Guendouzi: Gram swoim sercem

Guendouzi: Gram swoim sercem 06.03.2019, 20:02, Tomasz Kochański 13 komentarzy

Matteo Guendouzi jest jednym z wygranych obecnego sezonu.

Francuz dołączył do Arsenalu ponad pół roku temu i stał się jednym z pierwszych wyborów Unaia Emery'ego.

- Kiedy dołączyłem do Arsenalu w ubiegłym roku, wyruszyliśmy na przygotowania przedsezonowe do Singapuru. Wiedziałem, że to będzie dla mnie bardzo ważny czas, w którym otrzymam szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności.

- Zdawałem sobie sprawę z tego, że musiałem grać na wysokim poziomie. Udało mi się to zrobić, a potem trener oraz koledzy z drużyny mi zaufali. Wciąż jestem młody i mam mnóstwo energii. Mogę biegać za swoich kolegów. Walczę dla dobra drużyny, gram swoim sercem i daję z siebie 150% w każdym spotkaniu. Myślę, że to klucz do mojego sukcesu - zakończył.

Matteo Guendouzi autor: Tomasz Kochański źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 485109.03.2019, 13:37

Ostatnio widać to dobitnie ;)

RuteQ komentarzy: 89207.03.2019, 22:15

pokazał jak daje siebie 150 przy bramce Saara . Ramsey wracał a tam se dreptał

karateman komentarzy: 51907.03.2019, 21:45

Szkoda, że zabrakło serca przy ostatniej bramce dla Rennes.

GROMALL komentarzy: 465607.03.2019, 07:46

spokojnie,Emery jeszcze doszlifuje ten diamencik.;)

tyson880 komentarzy: 948006.03.2019, 23:59

Niech serce idzie razem z talentem i ciężką pracą, a zostaniesz naszą legendą.

AerodynamiC komentarzy: 8206.03.2019, 21:50

Oby został z nami kiedy jego talent nabierze już słusznej wielkości. Potrzebujemy młodych, utalentowanych, ale przede wszystkim lojalnych zawodników. Bardzo polubiłem go od pierwszego spotkania.

Nomad (zawieszony) komentarzy: 232306.03.2019, 20:47

@Nomad: generacją**

Nomad (zawieszony) komentarzy: 232306.03.2019, 20:45

Swięte słowa! @Marioht:

To nie jego wina, że nie został otoczony jeszcze zawodnikami, których miał obok siebie np Fabregas w jego wieku. Kiedy tak się dzieje.. Jako małolat wypadasz lepiej. To proste... chociaż może nie dla wszystkich.
To jest mądry chłopak. Jak na swój wiek nie ustępuje jego poprzednikom. A już na pewno nie tym z obecnego pierwszego składu.

Podoba mi się to co powiedział wczoraj trener Ajaxu Erik ten Hag po
wczorajszej wygranej nad Realem nt budowania drużyny i dlaczego sprowadził Tadica. To jest to co ja sam bym powiedział o budowaniu każdej jednej w czasach "rozpływu i rozpusty" nad generacjom coraz to młodszych piłkarzy...

"Nie możesz mieć w drużynie samych młodych piłkarzy. Oni podświadomie czują, że mają jeszcze czas. Musisz dodać im takich zawodników, którym się spieszy"

To wiele tłumaczy i jest bardzo trafne. Trzeba to jednak robić z głową..
Taki Guendo powinien mieć obok siebie solidny zapas doświadczenia. Zawodników, którzy będą chronić go oraz jego talent na boisku by mógł się on rozwijać.
Ten sezon to bardzo dobre dla niego doświadczenie. Odważna decyzja Emerego.. Powinien jednak postarać się jak najszybciej wesprzeć go prawdziwymi piłkarzami.
Cała reszta jest dla mnie jasna i przejrzysta. Ci, którzy na niego narzekają po prostu mało rozumieją.. Z biegiem czasu może się to zmieni

Marcel90 komentarzy: 437006.03.2019, 20:41

Wszystko spoko ale jezeli przy 150% on tak sobie drepta do obrony to nie chce wiedziec jak bedzie sie wracal po pilke w momencie gdy przestanie dawac z siebie 150%

Daymon komentarzy: 13806.03.2019, 20:38

@Marioht: zgadzam się z taba ale bez ostatniego zdania. Ja uważam że jeśli ktoś by w końcu odpowiednio dobralo taktykę pod ozila mieli byśmy 200% więcej korzyści. Przykład jak grał jak mieliśmy z tylu Santiago. Ozila był tylko skupiony na ofensywie . Gdyby w tamtym.sezonie nie przytrafiło by się to cazorli Arsenal miał by mistrza i teraz był by zupełnie w innym miejscu.

Marioht komentarzy: 575206.03.2019, 20:29

Dla mnie wielki talent.
Jak będzie się tak rozwijał to osiagnie bardzo wysoki poziom.
Walka, determinacja, mobilność, podanie, kreatywność.
Fakt, czasem jeszcze podejmuje złe wybory, notuje straty, ale pamiętajmy, że jest młody i jeszcze ponad rok temu grał w zupełnie innym świecie.

Świetny transfer. Nie wiem skąd tyle niechęci co do jego osoby u niektórych.
Wdarł się przebojem do pierwszego składu i daje tej drużnie znacznie więcej niż sławny gwiazdor Ozil.

sidtsw komentarzy: 204406.03.2019, 20:15

No to jeszcze mózg i bedzie jeszcze lepiej. :-)

maciejczyk_ komentarzy: 1706.03.2019, 20:06

Szacun za podejście, kibicuje mocno :)

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 12.05.2019 - godzina 16:00
1 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City38322498
2. Liverpool38307197
3. Chelsea38219872
4. Tottenham382321371
5. Arsenal382171070
6. Man United381991066
7. Wolves381691357
8. Leicester381571652
9. West Ham381571652
10. Everton371491451
11. Watford381481650
12. Crystal Palace381471749
13. Newcastle381291745
14. Bournemouth381361945
15. Burnley371171940
16. Southampton389121739
17. Brighton38992036
18. Cardiff381042434
19. Fulham38752626
20. Huddersfield Town38372816
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.5
Gracz maja wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.5
Gracz maja wybór użytkowników Mohamed Elneny
Mohamed Elneny
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna