Cech po spotkaniu z United

Cech po spotkaniu z United 26.01.2019, 10:50, Diam51 14 komentarzy

The Gunners po raz kolejny rozczarowali swoich kibiców, tym razem ulegając na własnym boisku Manchesterowi United. Porażka 1-3 sprawia, że londyńczycy żegnają się z tegoroczną edycją Pucharu Anglii. Po tym meczu wywiadu udzielił bramkarz Arsenalu - Petr Cech. Oto, co miał do przekazania:

O końcowym wyniku...

Graliśmy lepiej, niż pokazuje to ostateczny rezultat, więc jest on rozczarowujący. Rywale stworzyli sobie sytuacje po kontrach i je wykorzystali. Widać, że są pewni siebie, a to sprawia, że podejmują odpowiednie decyzje przy wykańczaniu akcji. Kiedy strzeliliśmy gola na 1-2, wydawało mi się, że wracamy do gry. Zaraz po przerwie mieliśmy kilka niezłych okazji. Nie potrafiliśmy jednak zamienić żadnej z nich na bramkę, a United zamknęło mecz po kolejnym trafieniu z kontrataku.

Jaka była więc różnica między obiema drużynami?

Oni wykorzystali swoje szanse, a my nie. Jesteśmy zawiedzeni, gdyż po zwycięstwie z Chelsea, chcieliśmy wygrać kolejny ważny pojedynek. Niestety to się nam nie udało.

Czy Manchester United wygląda inaczej pod wodzą Solskjaera?

Kiedy zwyciężasz w meczach, to poziom twojej pewności siebie wzrasta. Mieli swoje problemy, ale los się do nich uśmiechnął i zaczęli wygrywać. Grają teraz z dużą swobodą.

Czy wiesz, co stało się Sokratisowi i Koscielny'emu?

Niestety nie miałem okazji się tego dowiedzieć. Oby szybko wrócili do pełni sił, bo następne starcie jest już we wtorek, a my potrzebujemy wszystkich zawodników. Mam nadzieję, że nie wypadną na zbyt długo.

FA CupManchester UnitedPetr Cech autor: Diam51 źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 486230.01.2019, 17:08

No i już tylko LE została dla Cześka

Armata500 (redaktor) komentarzy: 3381 newsów: 7227.01.2019, 13:07

@M4RJANO napisał: "Petr to nasza legenda"

Zostaw to co bierzesz zanim będzie za późno ;)

M4RJANO komentarzy: 56326.01.2019, 22:30

Petr to nasza legenda i wie co gada nie było szans z Utd to duzo lepszy team niż nasz na tę chwilę może kiedy s wygramy z nimi może

Bednar komentarzy: 92826.01.2019, 19:03

@domino178: Domyślam się, że większość z nich gdyby nie nacisk z góry to powiedziałaby co innego, co nie zmienia faktu, że słabo się to czyta.

metjuAFC komentarzy: 254526.01.2019, 13:58

Obrona obroną ale Cech też nie zachował się jak na bramkarza przystało bo obie piłki były do wyciągnięcia. Latem trzeba dokupić kogoś do rywalizacji z Leno i będzie ok.

domino178 komentarzy: 75926.01.2019, 13:55

Ostatnimi czasy w każdym meczu gramy lepiej od ManUTD.... Tyle że prowadzić grę to jedno, a strzelać to drugie. Oni wyprowadzą dwa szybkie ciosy i obrona Częstochowy. Natomiast u nas brak lidera, który pociągnie grę, to było widać wczoraj.

@Bednar: Oni gadają to, co im rzecznik prasowy nakazuje mówić. Nie mówią co myślą.

fabregas1987 komentarzy: 2004126.01.2019, 13:11

@Bednar: https://www.youtube.com/watch?v=Eot5n07NyaY

mógłby w tym stylu się Cech wypowiedzieć co mu na sercu leży haha

Forever_gunner komentarzy: 238426.01.2019, 13:10

Szczęściu trzeba pomóc Pioter, a tu wczoraj była totalna klapa i bicie głową w mur. W dodatku ta defensywa to jest poziom 2 ligi, jeśli nie niższy. W ten sposób na pewno dużo nie ugramy w tym sezonie.

fabregas1987 komentarzy: 2004126.01.2019, 13:09

Z Cardiff może akurat się uda wygrać obroną Mustafi-Dinos, ale długo tak nie ujedziemy

tom8203 komentarzy: 70926.01.2019, 11:35

Jak zwykle ta obrona , co niektórzy przez te parę lat to powyrywali sobie włosy z głowy !!

Bednar komentarzy: 92826.01.2019, 11:29

Generalnie oni tak zawsze gadają, że zagrali dobrze, ale brakło szczęści czy chwilowo koncentracji. Pieprzenie w bambus. Brakuje mi czasem takiego typowo chłopskiego wywiadu jak to czasem w ekstraklasie się zdarzało.

Koo7i komentarzy: 40726.01.2019, 11:29

A mnie to śmieszy, bo niby wszyscy wiedzą że United gra z kontry, że tylko czeka na okazje autobusem, a przy bramce na 3:1 Mustafi podaje i wbiega w pole karne przeciwnika. Jak ja mam dosyć tej jego gry. Przecież to jest rak oczu. Bardzo irytuje mnie to klepanie na 16 metrze przez nasz zespół. Zamiast oddawać strzały, w ten autobus, może jakiś rykoszet, to klepią po 5 podań i 6 niecelne w obrębie szesnastki. Romero, Shaw, Bailly, Young z kartką, wszystko mogło się tam wydarzyć, to matko boska, znowu 4/5 akcji w ten sposób. Swoją drogą, gdzie tam był spalony przy styuacji z Ozilem? Pogba powinien dostać żółtą, za taktyczny faul na naszej połowie od tyłu, no ale cóż. Nie ma tego złego, z drugiej strony się cieszę, że trafiliśmy i odpadliśmy z tej żenady i można się bardziej skupić na top4(chyba że Solskjer poleci dalej i spadniemy na 6 miejsce) i lidze Europy.

Axinus komentarzy: 705 newsów: 126.01.2019, 11:24

@kubex: Przynajmniej trzy w których musiał coś wybronić.

kubex komentarzy: 475326.01.2019, 11:19

Bramkarz ManU miał jedną interwencje w meczu... nie wiem gdzie było tych kilka dobrych okazji... Wczoraj mało kto wychodził na pozycje i było zero kreatywności z przodu.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 12.05.2019 - godzina 16:00
1 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City38322498
2. Liverpool38307197
3. Chelsea38219872
4. Tottenham382321371
5. Arsenal382171070
6. Man United381991066
7. Wolves381691357
8. Leicester381571652
9. West Ham381571652
10. Everton371491451
11. Watford381481650
12. Crystal Palace381471749
13. Newcastle381291745
14. Bournemouth381361945
15. Burnley371171940
16. Southampton389121739
17. Brighton38992036
18. Cardiff381042434
19. Fulham38752626
20. Huddersfield Town38372816
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.5
Gracz maja wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.58
Gracz maja wybór użytkowników Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna