Brady dumny z powołanych Kanonierów

Brady dumny z powołanych Kanonierów 09.08.2010, 20:50, Michał Kowalczyk 16 komentarzy

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie klubu, Liam Brady był zachwycony faktem powołań do reprezentacji Anglii, jakie otrzymali Kieran Gibbs i Jack Wilshere. Dlaczego? Ponieważ potwierdziły one efektywność kuźni talentów Arsenalu.

Dyrektor szkółki młodzieżowej The Gunners jest stuprocentowo przekonany, że młodzi Kanonierzy sprostają presji, jaka ciążyć będzie na nich podczas środowego towarzyskiego pojedynku z Węgrami. Warto przypomnieć, że obecny skład Fabio Capello zawiera aż czterech piłkarzy ze szkółkii Arsenalu. Są to Ashley Cole, Theo Walcott, Kieran Gibbs i Jack Wilshere.

- To wspaniałe wieści dla naszej akademii - wyznał Irlandczyk.

- To także rewelacyjna wiadomość dla Jacka i Kierana. Jestem przekonany, że poradzą sobie znakomicie. Kiedy zobaczyłem, że nie ma ich w składzie Anglii U-21, od razu pomyślałem o kadrze narodowej. Te powołania potwierdzają tylko, że Capello zamierza nieco odmłodzić skład.

- Cieszy nas to, że dwójka z naszym piłkarzy zagra dla Synów Albionu. Nie zapominajcie także, gdzie swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał Ashley Cole – dodał Brady.

Inny wychowanek - Henri Lansbury – gra dla Anglii U-21. Thomas Cruise z kolei dopiero co powrócił z Mistrzostw Europy do lat 19, a Benik Afobe i Chuks Aneke grail w drużynie Trzech Lwów na mistrzostwach Europy do lat 17.

Liam BradyReprezentacja Anglii autor: Michał Kowalczyk źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
laskowski19051995 komentarzy: 494510.08.2010, 14:04

Teraz jest dumny a ciekawe jaki będzie jak się spiszą na tym meczu, to dobrzy zawodnicy i myślę że nie powinni zawieść :]

kubas40 komentarzy: 73110.08.2010, 09:55

Faktycznie, to świetnie, że chłopaki tak dobrze się rozwijają.

arol007 komentarzy: 13310.08.2010, 09:19

W przedostatnim zdaniu wypowiadanym przez Brady'ego powinno być "naszych piłkarzy".

dt12345 komentarzy: 45609.08.2010, 22:59

Wiadomo, że chodziło o 4-3-3 ;)

Joker_224 komentarzy: 254209.08.2010, 22:26

4-4-3? Bez bramkarza? ;>

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 709.08.2010, 22:22

@Joker_224
Kieran grał jako taki lewoskrzydłowy, ale ogólnie ta formacja z Legią to był straszny niewypał. Niby 4-4-2, ale momentalnie to wyglądało jak nieudane 4-3-3 z Eboue w ataku. Do takiego ustawienia drużyny idealnie wpasował by się jeszcze Diaby, bo chodziło w nim o to, że każdy biega gdzie chce. :D
Tak tak, teraz mi napiszcie, że ta formacja jest lepsza niż 4-4-3, bo grając nią strzeliliśmy więcej bramek Legii Warszawa... :P

Gunner_995 komentarzy: 654909.08.2010, 22:20

Joker_224----> Ja też z tego co zauważyłem to trzymał się cały czas lewej strony. Ale radził sobie świetnie po tak długiej przerwie... Nie spodziewałem się tego gdy wchodził :)

Rebel komentarzy: 32909.08.2010, 22:15

ToMo_18

Ja się gubię w tych zasadach już. Ale chyba masz rację:)

Joker_224 komentarzy: 254209.08.2010, 22:03

Gunner_995 ---> Na jakiej Gibbs grał pozycji bo nie mogłem wychwycić jakiejś jednaj pozycji której by się trzymał, trzymał się tylko lewej strony i środka

Gunner_995 komentarzy: 654909.08.2010, 22:00

We hate Ca$hley! :) Brawo Jack i Kieran . Chłopaki na to zasłużyli. A Kieran w sobotę mnie bardzo ale to bardzo pozytywnie zaskoczył . Oby tak dalej panowie :)

Miki_24 komentarzy: 12409.08.2010, 21:55

Walcott to wychowanek kluby, ale on nie pochodzi ze szkółki młodzieżowej The Gunners jak Jack, Gibbs i Cole.

Joker_224 komentarzy: 254209.08.2010, 21:54

Clichyemu sporo brakuje do Cole? Chyba żarty... Jest między nimi mała różnica ale nie przesadzajmy, że spora. Clichy jest lepiej wyszkolony technicznie i umie wrzucić i pokiwać w obronie, Cole gra dość fizycznie (jak na Anglika przystało) pcha do przodu na opór... to inny typ zawodnika, a nie jego braki

ToMo_18 komentarzy: 13103 newsów: 1109.08.2010, 21:39

Rebel---> nie koniecznie. zależy jak patrzysz
bo PL dodało zasadę że wychowanek to piłkarz który do 21 roku życia występował w danym klubie(Jeśli coś pokickałem to sorki)

Rebel komentarzy: 32909.08.2010, 21:24

Walcot to wychowanek Southhampton(niewiem czy dobrze napisałem) miło, że powołują naszych zawodników.

kamil_9414 komentarzy: 282809.08.2010, 21:23

Dokladnie, Cole to jest ktoś, Clichiemu brakuje do niego sporo, widac to nieraz podczas meczow bezrosrednich z Chelsea. Juz nie zagra u nas, bo jest znienawidzony przez kibicow, ale taki ktos byłby nam potrzebnym, jednak mysle ze z czasem Gibbs moze juz za sezon bedzie porownywalny do COLA

aRamsey komentarzy: 948609.08.2010, 21:00

czy Walcott jest naszym talentem ze szkółki? chyba nie w wieku 16 lat do nas przyszedł o ile się nie myle, a powołania bardzo cieszą, nadal mi szkoda że Cole już u nas nie gra, notabene kiedy u nas grał był najlepszym lewym obrońcą na świecie

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Southampton 23.11.2019 - godzina 16:00
? : ?
Leicester - Arsenal 9.11.2019 - godzina 18:30
2 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool12111034
2. Leicester1282226
3. Chelsea1282226
4. Man City1281325
5. Sheffield United1245317
6. Arsenal1245317
7. Man United1244416
8. Wolves1237216
9. Bournemouth1244416
10. Burnley1243515
11. Brighton1243515
12. Crystal Palace1243515
13. Newcastle1243515
14. Tottenham1235414
15. Everton1242614
16. West Ham1234513
17. Aston Villa1232711
18. Watford121568
19. Southampton122288
20. Norwich122197
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy112
Tammy Abraham102
Sergio Agüero92
Pierre-Emerick Aubameyang80
Sadio Mané72
Raheem Sterling71
Mohamed Salah63
Marcus Rashford63
Teemu Pukki62
Harry Kane61
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.67
Gracz października wybór redaktorów Matteo Guendouzi
Matteo Guendouzi
6.44
Gracz października wybór użytkowników Matteo Guendouzi
Matteo Guendouzi
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna