawe czy został on wyegzekwowany :)

stanyal komentarzy: 90704.11.2016, 16:57

WojO

Cesc zawsze mówił otwarcie o miłości do FCB i, że pewnego dnia tam chciałby zagrać !!! Dlatego jego transfer można było jakoś przełknąć.

Jednak jeśli Hector odwali taki numer po takich wypowiedziach to osobiście spale jego podobizne !!!!!!

mizio2 komentarzy: 7004.11.2016, 16:50

Hector ma szansę zostać u nas legendą. Ale to tylko takie pobożne życzenie. Chociaż kto wie...

Womanizer komentarzy: 723104.11.2016, 16:41

Barca w lecie intensywnie będzie szukać PO więc trzeba mieć nadzieje że kupią kogoś młodego kto okaże sie strzałem w 10, bedą mieć w takim wypadku obsadoną prawą obrone na długie lata, wtedy możliwe że Hector zostanie definitywnie na stałe u nas ;)

WojO komentarzy: 224504.11.2016, 16:14

" Jeśli chciałbym grać w Barcelonie, to bym tam został." Szanuje taką wypowiedź, ale Fabregas też wile obiecywał i mówił, a dobrze wiem gdzie jest dzisiaj.

Henryk14 komentarzy: 82904.11.2016, 15:59

Możliwe, że on wcale nie chce tam wracać. Hajs tutaj dostanie dobry, może nawet lepszy niż tam. Co więcej tu jest gwiazdą, pewne miejsce w składzie, imprezowe miasto. W Barcy nawet Zlatan nie wytrzymał, bo tam wszyscy zachowują się jak uczniowie w sztywnej szkole.

gnabry_ komentarzy: 4047 newsów: 104.11.2016, 15:44

Już wielu tak deklarowało.

ZelGrey komentarzy: 223604.11.2016, 14:55

Nas stać na to, by Barcie odmówić, ale co ważniejsze - sam Hector deklaruje, że nie chce się ruszać.

mitmichael komentarzy: 4745804.11.2016, 14:49

Tak trzymac. Kiedys nie moglismy odmawkiac, teraz spokojnie mozemy wszystkim pokazac cztery litery :D

IAlwaysTrust komentarzy: 137804.11.2016, 14:46

I my też chcemy oglądać Cię Hector co każdy weekend w naszych szeregach.

DNA już masz podmienione na nasze :P

Matthefff komentarzy: 190204.11.2016, 14:45

Jest na pewno bardzo wdzięczny za zaufanie jakim obdarzono go w Arsenalu.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Southampton 23.11.2019 - godzina 16:00
? : ?
Leicester - Arsenal 9.11.2019 - godzina 18:30
2 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool12111034
2. Leicester1282226
3. Chelsea1282226
4. Man City1281325
5. Sheffield United1245317
6. Arsenal1245317
7. Man United1244416
8. Wolves1237216
9. Bournemouth1244416
10. Burnley1243515
11. Brighton1243515
12. Crystal Palace1243515
13. Newcastle1243515
14. Tottenham1235414
15. Everton1242614
16. West Ham1234513
17. Aston Villa1232711
18. Watford121568
19. Southampton122288
20. Norwich122197
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy112
Tammy Abraham102
Sergio Agüero92
Pierre-Emerick Aubameyang80
Sadio Mané72
Raheem Sterling71
Mohamed Salah63
Marcus Rashford63
Teemu Pukki62
Harry Kane61
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.67
Gracz października wybór redaktorów Matteo Guendouzi
Matteo Guendouzi
6.51
Gracz października wybór użytkowników Matteo Guendouzi
Matteo Guendouzi
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna