FA Youth Cup: Zwycięstwo w derbach północnego Londynu!

FA Youth Cup: Zwycięstwo w derbach północnego Londynu! 06.03.2009, 16:26, Patryk Bielski 18 komentarzy

Wczorajszego wieczoru odbyło się spotkanie młodzieżowej drużyny Kanonierów w ramach szóstej rundy FA Youth Cup, w której podopiecznym Steve'a Boulda przyszło się zmierzyć z lokalnym rywalem - Tottenhamem Hotspur.

Po emocjonującym meczu młodzi Kanonierzy pokonali Spurs 3-1 i awansowali do półfinału rozgrywek. Rezultat na White Hart Lane otworzył napastnik gospodarzy, Jonathan Obika już w szóstej minucie meczu. Arsenal zdołał wyrównać w 51. minucie za sprawą trafienia Kyle'a Bartley'a. Rozstrzygnięcie przyszło dopiero w 90. minucie meczu, kiedy do siatki rywala piłkę posłał Jay Emmanuel-Thomas. Chwilę później Kanonierzy prowadzili już dwoma bramkami - szybki kontratak wykorzystał Rhys Murphy, który w 86. minucie zmienił na boisku Gillesa Sunu.

Arsenal: James Shea, Craig Eastmond, Thomas Cruise, Kyle Bartley, Luke Ayling, Sanchez Watt, Jay Emmanuel-Thomas, Francis Coquelin, Emmanuel Frimpong, Jack Wilshere, Gilles Sunu (Rhys Murphy 86')

Ławka rezerwowych: Rhys Murphy, Charlie Mann, Luke Freeman, Cedric Evina, Anton Blackwood.

Z góry przepraszam za wyrażenie ;)
Zajebista końcówka w wykonaniu naszych Young Gunsów :D W ciągu minuty przekreślili marzenia będących myślami w dogrywce Kogutów o zwycięstwie :D

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223706.03.2009, 18:50

Brawo! Szkoda ze nasi nie dali im rady ;/

krzykus1990 komentarzy: 516706.03.2009, 18:31

Świetnie młodzi kanonierzy oby tak dalej!!!

Quake85 komentarzy: 1016 newsów: 106.03.2009, 17:59

kolek masz racje ;p

Szef komentarzy: 1303506.03.2009, 17:38

szkoda ze Freeman nie zagral bo to wielki talent. Widzialem filmiki na youtube z jego meczy zanim do nas trafil i sadze ze ma potencial ogromny

Fierce_girl komentarzy: 219406.03.2009, 17:31

No, na początku trochę mętnie było ale później się rozkręcili. A końcówka to już w ogóle.

Brawo dzieciaki ;]

AntonioThe komentarzy: 3817 newsów: 506.03.2009, 17:14

Brawo!

kasiacesc komentarzy: 187806.03.2009, 17:10

wygrali i sadzac po wyniku to wykonali kawał dobrej roboty

tak na marginesie my ostatnio tez tak wygralismy....chyba sie nami zainspirowali ;]

bartek_1910 komentarzy: 142 newsów: 206.03.2009, 17:06

Emmanuel-Thomas i Coquelin to bedzie w przyszlosci duet pomocnikow ;p coquelin teraz jewst juz lepsze niz denilson i song w defensywie

MikAss komentarzy: 13506.03.2009, 16:44

Ekstra :D

RAVENAFC komentarzy: 86306.03.2009, 16:42

dobrze gra nasza młodzież ale Kolek odwal sie od Denilsona od misiaca prezentuje dobry poziom dobrze przerywa akcje więc nie wiem o co ci chodzi....
Sunu to bardzo aktywny zaowdnik z dobrą prędkością myślę że za pare lat będziemy mieli z niego pożytek

GunnerPL16 komentarzy: 9506.03.2009, 16:38

Ja licze na FA Cup FA YC i LM

QNIK komentarzy: 128 newsów: 206.03.2009, 16:36

no, oby coś Arsenal zdobył w tym sezonie, liczę na FA YC

kolek komentarzy: 2330 newsów: 106.03.2009, 16:35

jestem pod wrażeniem gry tych "maluchów" :P oglądałem mecz i po prostu Denilson jest w porównaniu z niektórymi 4 lata wstecz (nie wspominając o Songu) GRATULACJE!

Katie komentarzy: 552 newsów: 606.03.2009, 16:35