Craig Pawson sędzią meczu z Manchesterem City

Craig Pawson sędzią meczu z Manchesterem City 22.04.2017, 13:25, Dawid Wieczorek 1 komentarzy

Oficjalna strona internetowa FA Cup przedstawiła nazwiska sędziów, którzy będą prowadzić mecze półfinałowe tych rozgrywek.

Spotkanie Arsenal - Manchester City będzie sędziował Craig Pawson.

Sędziowie półfinałów FA Cup:

Chelsea v Tottenham Hotspur

Martin Atkinson

Arsenal v Manchester City FC

Craig Pawson

Mecze Arsenalu prowadzone przez Craiga Pawsona:

FA CupManchester CitySędziowie autor: Dawid Wieczorek źrodło: thefa.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 505522.04.2017, 19:07

Raz nam już w tym sezonie pomógł ;)

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Chelsea - Arsenal 21.01.2020 - godzina 21:15
? : ?
Arsenal - Sheffield United 18.01.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool20191058
2. Man City21152447
3. Leicester20133442
4. Chelsea21123639
5. Sheffield United2187631
6. Man United2077628
7. Wolves21610528
8. Arsenal2169627
9. Tottenham2075826
10. Newcastle2075826
11. Crystal Palace2067725
12. Burnley20731024
13. Southampton20731024
14. West Ham1964922
15. Everton20641022
16. Brighton2056921
17. Bournemouth20541119
18. Aston Villa20531218
19. Watford20461018
20. Norwich20341313
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Marcus Rashford144
Danny Ings141
Pierre-Emerick Aubameyang141
Sergio Agüero133
Tammy Abraham133
Sadio Mané116
Harry Kane112
Raheem Sterling111
Mohamed Salah105
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.13
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
6.98
Gracz grudnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl