Cech: Zabrakło nam kreatywności

Cech: Zabrakło nam kreatywności 20.11.2016, 21:51, Kamil Garczorz 7 komentarzy

Arsenal podzielił się punktami z Manchesterem United. Spotkanie rozgrywane na Old Trafford zakończyło się remisem 1-1.

Oto, co do powiedzenia po tym meczu miał Petr Cech.

O zdobyciu jednego punktu...

Nie jesteśmy zadowoleni z naszego występu, jednak musimy zaakceptować ten punkt. Przegrywaliśmy 0-1, a wyrównaliśmy zaledwie na 3 minuty przed końcem spotkania. To była wspaniała akcja i myślę, że zasłużyliśmy na uznanie za zdobycie tego gola, ponieważ nie był to nasz najlepszy mecz. Zachowaliśmy naszą serię bez porażki, lecz wolelibyśmy wygrać.

O zbyt małej ilości stworzonych sytuacji...

Mieliśmy okres, w którym długo utrzymywaliśmy się przy piłce, lecz nie potrafiliśmy stworzyć groźnych sytuacji. Zabrakło nam kreatywności pod bramką rywala, w zasadzie stworzyliśmy jedną okazję, którą wykorzystaliśmy.

O występie...

Musimy pogodzić się ze zdobyciem jednego punktu, bowiem nie zagraliśmy najlepiej. Nie jesteśmy usatysfakcjonowani ze stylu gry, ponieważ potrafimy grać lepiej. Ogólnie, gdy udaje ci się zdobyć punkt w dniu, w którym nie jesteś w najlepszej formie i gdy wyrównujesz na kilka minut przed końcem, musisz być zadowolony.

O szansach United na mistrzostwo...

Różnica punktowa pozostała bez zmian, co oznacza, że wciąż walczą o tytuł. Gdyby przegrali z nami, byliby w gorszej sytuacji., lecz na ten moment różnice są niewielkie.

Manchester UnitedPetr CechPremier League autor: Kamil Garczorz źrodło: arsenal.com
PietrasM komentarzy: 249421.11.2016, 13:35

Raczej zabrakło nam braku Ramseya na boisku.
Według mnie za bardzo się uczepiliście tego Ozila.
Przynajmniej w pierwszej połowie Mesut był jedynym zawodnikiem, który potrafił minąć jakiegoś rywala i zagrać między formacjami. Reszta była statystami grającymi w poprzek, albo do tyłu.

Nie ja obserwuje piłkarzy na treningach i nie ja ustalam taktykę, ale uważam, że trochę innym ustawieniem bylibyśmy w stanie to wygrać. Winię tylko Wengera.
To, że Ramsey potrzebuje dużo czasu po kontuzji, żeby wrócić do wysokiej formy wiedzą wszyscy i nie jego winna, że aktualnie jest na tym poziomie. To że gra z takim poziomem w pierwszym składzie jest tylko winą Wengera!

Gujet komentarzy: 98121.11.2016, 13:11

Womanizer: To wszystko się ze sobą łączy. Nie ma z kim grać, więc się zniechęca, człapie, irytuje się. Taki typ gracza.

Wielka wada Wengera, że widząc jak bardzo drużynie nie idzie, nie robi zmian tylko pozwala im się męczyć, a zmian dokonuje na 10 minut przed końcem.

Zarówno Giroud jak i Ox powinni z PSG grać niejako w nagrodę za to, że w kilka minut zrobili tak dużo.

Womanizer komentarzy: 991221.11.2016, 12:35

Ozil nie istniał bo nie miał z kim grać, Ramsey to aktualnie poziom 3 ligi angielskiej a Coq i Elneny nie potrafią grać do przodu, gdyby grał Iwobi i Cazorla to Mesut miałby z kim poklepać.

Gujet komentarzy: 98121.11.2016, 12:09

Ozil nie istniał, bo on się łatwo zniechęca.

schnor25 komentarzy: 1854621.11.2016, 00:49

Dlatego Ozil będzie zawsze "tylko" bardzo dobrym piłkarzem, ale nie wybitnym.

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52420.11.2016, 22:54

A no zabrakło. W środku pola jej nie było, Ozil nie istniał. Nie miał kto kreować sytuacji.

fabregas1987 komentarzy: 2579320.11.2016, 22:03

Dziwi mnie, że Ozil nie istniał w tym meczu. Dwa tygodnie wolnego, wielki mecz, a praktycznie przeszedł obok spotkania, z resztą jak większość ofensywnych zawodników. Z PSG chciałbym zobaczyć Iwobi'ego, Xhakę i Giroud w podstawowym składzie kosztem Ramsey'a, Elnenego i Walcotta